Головна » Гумор » Як кинути курити
Як кинути курити
null
Ви хочете кинути курити, а у Вас це ніяк не виходить.
1. Допустимо до цього часу Ви ніколи не курили, тоді Вам доведеться потрудитися. Купіть пачку сигарет і спробуйте закурити.
2. Допустимо, Ви все курите й курите, а смак і запах не відчувається. Запаліть сигарету, методом піднесення до неї відкритого вогню й куріть далі.
3. Допустимо, Вам не вдається прикурити протягом досить тривалого часу. Вийміть сигарету з пачки і перестаньте підпалювати саму пачку.
4. Допустимо, Ви відчули неприємні болючі відчуття в ротовій порожнині.
Переверніть сигарету таким чином, щоб у роті вона виявилася своїм не запаленим кінцем.
5. Допустимо, Вам не подобається смак сигарети. Можливо, ви курите фільтр. Щоб такого не трапилося, купуйте сигарети без фільтра - "Козак” або "Верховину”, або в найгіршому разі "Смерть під вітрилом” виробництва дружньої Куби.
6. Допустимо, у Вас паморочиться голова та мучить нудота. Тоді спочатку випийте горілки, а потім куріть. Запаморочення і нудоту можна буде списати на алкоголь.
7. Допустимо, сигарета у Вас часто гасне. Треба виймати сигарету з рота, коли Ви п’єте горілку.
8. Допустимо, з Вас пішов дим. Не лякайтеся, на відміну від горілки дим так і повинен поводитися. УВАГА!!! Не переплутайте, з Вас повинен виходити дим, а не горілка. І ще, щоб закурити нову сигарету зовсім не обов’язково вимовляти новий тост.
9. Допустимо, Вам уже подобається курити, покуріть ще рік-другий, щоб закріпити отримані навички.
10. Тепер кидайте.Продавай реферати, курсові, дипломні, лекції, шпаргалки, методички, книги на сайті
BestRef.at.ua
Категорія: Гумор | Переглядів: 1196 | Додав: Admin | Рейтинг: 1.0/1

[ Вгору ]