Головна » Відпочинок » Що зробити, щоб побачити еротичний сон?
Що зробити, щоб побачити еротичний сон?
Як часто нам сняться еротичні сни з вражаючими сценаріями і несподіваними партнерами. Але не багато хто знає, що подібні сни можна. замовляти, вибираючи навіть подробиці тих задоволень, які вас чекають під час цієї чарівної нічної пригоди. Якщо вас зацікавила ця тема, то ця стаття для вас. 

Згідно останнім дослідженням психологів, еротичні сни бачать майже всі (хоча чоловіки частіше), причому необов'язково занадто відвертого змісту. Хочете ви цього чи ні, але щоночі під час певних фаз сну у вашій поведінці обов'язково виявляються ознаки статевого збудження. Трапляється це з вами кілька разів за ніч – приблизно раз в півтора години. До того ж було помічено, що еротичні сни з'являються ближче до кінця ночі. Але і в цей час необов'язково сниться секс. І ось учених стало хвилювати питання, чому ночами наші тіла стають схожими на захоплених пристрастю тваринах? Виявляється, наші еротичні сни є ознакою доброго здоров'я. Такий сон відіграє роль грози, що бушує в нашому мозку. Він знімає напругу і стрес і сприяє виведенню токсинів, накопичених за весь день. 

Зміст еротичних снів немає нічого спільного з нашими реальними схильностями і сексуальністю. Якщо ви фантазуєте про свого сексуального партнера, у вас є шанс побачити його уві сні. Але частіше за все уві сні з нами відбуваються речі, про які ми ніколи не подумали б вдень. «Я дуже часто бачу еротичний сон про своїх товаришів по службі, - розказує моя співбесідниця (32-річна Олександра). – І дуже часто це неприємні мені люди - наприклад, один здоровий жлоб, з яким ми весь час лаємося в житті. Так от, одного разу мені приснилося, що я з ним займаюся любов'ю. Потім я не могла поглянути на нього при зустрічі». 

Не можна такі сни тлумачити буквально. Можна уві сні проводити ночі з своїм начальником, чоловіком своєї кращої подруги і потім відмовлятися вірити, що у вас могло виникнути таке бажання. Найкращий вихід з цього положення – розказати сон кому-небудь, щоб викинути його з голови. 

Але буває так, що в еротичних снах може матеріалізуватися ваше жадання. Ви зустрічаєте привабливого чоловіка і на наступну ніч бачите уві сні, що займаєтеся з ним любов'ю. Таким чином ви просто випереджаєте вірогідні події реального життя. Але перш за все сни дозволяють нам здійснити найпотаємніші бажання і усвідомити, наскільки ми сексуально були загальмовані. До того ж завдяки ним можна, нічим не ризикуючи, користуватися найрізноманітнішими відтінками емоцій і відчуттів. В результаті – чим більше еротичних снів, тим міцніше ваше психічне здоров'я. 

Але не можна заперечувати і їх тісний зв'язок з реальним життям. Помітьте: на початку кожного нового роману обранець часто з'являється у ваших снах, неначе за допомогою сну ви намагаєтеся закріпити в пам'яті його образ, намагаєтеся переконати себе, що любите його, але з часом такі сни проходять. Загалом, еротичні сни дають нам те, чого бракує в житті, а також компенсують незадоволеність. Адже такі сни частіше за все сняться все ж таки тим, хто не одержує задоволення наяву, або тим, кому так здається. Якщо близькість задовольняє ваш статевий потяг, то продовжувати це уві сні бажання не виникає. Звідси робимо висновок, що еротичні сни - найшкідливіший метод швидкого поліпшення і збагачення нашого сексуального життя. 

Сьогодні все популярнішим стає такий напрям психології, коли людина сам собі може замовляти сни. Раніше це була практика йогів Тибету, індіанських шаманів і аборигенів. А сьогодні вона випробовується в лабораторіях всього світу. Спробуємо і ми скористатися нею. Хоча для того, щоб навчитися управляти своїми снами, буде потрібно немало часу і тренувань, зате як це чудово – мати нагоду вибрати собі партнерку на смак! 

Якщо вас зацікавила ця ідея, то негайно приймайтеся за справу. Отже, спершу створіть правильні фізіологічні умови: 

В обід утримуйтеся від чаю і кави, а вечеря цього дня повинна бути легкою. Більше пийте воду і не вживайте алкогольні напої, тому що вони роблять будь-яку людину млявою і притупляють його відчуття. 

Перед сном уникайте фізичних і інтелектуальних зусиль – ніякого бігу підтюпцем або гімнастики і ніякого читання, вимагаючого розумової напруги. 

Тепер наступний етап – емоційний настрій : 

Зручніше влаштуйтеся в ліжку (лягайте на спину, а голову кладіть досить низько), ще краще – в повній тиші: сторонні шуми заважають спати і бачити сни. 

Не засинайте відразу, а направте сон, куди вас вабить бажання: уявіть собі партнера і принадну ситуацію. Ви повинні бачити кожний рух, кожний жест: і свій, і партнера. Було б ідеально, якби ви змогли залишитися хоча б десять хвилин в такому стані – між сном і пильнуванням. Початківці, як правило, через відсутність досвіду засинають дуже рано. Але після декількох спроб ваш нічний сеанс насолоди напевно почнеться. Як правило, він наступає через 50-100 хвилин після засипання. Приємних вам сновидінь!

Продавай реферати, курсові, дипломні, лекції, шпаргалки, методички, книги на сайті
BestRef.at.ua
Категорія: Відпочинок | Переглядів: 8160 | Додав: Admin | Теги: сон | Рейтинг: 3.0/2

[ Вгору ]