Головна » Спорт » FIFA запровадила нові правила для збірної України
FIFA запровадила нові правила для збірної України

Враховуючи той факт, що останнім часом результати нашої національної збірної пішли на спад, Міжнародна федерація футбольних асоціацій (ФІФА) прийняла спеціально для української команди нові правила. Тепер підопічним Олексія Михайличенка буде значно легше грати з грандами світового футболу. 

Отже, нові правила стверджують: 


1. Гравцям збірної України дозволяється одягати будь-яку форму, в тому числі трофейну (зняту з суперника). 

2. Всі золоті прикраси (ланцюжки, обручки, зуби, діадеми, підвіски) перед матчем повинні бути зняті і здані арбітру. Все це піде йому на окуляри або на операцію у випадку нечесного суддівства. 

3. На всі матчі за участю збірної України повинні начатися з бригади лише українських арбітрів, ознайомлених з такими поняттями, як "кут", "пішло", "а нічо не було" и "апсайд". Зір бокових арбітрів повинен бути не вищим, ніж мінус 2,5-3 діоптрії. 

4. Розіграш м'яча у центрі поля відбувається по-селянському. М'ячем дозволяється заволодіти після того, як він, підкинутий, вдариться об землю тричі. Для збірної України - двічі. 

5. У випадку, якщо поле брудне, гравцям збірної України дозволяється бігти з м'ячем у руках або під футболкою, оббігаючи калюжі. 

6. Якщо український гравець крикнув "Я в будиночку!", м'яч у нього відбирати забороняється. 

7. Арбітр не повинен різко свистіти над вухом задуманого українського футболіста, що зайнятий атакою або відбором м'яча 

8. Щоб гра не була надто швидкою, швидкість бігу футболістів по полю повинна обмежуватися так званими "лежачими арбітрами" — пагорбами, штучного (на іноземних полях) або природнього походження (на наших полях). 

9. Обманні (нечесні) рухи зборонені. Гравець повинен бігти туди, куди показав. 

10. Штрафний майданчик української команди є суверенною територією України зі всіма витікаючими наслідками, включно із застосуванням до порушника сили з допомогою бутс. 

11. Тренер української команди може спілкуватися з футболістами через мегафон або оголошення диктора по стадіону. 

12. Спірна ситуація завжди вирішується на користь тих, хто голосніше кричить! 

13. У будь-який момент український тренер має право вийти на поле і показати, як треба грати, а як - судити. 

14. Під час суперечок з арбітром, виходу на поле лікаря або масажиста української команди гра не припиняється і час не зупиняється. Лікар, масажист, адміністратор і водій залишаються на полі і грають за нашу команду. 

15. У будь-який момент українська команда може замінити арбітра на гравця української команди. 

16. Після перерви команда, що програє, може удалити ("зрубати" або просто відправити за пивом) будь-яких трьох футболістів команди-суперника. 

17. Якщо чужий гравець ударив по воротах української команди і не забив, українська команда має право взяти "за фук" цього футболіста. 

18. Штанга - завжди на користь української команди. 

19. Правила пробивання одинидцятиметрового удару: 
- гравець, який буде наносити удар, сам встановлює м'яч на восьмиметрову позначку; 
- до нанесення удару воротар має право вийти з воріт і переставити м'яч на дванадцятиметрову відмітку; 
- призначеня пенальті у ворота української команди, як і всіх штрафних ударів, відбувається тільки після узгодження з тренером української команди, з його письмового дозволу. 

20. Проявляти радість можна (і потрібно!) не лише у разі голу у чужі ворота, але і при вдалому пасі, попаданні по м'ячі, вдалого жарту в адрес суперника, травмі суперника. При цьому нашим гравцям дозволяється бризгатись шампанським. 

21. Матч зупиняється, як тільки українська команда виграє у рахунку. 

22. За кожен матч українські гравці отримують преміальні від команди суперника.Продавай реферати, курсові, дипломні, лекції, шпаргалки, методички, книги на сайті
BestRef.at.ua
Категорія: Спорт | Переглядів: 1158 | Додав: Admin | Теги: Україна, футбол | Рейтинг: 0.0/0

[ Вгору ]