Головна » Суспільство » Десятка незвичайних знахідок у шлунках акул
Десятка незвичайних знахідок у шлунках акул
Британська газета The Times представила десятку найбільш незвичайних знахідок у шлунках акул, про які повідомлялося у виданні більш ніж за два століття

1. У 1821 році газета розповіла про моряка, який безуспішно намагався ловити рибу на металеві долари замість наживки. «Через чотири дні на відстані 300 миль його товариші піймали акулу й дельфіна, у шлунках яких виявилися три гачки з доларами», – повідомляє видання. 

2. Одна вівця, голова й ноги ягняти, кінська нога (краб), морська сова й ще кілька предметів на гарнір – цей список вмісту шлунка акули, виловленої в 1823 році, видання називає «добре збалансованим меню» і цікавиться – чи знає хто-небудь, що таке морська сова? 

3. У тому ж році в шлунку акули знайшли шестифунтове гарматне ядро. Як припустив автор, ядро прикріпили до небіжчика, щоб поховати його в морі, а акула з'їла мерця разом із вантажем. 

4. Зв'язка компрометуючих документів з американського брига «Ненсі», що видавав себе за нейтральне судно, – от що знайшли британські моряки всередині акули в часи війни за незалежність США (1775-1783), повідомляє видання. Цікаво, що акулу розкрили за наказом капітана, аби заново використати наживку – шматок свинини. 

5. «У чудовиська було сім рядів зубів, причому три ряди майже занурились у верхні ясна... У його череві виявили напіврозкладений труп чоловіка – добре вбраного, середнього зросту: біла сорочка з перламутровими ґудзиками, шовкова нижня сорочка, шкарпетки бавовняні, черевики майже нові», – йдеться в репортажі з Нового Орлеана від 1856 року. 

6. Двічі з'їдений: у 1862 році під час шторму з палуби пароплава «Ютландія» змило гусака, що належав другому машиністові Тейту, оповідає газета. Оскільки до лапи гусака була прикріплена бирка з ім'ям і адресою власника, рибалки, які знайшли птаха в шлунку акули, повернули її Тейту, котрий засмажив гусака і з'їв. 

7. У Брисбені в 1869 році в животі гігантської акули знайшли багато різноманітних ласощів, включаючи овечу шкуру й надзвичайно великого краба. 

8. «У шлунку були дві людські ступні, взуті у черевики» – про акулу, зловлену в Фіумі в 1887 році. 

9. У 1922 році з акули витягли живу черепаху. Її передали до Нью-Йоркського акваріума, де вона згодом оправилася від шоку й ран. Черепаху нарекли символічним ім'ям Йона. 

10. Коли в Сіднейский акваріум в 1935 році доставили живу акулу, вона викинула з рота людську руку з татуюванням. «За татуюванням та відбитками пальців виявили, що це рука Джеймса Сміта, який, за версією поліції, був убитий і кинутий у море», – повідомляє видання. 

Наостанок газета наводить особливий для видання випадок, що стався у 1922 році – у шлунку акули знайшли випуск The Times.


Продавай реферати, курсові, дипломні, лекції, шпаргалки, методички, книги на сайті
BestRef.at.ua
Категорія: Суспільство | Переглядів: 862 | Додав: Admin | Теги: знахідка, Акула | Рейтинг: 0.0/0

[ Вгору ]