Головна » Кохання » Оціни чоловіка за 10 хвилин
Оціни чоловіка за 10 хвилин 
Для того, щоб зрозуміти, що вдає із себе потенційний кавалер, зовсім не обов'язково спілкуватися з ним тривалий час. Все найважливіше можна легко взнати за перших 10 хвилин вашого першого побачення. Відповіді на питання про хобі, звички і переваги допоможуть виявити приховані риси його вдачі.

Кожна відповідь на найбезневинніше питання може сказати про нього дуже багато що, треба лише знати, що запитувати і що означає відповідь на кожне з поставлених питань.

Дізнайтеся про:

...його улюбленому вигляді спорту. Спортсмени-одиночники (бігуни, плавці) ретельно оберігають свою незалежність і вважають за краще проводити час наодинці; любителі командних видів спорту люблять позмагатися, причому як на ігровому полі, так і в житті; а тим, кому спорт не цікавий взагалі, властиве незалежне мислення у поєднанні з плотською натурою.


...те, з ким він дружить. Чоловік, який дружить з одними і тими ж людьми впродовж багатьох років, сповна заслуговує на винагороди за відданість, але одночасно може виявитися противником всього нового і невеликим любителем змін. До того ж, вам доведеться набратися терпіння, оскільки вам знадобиться певний час для того, щоб завоювати його довіру. Якщо ж ваш потенційний кавалер приятелює зі всіма підряд - колегами по роботі, колишніми однокурсниками, сусідами по під'їзду і тому подібне, ви можете спокійно брати його з собою на весілля троюрідної сестри племінниці двоюрідного дядька - повірте, він там не загубиться і не сторопіє. Цей парубок легко адаптується до нової ситуації і без проблем сходиться з людьми.


...те, як він розплачується. Чоловік, що раз у раз дістає з кишені кредитну карту амбітний і упевнений в собі. Він поза всяким сумнівом має перед собою певну мету відносно власного добробуту і - не сумнівайтеся! - обов'язково її досягне. Він вважає за краще розплачуватися готівкою? Значить, перед вами самостійна, незалежна особа - такого важко загнати в кут. У його кошику порожньо? Перед вами людина, що любить, аби за нього відповідали інші.


...те, як він вважає за краще спілкуватися. Якщо ваш обранець вважає за краще спілкуватися з вами за допомогою електронних листів, він - міцний горішок. Факт того, що він вибирає той спосіб спілкування, який дозволяє йому редагувати власні слова, сигналізує про те, що він, мабуть, не хоче показувати, який він насправді. Людина, що вважає за краще спілкуватися за допомогою миттєвих повідомлень (смс, ICQ і так далі), постійно шукатиме вашої уваги; йому потрібний негайний доказ того, що ви про нього думаєте. Фанат телефонного спілкування трохи старомодний, любить, аби все було "правильно", та зате він не боїться інтимних розмов.


...стилі жіночого одягу, який він віддав перевазі б на вас бачити. Якщо йому хотілося б бачити на вас джинси і футболку, ви зустрічаєтеся з приземленим і неквапливим типом, який хотів би бачити поряд з собою таку ж дівчину. Якщо він швидше зверне увагу на пані, від ніг до голови одягнену в дизайнерський одяг, то на перше місце він ставить престиж, і найімовірніше, заробляє багато грошей. Проте обережніше: гроші можуть бути його єдино пристрастю. Якщо ж йому подобаються дівчата, разодететые в стилі Кармен Електри, від стосунків він чекає задоволення власного эго.


...його стилі водіння. Якщо він розмахує руками, жестикулюючи у бік інших учасників руху з вікна, у нього явно проблеми з поведінкою і підвищений рівень агресії. Такий тип поведінки хороший в агресивному офісному середовищі, але ніяк не в стосунках. Якщо ж йому в найскладніших дорожніх ситуаціях удається зберегти деяку подібність спокою буддиста, він явно знає, що таке самоконтроль....його акуратності. Акуратність буває різна. Чоловік, який складає використані шкарпетки в корзину для брудної білизни, - це одне, а чоловік, що розкладає чисті шкарпетки у висувному ящику по кольорах, - зовсім інше. Акуратист дуже розбірливий для того, щоб з ним було дійсне було весело. Чоловік, в цілому акуратний, але схильний до деякого бардаку, відкритіша і безтурботна людина. Але якщо раковина в його ванні ніколи не бачила миючого засобу, то він або інфантильний, або просто дуже ледачий.


...його братах. Якщо ваш кавалер - старший брат в сім'ї, то він готовий переймати на себе відповідальність і відповідати за власні вчинки. Молодший брат креативний і декілька непокірний. Середній брат чутливий і вимагає багато уваги.


...те, як він публічно виражає свої відчуття. Якщо в прилюдних місцях він прилипає до вас, як банний аркуш, і виражає свої відчуття жаркими обіймами і поцілунками, доречними хіба що в спальні, він, швидше за все, сигналізує іншим чоловікам довкола вас: "Не лич! Моє!". Подібна поведінка - не більше ніж ознака внутрішньої невпевненості в собі. Втім, чоловік, який в прилюдному місці навіть не намагається вас обійняти, або невпевнений у ваших відчуттях, або в своїх. Прилюдні вирази відчуттів - своєрідна заява: "Ми разом". Якщо у нього є якісь сумніви, він триматиме дистанцію.


...те, чи дивиться він вам в очі. Чоловік, що уникає зорового контакту, може виявитися людиною, якій не можна довіряти. Якщо під час розмови він буквально пожирає вас поглядом, то, можливо, він прагне збентежити вас. А ось "ковзаючий" погляд, коли він дивиться вам в очі і невміло відводити погляд убік, говорить про те, що ви йому подобаєтеся.


...те, як він говорить. Якщо він говорить квапливо, на пристойній швидкості, він - енергійний і спонтанний, але декілька самозакоханий. Той, чия мова плавна і некваплива, відрізняється більшою приземленістю і грунтовністю. Від такого, втім, не варто чекати жодних сюрпризів.


Ваш 10-хвилинний "бліцкриг" допоможе вам зрозуміти багато що про майбутнього обранця, але про якісь речі ви взнаєте лише через якийсь час, наприклад, чи буде він вірним, чи можна назвати його людиною слова і які "пункти" у нього є.

Продавай реферати, курсові, дипломні, лекції, шпаргалки, методички, книги на сайті
BestRef.at.ua
Категорія: Кохання | Переглядів: 905 | Додав: Admin | Теги: кохання, чоловіки | Рейтинг: 0.0/0

[ Вгору ]