Головна » Кохання » Що одягнути, щоб завести чоловіка
Що одягнути, щоб завести чоловіка
Є немало предметів одягу, які провокують чоловіка на сексуальні подвиги. Хіт еротичного одягу - ажурні панчохи. Особливо безвідмовно діє такий "костюм", якщо, окрім нього, на жінці більше нічого немає. Природно, такий наряд можна демонструвати тільки близькій людині.

   Повинна бути в жінці якась загадка. Ця ж загадковість повинна торкатися і одягу. Отже, якщо ти надягаєш спідницю, то переважно буде не міні, а максі з розрізом до стегна.

   Що стосується забарвлення, то абсолютно протипоказані для чоловічих очей агресивні звірині орнаменти, малюнки а-ля тільняшка і в горошок, які так же швидко стомлюють погляд, як і заволодівають ним. Помітним збудливим ефектом володіють рослинні мотиви і малюнки у вигляді кілець. Що стосується кольору, та увага чоловіків, як, до речі, і дітей, привертають яскраві кольори, що виділяють жінку з натовпу.

  Чорний колір сам по собі не є сексуальним, але в поєднанні з іншими кольорами (наприклад, з червоним) цілком здатний збудити сексуальне бажання. Крім того, присутність чорного кольору додає жінці таємної чарівності. Тонкі і щільно облягаючі тканини заряджають сексуальністю будь-який предмет одягу. Навіть ганебні чоловіками брюки.

   В цілому ж доведено, що жінки схильні переоцінювати сексуальну дію одягу. Для переважної більшості представників сильної статті наряд жінки має менше значення, ніж її усмішка, жести, хода і упевненість у власній неповторності.

Близько 80% чоловіків збуджуються побачивши улюблену жінку в нижній білизні. Більш того, вони добре розбираються в предметах інтимного гардероба та із задоволенням беруть участь в їх виборі і покупці. Цікаво, що при цьому чоловіки віддають перевагу більш ніж відвертим комплектам, ставлячи партнерку в ніякове положення.

  Але якщо навіть тобі здається, що запропонований наряд, швидше, до лиця (а точніше, до тіла) жінці легкої поведінки, не варто відмовляти любимому, тим більше що саме йому належить одержувати задоволення від споглядання придбаної білизни.

  Велике значення має колір нижньої білизни. Самим збудливим є червоний - "колір сексуальної агресії", який, проте, здатний відлякати консервативних і невпевнених в собі чоловіків. Серйозну конкуренцію червоному складає білизну чорного кольору. Як правило, не надає збудливої дії білизна рожевого, синього, фіолетового, сірого і коричневого кольорів. Біла білизна нейтрально, але у деяких чоловіків може асоціюватися з невинністю і тим самим народжувати сильні еротичні переживання. Жінкам же слід задуматися, перш ніж надягати таку білизну: білий колір здатний підкреслити недоліки шкіри.І не забувай, що сексуальний одяг - це не гарант вашої сексуальності, а всього лише її деталь. Стиль народжується з провокації, а не демонстрації. Врешті-решт, є безліч шляхів для виразу чуттєвості. І не обов'язково робити це найочевиднішим способом.


Продавай реферати, курсові, дипломні, лекції, шпаргалки, методички, книги на сайті
BestRef.at.ua
Категорія: Кохання | Переглядів: 1125 | Додав: Admin | Теги: кохання, Секс, жінка | Рейтинг: 0.0/0

[ Вгору ]