Головна » Кохання » Полювання на чоловіків
Полювання на чоловіків

Погляд. Навіть за найспокусливіший погляд не можна притягнути до відповідальності. Тому очі людини водночас надзвичайно могутній і дуже безпечний інструмент. Як дати зрозуміти чоловіку, що ти не від того, щоб з ним познайомитися? Спочатку подивися йому в очі дещо довше звичайного і злегка посміхнися. Потім подивися на об'єкт скоса і посміхнися. Припустимо, тобі сподобався чоловік у метро. Він читає книгу і не звертає на тебе уваги.
  Сфокусуй на об'єкті свій погляд. Щойно він подивиться у твій бік, злегка посміхнися йому і відведи погляд, немов соромлячись. Такий прийом можна повторити ще раз.


  Усмішка. Посміхайся – загадково, привітно, відкрито. Нехай твоя усмішка стане обіцянкою майбутньої зустрічі і неземного блаженства. Ніхто й не подумає, що у тебе був важкий день, а твій обранець не залишить без уваги проблиск сонечка на твоєму прекрасному обличчі.
  Макіяж. Ні, ні і ще раз ні! Жодних бойових розфарбовувань! Зовсім не обов’язково використовувати всі кольори професійної палети, яку тобі подарувала на день народження сестра. Такий підхід тільки відлякає претендента. У тебе прекрасні сірі очі – підкресли їх м'якими сірими тінями. Трохи рум'ян, трішечки туші для вій, блиск, що надає губам вологості й об'єму. Не забудь посміхнутися своєму відображенню в дзеркалі і зробити собі комплімент: «Яка я гарна!»
  Одяг. Йому повинно бути цікаво, що під одягом. Тому жодних занадто відвертих вбрань. Спідниця – краще не міні, а максі з інтригуючим розрізом до стегна. Верх – блузка з мереживними або сітчастими вставками, помірно глибоке декольте – словом, щоб залишався простір для чоловічої фантазії. І – білизна. Тільки жодних відмовок, що мовляв, немає для кого. У жінки, яка носить під одягом красиву білизну, навіть погляд інший – упевнений, сексуальний, принадливий.
  Хода. Легка, від стегна. Плавна, дещо ледача. Жінка, яка йде з розправленими плечима і гордовито піднятою головою, виглядає істотно вищою й стрункішою. Вона – королева, гідна свого принца або короля. І не біда, що він затримався десь у дорозі. Він обов'язково виділить її з натовпу і не омине нагоди познайомитися з нею.
  Голос. Вважається, що чоловіків більше приваблюють низькі жіночі голоси. Високі в них асоціюються зі стервозністю, істеричністю і тому підсвідомо їх відлякують. Привертають доброзичливі нотки в голосі, упевненість, що відчувається в ньому.
  Запах. Мікроскопічні частинки, так звані феромони, здатні викликати статеве бажання, статеву готовність, глибокі емоції, впливати на рівень гормонів, плодючість, зрілість, агресію або покірність. Аромат твого парфуму, змішавшись з мікрочастинками твого власного тіла, утворює запах, який міцно закарбується в мозку твого обранця і послужить «якорем», який міцно прив'яже його до тебе. Віднайшовши парфум, який подобається вам обом, не поспішай його міняти.
  Флюїди. Це така нематеріальна субстанція, твій внутрішній настрій, твоя енергетика. Можна бути ідеально доглянутою, в красивому одязі, але якщо у тебе огидний настрій, жоден чоловік до тебе й на відстань гарматного пострілу не наблизиться. А можна вийти гуляти з собакою розпатланою, без макіяжу, в сякому-такому одязі, розмовляючи по мобільному з коханим – і на тобі – зустрічати захоплені погляди зустрічних чоловіків.
  Приваблива жінка – необов'язково красуня. Просто вона вміє подобатися і усвідомлює свою привабливість.


Продавай реферати, курсові, дипломні, лекції, шпаргалки, методички, книги на сайті
BestRef.at.ua
Категорія: Кохання | Переглядів: 870 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

[ Вгору ]