Головна » Комп'ютери » Windows 8 - вже на підході!
Windows 8 - вже на підході!
Зовсім трохи часу прошло з дня реліза операційної системи Windows 7, а корпорація Microsoft приймає перші поздоровлення. Дійсно, нова програмна платформа вже встановила рекорд популярності по попередніх замовленнях у Великобританії і виявилася досить успішною в плані продажів. Причому відбувається це, не дивлячись на помилки при інсталяції, що виникають інколи, включають "звалювання” системи в безконечні перезавантаження.
Проте редмондськая компанія не збирається опочивати на лаврах і вже думає над продовженням ОС Windows 7. В усякому разі, список вакансій, що з'явився в мережі, містить першу згадку про Window 8 і не залишає сумнівів – Microsoft вже серйозно працює над наступною версією операційної системи. Зокрема, корпорації потрібний фахівець на посаду старшого керівника проекту (Senior Program Manager). Друга вакансія відноситься до комплексу інтегрованих веб-сервера-застосувань і програм від Microsoft під назвою Windows Live.
Дана вакансія заставляє вважати, що сервіс Windows Live Mail може бути надалі інтегрований в Windows 7 і майбутній операційній системі Windows 8. Крім того, стало відоме число користувачів цього сервісу на даний момент – 40 мільйонів чоловік, яких Microsoft може сміливо додати до напівмільярда користувачів Hotmail і Windows Live Messenger. Ще дві вакансії відносяться до розробників програмного забезпечення.
Звичайно, це чудово, що Microsoft вже зараз починає розробку нової версії Windows. Сподіваємося, проте, що це не перешкодить корпорації продовжити роботу над ОС Windows 7 і оперативно усувати недоліки, що виявляються в ній


Продавай реферати, курсові, дипломні, лекції, шпаргалки, методички, книги на сайті
BestRef.at.ua
Категорія: Комп'ютери | Переглядів: 1160 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

[ Вгору ]