Головна » Гумор » Поради по догляду за тваринами
Поради по догляду за тваринами

Ваш собака прослужить вам набагато довше, якщо повісити у неї над головою шматочок м’яса.


Якщо ви завели стерв’ятника, поселіть його на балконі. Прив’яжіть до ноги птиці мотузку завдовжки два-три кілометри, і тоді ваш вихованець нікуди від вас не подінеться, але завжди буде ситий.

Жаби дуже цінують ніжне і дбайливе відношення. Люблять забиратися під ковдру до господарів, люблять, коли їх гладять, хвалять, цілують. Стежте за тим, щоб вдома було більше мух. На таке відношення вони відповідають гучним радісним кваканням, таким схожим на людський голос.

Хом’яки ж більш всього люблять, коли їх скидають з даху на парашутах. Детальнішу інформацію про цих тваринок ви можете отримати в Клубах службового хомяководства.

Якщо ваш кіт, прийшовши додому зі смітника, голосно дряпає двері, проситься в квартиру, можна взяти його за комір і кілька разів ткнути носом в кнопку дзвінка.

Маленький кімнатний дятел позбавить ваші меблі від надлишків кори і від комах.

Якщо при дресируванні ваша тварина оглохнула від гучних криків, кличте його постукуванням по підлозі або по грунту.

Основні симптоми черепашачого сказу: носиться і скаче по квартирі, стінам і стелі, стрибає на груди господареві, намагається його лизнути.

Якщо ваш пес нюхає під хвостом сусідського собаки, не кваптеся його відтягати. Дайте тваринам поспілкуватися, і тоді, оцінивши вашу доброту, ваш улюбленець прибіжить і вдячно ткнеться мокрим носом у ваші губи.

Якщо ви завели акваріумних рибок, пам’ятайте, що їх час від часу треба чистити від налиплої на них луски. Акваріумістам-початківцям варто звернути також на те, що рибки ніколи не сплять на спинці!

Комарів краще всього розводити спільно, всім під’їздом. У сучасному будинку це зробити легко, бо спеціальний підвал вже закладений в конструкції.

У мишей в квартирі має бути своє місце. Це мишоловка. Стежте, щоб ваші миші ночували саме там. Багато недбайливих господарів розводять в будинку мишей, а потім їм набридає доглядати їх і вони викидають мишей на вулицю. Це жорстоко. Недобре також забувати мишей при поїздках на дачу, у відпустку. Пам’ятайте про дітей, вони ж все бачать!

Багато хто тримає в квартирі канарок. Ну, що їм сказати? Канарки - це маленькі жовтенькі пташки… Співають інколи. Інколи харчуються пшоном і водою. Після годування обов’язково співають! Ще не було випадку, щоб їх погодували, а вони, підлі тварюки, мовчки пожерли і лягли спати!

Пам’ятайте, що немає чарівнішого, милішого, ніжнішого, пухкішого і вдячнішого своєму господареві звірятка, ніж кастрований кролик!

Не радимо вам поміщати маленького алігатора в один акваріум з модними нині піранями. Але якщо ви все-таки поступите так, то тоді уважно простежте за мешканцями вашого акваріума і напишіть в коментарях - хто переміг і, відповідно, вижив. Адже ж мені цікаво  

З маленькою собачкою - болонкою або карликовим пінчером - можна інколи ходити на полювання. Напевно хто-небудь захоче її зжерти, а ви - тут як тут зі своєю рушницею!Продавай реферати, курсові, дипломні, лекції, шпаргалки, методички, книги на сайті
BestRef.at.ua
Категорія: Гумор | Переглядів: 1954 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

[ Вгору ]