Головна » Кохання » Через що тебе на 100% кине чоловік
Через що тебе на 100% кине чоловік
"Люди зустрічаються, люди закохуються, одружуються", але так само люди сваряться і розлучаються. І, як би не було велике бажання утримати поряд з собою чоловіка, вони все одно деколи йдуть. Причин, чому це відбувається, велика кількість, і банальним не "зійшлися характером" тут просто не обійдеться. Все набагато глибше і серйозніше.

І хай наше маленьке дослідження із можливих причин розриву стане керівництвом до користування тим жінкам, які хочуть любити і бути улюбленими. Перш за все, будьте готові до того, що любов "це не зітхання на лавці", а важка і копітка робота. І того, хто думає інакше, в першу чергу чекає розчарування, пише MIGnews.com.ua.

Правило трьох

Чоловіки люблять, коли в жінці, яка поряд з ним, гармонійно поєднується три особи, або краще за роль. Це коханка, мати і друг. Причому вся особливість в тому, що саме гармонійно, якщо буде перекіс в одну або другу сторону, то ваш обранець може запанікувати і пуститися врозтіч. Відмінна коханка, яка уміє все і робить це майстерно, із знанням справи. Мати, яка вчасно зашиє шкарпетку і погладить сорочку, поцілує на сон прийдешній і побажає доброго дня. Друг, який завжди вислухає, коли треба; дасть ділову пораду, знову ж таки коли це треба; і виручить в складній ситуації, теж, коли треба. Все це ідеальна жінка для абсолютно не ідеального чоловіка.

А що у нас на обід?


Звичайно ж, шлях до серця чоловіка лежить через шлунок. Ваші кулінарні експерименти, повинні справити на нього враження. І навіть якщо на початку вашого знайомства нічого окрім яєчні ви готувати не уміли, прагнення це виправити і наповнити будинок ароматом свіжої випічки буде оцінений належним чином. Ну, а якщо ви оборонятиметися фразою "Я не умію готувати" або "Пішли краще в ресторан", то, врешті-решт, його може поманити інший будинок, з кватирки якого пахне ваніллю, печеними пирогами.

Всі вони мисливці

За своєю природою чоловіки мисливці і здобувачі. І навіть якщо вони забули про цю роль, то всередині них все одно хочеться відчути мисливський азарт і тікаючу жертву. Порівнювати вас з жертвою, звичайно, не хочеться, але поведінка у вас повинна бути саме таке. Підпускайте свого улюбленого чоловіка на певну відстань, а потім дайте зрозуміти, що просто так ніщо не дістанеться і доведеться дещо зробити, щоб добитися бажаного. Як не дивно, але чоловіки не люблять жінок, які тягнуть їх в ліжко самі. І справа не тільки в інтимних відносинах. Давайте вашому чоловіку можливість "полювати", і тоді йому завжди буде з вами цікаво.

Міняйтеся, не припиняючи дивувати

Дуже часто жінки скоюють найголовнішу помилку, коли, відчувають, що чоловік поряд і нікуди не подінеться, перестають стежити за своїм віддзеркаленням в дзеркалі. І справа не тільки у фігурі і жаданих 90*60*90. Навіть ідеальні форми необхідно уміти показувати тільки у вигідному світлі, а вже тим більше це стосується жінок із звичайною, не модельною зовнішністю.

Забудьте про старий халат, на якому плями були поставлені ще в минулому столітті, а латочки зроблені ще з старішого халата. Навіть якщо ви завжди сидите удома доглядаєте дітей і пилососите, то будьте завжди акуратні. В шафі завжди знайдуться речі, в яких можна ходити удома, і не треба берегти їх для "особливих випадків". Чоловіки люблять доглянутих і стежачих за собою і своїм зовнішнім виглядом жінок. І навіть якщо він довго терпить ваш старий халат, то вам просто поталанило і не знайшлася та, що показала всю красу більш дбайливого відношення до свого зовнішнього вигляду.

Не дзвони мені, не дзвони!

Як же жінки люблять набридати з своїми дурними смс повідомленнями і докучливими дзвінками! Не варто переводити його постійними як справи, "а де ти зараз", "а коли ти будеш". Занадто нав'язлива поведінка починає бути схожим на контроль, а, отже, божевільно дратує. Чоловіка терпіти не можуть контроль, навіть від улюблених жінок. Їм потрібна свобода, так дайте її. Не варто дзвонити, тим більше часто. Тільки якщо щось дуже важливе, або ви домовлялися про щось, потрібно щось підтвердити або навпроти відмінити. Одним словом, використовуйте телефон для зв'язку тільки в найважливіші моменти. І побачите, він сам буде вам частіше дзвонити і турбуватися про те, як у вас справи. Такі чоловіки, вони повинні самі полювати на вас, а не тікати від постійного переслідування.

