Головна » Кохання » Як не втратити Кохання: 5 правил
Як не втратити Кохання: 5 правил
  Як зберегти в довгих стосунках яскравість, теплоту, взаємну пошану і, найголовніше, Кохання? Це можна зробити різними способами, але у всіх випадках потрібно пам'ятати про 5 простих правил, які допоможуть відчуттям не загаснути. Так давайте відкриємо ці таємниці і зробимо наші стосунки міцнішими!


Відповідальність

  Якщо ви хочете, аби у вас стали яскраві, довгі стосунки, ви повинні навчитися усвідомлювати свої зобов'язання, відповідальність.
По-перше, потрібно навчитися усвідомлювати речі, які ведуть до дезгармонії стосунків. Передбачимо, що чоловік зраджував своїй дружині. Підсвідомо він розуміє, що його, врешті-решт, розкриюсть, подробиці його пригод спливуть назовні. Кращим рішенням в даній ситуації може стати визнання і розкаяння. Таким чином, наслідки для стосунків носитимуть менш хворобливий характер, чим в тому випадку, якщо б чоловік признався лише, коли його "притиснули до стінки".
  По-друге, не потрібно брати відповідальність над такими речами, які не зможете контролювати. Наприклад, обіцянку "Я обіцяю Кохати тебе вічно" - не здійснимо.    Тому що є такі моменти в житті, коли ви не любите самі себе. Кохання - це загадка. Воно не може бути підвладне виключно вашій волі. В цьому випадку, краще було б сказати про свої відчуття в даний момент.
  Діліться переживаннями, думками, відчуттями
Якщо ви хочете зберегти свої стосунки, потрібно навчитися роказувати свої емоції. Аби між вами і вашою половинкою з'явилася та близькість, яка така необхідна в стосунках, потрібно усунути всі перешкоди в розмовах, говорити один одному лише правду про все: відчуття, справи, мріії...

Уникайте відчуття провини

  Якщо ви хочете зберегти свої стосунки, навчіться уникати відчуття провини і необгрунтованої критики. Провідні американські психологи рекомендують трансформувати фразу "Чому ти знову це робиш?!" у "А що я зробив(а), аби мій партнер так більше не робив?"

Зосередьтесь на творчості
Зосередьте свій потенціал не лише на вашому партнерові, але і на чомусь творчому. Часто в парах люди концентруються на спробі змінити якісь риси своєї половинки, які більш всього дратують або не подобаються. На жаль, такі дії рідко приводять до позитивних змін, частіше вони викликають роздратування, дезгармонію в стосунках і, врешті-решт, внутрішньому відчаю. Спробуйте витрачати цю енергію на реалізацію свого творчого потенціалу: малюйте, якщо вам це подобається; запишіться на танці; грайте на фортепіано (гітарі, скрипці); вирощуйте домашні квіти. Повірте, після цього, багато речей, які так дратували вас в партнерові, здадуться не такими вже і жахливими!

Говоріть!

Більше говоріть, що вам не подобається в стосунках (лише не варто зриватися на взаємні докори), але не забувайте повідомляти і тому, що вам подобається!

Продавай реферати, курсові, дипломні, лекції, шпаргалки, методички, книги на сайті
BestRef.at.ua
Категорія: Кохання | Переглядів: 843 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

[ Вгору ]