Головна » Наука » Про презервативи
Про презервативи

  На сьогодні не існує надійнішого засобу, який успішно вирішує водночас два завдання: захисту від небажаної вагітності і від захворювань, що передаються статевим шляхом.
  Чи не єдиним мінусом презерватива є деяке зниження чутливості. Проте в наш час старання виробників не лише звели до мінімуму всі практичні незручності цього засобу, але й зробили його предметом приємної різноманітності любовної гри.
  Не варто відмовлятися від використання презерватива, побоюючись образити партнера. Слід делікатно пояснити йому, що в першу чергу ти турбуєшся про здоров'я – як про своє власне, так і його. Врешті-решт, можна навчитися вдягати цей делікатний предмет губами, без допомоги рук. Поза сумнівом, такий підхід сподобається чоловіку.
  Головний момент, на який слід звернути увагу при купівлі презерватива, – його розмір. Якщо презерватив замалий - це одна з основних причин його розриву в "найдраматичніший" момент. Якщо ж він завеликий, він може просто зіскочити. Але головне, що при правильно підібраному розмірі кондома партнери отримують найповніше задоволення від статевого акту.
  Виробники кондомів пропонують величезну кількість видів продукції залежно від смаків і фантазій закоханих. Супертонкі – для тих, хто має знижену чутливість. З різними фруктовими смаками – для гурманів сексу. Зі сперміцидною змазкою – для додаткової гарантії у випадку, якщо станеться розрив презерватива. З крапочками, ребристі, з потовщеною голівкою, з додатковою змазкою, з накопичувачем, що світиться у темряві, – загалом, у продажу є вироби на будь-який смак, колір і розмір.
  Отримати додаткове задоволення при використанні кондомів допоможуть спеціальні змазки на водяній основі. В жодному разі не можна використовувати для цих цілей звичайні креми на жирній основі чи вазелін. Жир роз'їдає латекс менше ніж за хвилину, він втрачає свої захисні якості, і презерватив залишається тільки викинути.
  Необхідно звертати увагу на термін придатності кондомів і правильно їх зберігати. Строк придатності презервативів складає 3-4 роки за умови зберігання їх у захищеному від світла і тепла місці. Інакше делікатні вироби втратять свої захисні властивості. Тому краще, якщо презерватив швидко використовується за призначенням, а не валяється місяцями в машині, в сумочці чи кишені.
 

І наприкінці не зайве буде нагадати, як користуватися "виробом для кохання".
- Презерватив вдягається перед початком статевого акту на ерегований статевий член.
- Для відкривання упаковки не можна використовувати гострі предмети, щоб не пошкодити кондом. Потрібно розташувати виріб на головці члена. Потім двома пальцями стискається резервуар для сім'я. Це необхідно зробити для видалення повітря, що потрапило туди. Інакше може відбутися розрив презерватива. Потрібно розкотити виріб на всю довжину статевого члена.
- Після сім'явиверження кондом потрібно акуратно зняти, не торкаючись презервативом чи статевим членом піхви.
- Використаний виріб необхідно загорнути в серветку й викинути у відро для сміття, але в жодному випадку не в унітаз.

  Хай твоє сексуальне спілкування буде яскравим і безпечним!


Продавай реферати, курсові, дипломні, лекції, шпаргалки, методички, книги на сайті
BestRef.at.ua
Категорія: Наука | Переглядів: 1153 | Додав: Admin | Теги: презервативи | Рейтинг: 0.0/0

[ Вгору ]