Головна » Суспільство » Те, що потрібно знати про чоловіка обов'язково!
Те, що потрібно знати про чоловіка обов'язково!
Дівчата завжди знають, що це перед ними за чоловік - що він любить або не любить, куди приведуть їх відносини і чим закінчаться. Проте про всяк випадок нагадуємо про 20 пунктів, які добре б вам не забувати. І, можливо, тоді ваші відносини закінчуватимуться виключно happy end'ом.

1. "Можеш говорити?", "Ти зараз не зайнятий?" - не потрібно вам дзвонити і починати ось з цих фраз.

  2. Ми ненавидимо, коли ти заговорюєш про экс-бойфренда. Про те, що він невдаха, все стало зрозуміло давним-давно - ти б зі мною не зустрічалася. Тоді навіщо тепер згадувати, який він був?! 

  3. Ми ревниві. Навіть коли зображаємо лібералів. Навіть коли самі викликаємо на відверту розмову. Взнавши правду, ми, звичайно, зобразимо на обличчі подібність світської пристойності і байдужості. Але потім... хай і з роками... пригадаємо все-все-все в геометричній прогресії. 

  4. Про друзів-чоловіків теж краще не розмовляти. Ми легкоранимі і ревниві. Дивися пункт 3.

  5. Ми набагато емоційніші і чутливіші, ніж здаємося. 
   

  6. У нас рідко бувають в голові плани. Тому багато речей ми робимо просто так. Якщо щось хочеш скоректувати по ходу, завжди будь ласка. 

  7. Слабе місце - це ти. 

  8. Якщо наші відносини серйозні, то ми любимо сильніше, ніж дівчата. 

  9. Чоловіки не виносять нечепур, хай навіть іноді у них трапляється з ними секс. 

  10. Чоловіки говорять про дівчат більше, ніж дівчата про чоловіків.

  11. Ми завжди відкриті. Маємо на увазі те, що говоримо, думаємо знову про те ж, що і говоримо. Тому не потрібно "натякати", "підводити до думки" і "точити нас як вода камінь", а просто узяти і викласти, в чому справа, що відбувається і що ти хочеш.

  12. Сексуальна і симпатична в перекладі означає красиву і розумну. І, якщо я дійсно вимовив, що ти красива, знай: я божеволію від тебе!!!

  13. Якщо чоловік жартує над тобою - ти йому подобаєшся, якщо дратує - практично закоханий!

  14. Нам не подобаються дуже худі дівчата. Про параметри - все це міф, придуманий дівчатами, що працюють в глянсових журналах.

  15. Найкрасивіша річ на світі - це дівчина, яка готує їжу. Шлях до серця чоловіка лежить через шлунок. І ще він лежить через... але про це потім. 

  16. Коли ми робимо компліменти, не потрібно нас збивати і говорити, що ми не маємо рації: ось тут карієс, а там целюліт.


  17. Найспокусливіше в дівчатах - усмішка!

  18. Коли ми засинаємо після сексу - це не означає, що нам від вас був потрібен тільки секс, і ми як тварини. Просто ми виклалися і втомилися врешті-решт. 

  19. Так, нам подобається говорити про попи, про груди... але ваш внутрішній світ нас хвилює набагато більше. Не дивлячись на те, що говорити про це зовсім не так цікаво, як про попи.

 
20. Іноді нам трапляється фліртувати і захоплюватися, проте коли ми лягаємо спати і прокидаємося, ми завжди думаємо про ту дівчину, яка дійсно для нас значить дуже багато...

Продавай реферати, курсові, дипломні, лекції, шпаргалки, методички, книги на сайті
BestRef.at.ua
Категорія: Суспільство | Переглядів: 1123 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

[ Вгору ]