Головна » Кохання » Давай залишимося друзями?
Давай залишимося друзями?
Зазвичай, коли йдеться про розставання, відразу представляється щось неприємне: сварки, образи, сльози і т.п. Іноді кінець відносин буває руйнуючим для однієї з людей. Тому складно уявити, що можна залишитися друзями з своїм тим, що було. Адже дружба вимагає такого ж рівня довір'я і прихильності, що і романтичні відносини. Тому коштує питання чи можна взагалі дружити з тим, що було, і чи коштує цього робити у принципі?
Мабуть, тут важливо згадати відразу два моменти, які можуть вплинути на те, чи зможете ви залишитися друзями з своїм колишнім партнером. Перший, що послужило причиною розриву, і як вони розвивалися. І другий, емоційна зрілість партнерів.

Але такі випадки рідкісні. Тому, скільки з нас можуть час від часу зустрічатися з тим, з ким намагалися побудувати відносини? Чи можна взагалі таке представити.
Якщо люди розлучаються з обопільної згоди, і тоді, цілком реально, що вони зможуть зберегти добрі відносини. Тому що люди одночасно приходять до думки, що їм буде краще порізно. І неважливо, скільки часу ви пробули разом. Такі речі трапляються. Але таке рідкісне. Тому, що залишається тим, у кого розставання не було таким гладким? Особливо, якщо був факт зради.

Якщо після важкого розставання, ви намагаєтеся залишитися друзями, тоді будьте готові до наступного:

1. Ви не зможете довіряти один одному, в такому ж ступені як звичайні друзі. Не ділитиметеся думками, відчуттями. Не станете розказувати про своє нове захоплення і т.п. Оскільки це може спричинити ревнощі, або можна почути уїдливі зауваження і т.д. А такі речі дуже образливо чути від людини, яка колись була дуже близька.

2. Одна із сторін завжди буде потерпілою, і тому прагнутиме відігратися. Як би ви не прагнули зберегти добрі відносини, кинутий партнер частіше за все прагнутиме саботувати ваші нові відносини.

3. Навіть якщо у вас все закінчилося, ви дивитиметеся на нових пасій своїх партнерів з погляду всезнаючої людини, і тому вони завжди будуть не достатньо добрі, і ви знову-таки прагнутимете поруйнувати союз. Або ваш колишній партнер намагатиметься розбити вашу пару.

4. В деяких випадках одна із сторін погоджується на дружбу в надії, якомога довше знаходитися при своєму колишньому коханці, оскільки продовжує переживати романтичні почуття. І це проблема. Оскільки будуть домовленості зайнятися просто дружнім сексом, а це цілком може поруйнувати нові відносини. Такі люди прагнутимуть якомога частіше бувати поряд з вами. А якщо після розриву ви переживаєте почуття вини, то вони легко будуть цими маніпулювати.

Тому, якщо ви готові піти на ризик, тоді може бути вам і стоїть спробувати залишитися друзями. Хочте знати, як це зробити? Ось декілька порад:

1. Хай після вашого розриву або розлучення пройде якийсь час. Не варто відразу погоджуватися на пропозицію дружби від того, що вашого було. Дайте собі час подумати, заспокоїтися, зрозуміти чи потрібно вам все це. Будьте чесні з собою. Не варто йти на цей крок з метою спробувати зіпсувати нові відносини вашого екс-партнера, і тим більше повернути його. Так ви тільки перешкодите новій любові увійти до вашого життя.

2. Щоб стати другом, вам треба позбувся негатив. Як би це наївно не звучало. Ви все своє життя не випробовуватиме гнів і ненависть до свого колишнього чоловіка або партнера (дружині або партнерці).

Якщо ви хочете зберегти приятельські або створити дружні відносини вам потрібно прийняти речі такими, які вони є. Якщо був факт зради, і ви все ще хочете залишитися друзями, вам доведеться зрозуміти його і пробачити.

3. Видаліть всі нагадування про вас, як про пару. Як мовиться: «З очей геть - з серця он».

4. Пригадайте, що вас колись привернуло у вашому екс-партнері. Тому концентруйтеся на його добрих якостях. Пригадайте, що у вас є загального. Якщо є діти, тоді говорите про них.

5. Утримайтеся від розповідей про свої і його нових захопленнях. Ви тепер самі по собі. І прийміть це.

Виникає питання, чи готові ви або ваш колишній супутник (супутниця) до того, щоб стати друзями? Хочте знати відповідь, тоді читайте далі і якщо взнаєте в цих твердженнях собі або экс-парнера, тоді може, має сенс, припинити взагалі такі відносини:

1. Якщо при зустрічі ви готові роздряпати очі новій партнерці вашого колишнього супутника (і навпаки). Якщо ви ревнуєте, значить, у вас збереглися ще якісь відчуття. Можливо, ви ніколи не зможете прийняти той факт, що у нього (її) хтось є. Особливо, якщо у вас не виходить побудувати нові відносини. Тому, якщо ви випробовуєте негатив, тоді ви ще не готові. Або дайте собі час, або відмовіться від ідеї стати просто друзями.

2. Своєю поведінкою ви (або у вас) намагаєтеся (намагаються) викликати ревнощі. В справжній дружбі немає такого поняття як ревнощі. У будь-якому випадку, другові звичайно все одно з ким ви зустрічаєтеся, і він не буде вас ревнувати, хіба тільки ви зовсім закинете його. У будь-якому випадку, треба зрозуміти, що вашому партнеру вже все одно з ким ви. Тому якщо у вас є прагнення викликати ревнощі, краще поки почекати з дружбою.

3. Ви все ще випробовуєте фізичний потяг до свого колишнього партнера. Якщо ви все ще представляєте вас разом, і вам хочеться затягнути його (її) в ліжко, тоді потрібно скоротити кількість ваших зустрічей. Поки ви не перемкнете свою увагу.

Не варто хапатися за пропозицію дружби, як за можливість утримати людину і, тим більше пропонувати її самої з такою метою. Звичайно в таких випадках, любові у одного з партнерів вже немає, і, якщо ви переслідуєте іншу мету, погоджуючись на дружбу, то ви приречені на провал. Зрозумійте і прийміть це.

Як мовиться пробачити можна все, це питання часу. Якщо ви вважаєте за необхідне залишитися друзями з вашими колишнім партнером, завжди можна спробувати це зробити. У будь-якому випадку, якщо щось піде не так, ви зможете відмовитися і чесно сказати, що не можете бути разом. У будь-якому випадку, дайте собі якийсь час після розриву. Щоб опам'ятатися і зрозуміти, куди і з ким вам рухатися далі.


Продавай реферати, курсові, дипломні, лекції, шпаргалки, методички, книги на сайті
BestRef.at.ua
Категорія: Кохання | Переглядів: 794 | Додав: Admin | Теги: кохання, розставання, друзі | Рейтинг: 0.0/0

[ Вгору ]