Залиште йому право розпоряджатися своїм часом

Як ми вже говорили раніше, чоловіки - народ дуже волелюбний. Це ж відноситься і до планування вільного часу. Не рідко жінки беруть всю ініціативу в свої руки і починають планувати на тижні вперед, куди і навіщо вони підуть разом. Але не забувайте, що навіть якщо у вашого чоловіка і не було нічого в планах на ці вихідні, це не значить, що він давав вам право за себе планувати. Скажіть, що ви хотіли б сходити туди-то разом з подругою або мамою. Побачите, як він сам запропонує свою кандидатуру і забуде про вся решта. Давайте йому право вирішувати і ухвалювати рішення. Причому з досвідом ви самі навчитеся, щоб чоловік ухвалював те рішення, яке потрібне вам обом. А якщо будете все робити самі і не дозволяти йому проявляти своє "чоловіче єство", можете готуватися до моменту розставання, оскільки це питання часу.

Інтим за сьома друком

Бажання жінок поговорити про те, про се іноді переходить всі межі, і вони починають обговорювати теми, які не завжди вітають чоловіки. До таких тем відноситься секс. Інтим і то, які особливості сексуальних відносин є в сім'ї - ця справа тільки двох. Навіть якщо вам захотілося винести цю тему на обговорення з подругою або мамою, то не забудьте поклопотатися про конфіденційність, оскільки якщо це стане відоме вашому чоловіку, біди уникнути не вийде. Вже дуже трепетно відносяться чоловіки до цієї теми.

Ревнощі, а що це?


Чоловіки ревнивці і власники. Але цю якість вони не заохочують в жінках, швидше вони його бояться. І як тільки вони помічають, що з вашої сторони починається безпідставний контроль і ревнощі до всіх жінок, які виявилися поряд, можете чекати серйозної розмови. Особливо небезпечно, коли ваше невміння тримати свої емоції під контролем починає поєднуватися з нападами істерик, зліз, биття посуду і безконтрольним словесним поносом, вже вибачте за порівнянням. Ніякий чоловік не терпітиме такої поведінки, тільки якщо він виявиться сліпим і глухим, щоб не бачити і не чути того, що всього відбувається.

Третій зайвий

Ваші відносини - це тільки ваша особиста справа, запам'ятайте це назавжди. Не варто вмішувати сюди третіх осіб, навіть якщо це буде мама, сестра і інші родичі. Все що відбувається в стінах вашого будинку, повинне бути відомий тільки вам, і вирішувати всі проблеми ви так само повинні удвох. Не рідко жінки починають просити поради у свекрухи, мами і ін., ніж скоюють велику помилку. Забудьте про телефонні дзвінки в екстреній ситуації, коли треба вирішувати наспілий конфлікт, а ви розказуєте все його мамі і просите зробити впливи. Таке якщо і поблажливо не помічатиметься, то тільки не тривалий час. А там все за звичайним сценарієм, розлучення і дівоче прізвище.

Ах, ця брехня в порятунок

Будь-які відносини здатна погубити брехня. Тому не варто робити секрети, тим більше там, де це зовсім не доречно. Правду, звичайно, теж не завжди добре говорити. Тому якщо вже обставини такі, що вам є що приховувати, приховуйте далі. І ні під яким приводам не відкривайте таємницю, тим більше через декілька років. Тому що чим більше термін вашої таємниці, тим буде сильнішим удар від її розкриття. Це ж вийде, що ви стільки років одурювали. А там знайдуться ще які-небудь причини, небажання стирати шкарпетки і інші "серйозні причини" для розриву.

Я люблю тебе

Та все ж, скільки б не говорили про всілякі рецепти щастя і поради про те, як утримати чоловіка поряд з собою, все це не буде доречно, якщо немає любові. Як не дивно, але за відсутності щирих відчуттів все описане вище не принесе ніякої користі. Тому щиро бажаємо вам любові взаємної і здібності відчувати свого партнера, щоб вчасно вирішувати виникаючі складнощі у відносинах, а значить і робити все можливе, щоб зберегти союз.


Продавай реферати, курсові, дипломні, лекції, шпаргалки, методички, книги на сайті
BestRef.at.ua
Категорія: Кохання | Переглядів: 961 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

[ Вгору ]