Головна » Кохання » 5 типів жінок яких завжди хочуть чоловіки
5 типів жінок яких завжди хочуть чоловіки
Можливо парадокс, але чоловіки тягнуться як до недоступних, так і до легкодоступних жінок. Але все ж таки, якщо проаналізувати, більшість чоловіків приваблюють жінки цілком певних типів. Яких?

Психологи та різні зацікавлені люди намагаються розібратися у цьому питанні.
Чому певні типи чоловіків та жінок викликають інтерес протилежної статі? Що за цим стоїть, а головне - які саме типи виявляються найбільш привабливими?

У знаменитому "Sex and the city" нам показали 4 типи жінок, які особливо хвилюють чоловіків: сексуальна іграшка, жінка-подружка, незалежна феміністка та справжня леді.
Мабуть так, хоча кожен чоловік додав би в цей список ще не один пункт - грунтуючись виключно на власному досвіді. Так що бути об'єктивним, строго кажучи, навряд чи вийде!

Отже, яка та жінка, познайомившись з якою, чоловік починає втрачати над собою контроль?

Кажуть, що красива жінка, якщо захоче, може спокусити будь-якого чоловіка. При цьому, щоправда, не вказується, що стоїть за поняттям "красива жінка". Якщо краса в даному випадку означа ідеальну фігуру, пишні груди, довге волосся, пристрасний погляд, то виходить, що спокусити може не так вже й багато жінок.
Люди розповідають, а статистика показує, що досить легко спокушаються навіть одружені чоловіки, що вже тут мовити про неодружених.

Зовнішсть жінки має першочергове значення при знайомстві. Відомо, що чоловік закохується за 8 секунд, та точно що не в крокодила.
Отже, розглянемо детально, які ж типи жінок порушують будь-якого чоловіка?

1. Симпатична "жінка-іграшка"
Її не цікавить нічого, крім одягу, розваг, насолод. А єдине, що вона читає, - це глянсовий журнал, де мінімум тексту.

Вона настільки не розумна, що навіть не здогадується, що жінку можна цінувати за щось інше, крім довгих ніг, милого фейсу.
Такими жінками легко маніпулювати, адже їх обмежений інтелект дозволяє запам'ятати тільки назви модних торгових марок та популярних курортів.

Цим типом жінок завжди цікавляться представники чоловічої статі, але як правило далі інтимних відносин цей інтерес не поширюється.
2. Жінка без комплексів

Це не боягузлива жінка, вона готова віддатися де завгодно, ніколи не буде півгодини роздумувати над тим, чи є пристойним те що вона робить на погляд інших.
Мрія будь-якого чоловіка, особливо молодого, щоб його обраниця бажала того самого що сам, та ні в якому разі не вважала, що в певних речах ініціатива повинна виходити виключно від чоловіка.

3. Тигриці
Вона підкорює чоловіків своєю красою та відверто показує, що обирає собі партнера. Зрозуміло, вона дуже гарна, шикарно одягається та ретельно стежить за собою. Чоловік, особливо у віці, готовий заплатити будь-яку ціну, щоб з нею переспати.

Така жінка вважає себе богинею, впевнена, що створена для поклоніння. Вона зазвичай полює за багатими чоловіками, але мало хто з чоловіків може довго її витримати, адже своїми претензіями вона дає зрозуміти чоловікові, що він в усьому повинен, та в усьому зобов'язаний.
Вона краща у ліжку, але жахлива у відносинах.

4. Бізнес-леді
Ця жінка трохи схожа на попередній тип жінок, з тою відмінністю, що їй не потрібні гроші чоловіків - вона заробляє їх сама.

Вона ділова, енергійна, ерудована та незалежна. Вона майже феміністка, яка спокійно може обійтися без чоловічої підтримки.
На побаченні вона сама платить за себе. Зустрічатися згодна тільки з тим, хто заробляє, як мінімум, не менше неї.

У неї чітко простежуються симптоми зарозумілості та надмірної самостійності. Такі риси в жінці не імпонують чоловікам.
У відношенні до такого типу жінок, головну роль грає чоловіче самолюбство. Головна мета чоловіка - показати свою перевагу над нею. "Як же так, вона така недоступна, вона вибирає собі партнера, до неї важко достукатися. Алеж - я чоловік! Я повинен обов'язково нею оволодіти!"

5. Жінка з характером
Це особа захоплена якоюсь справою, яка знає собі ціну. Вона непередбачувана. Вона приваблива, розумна, енергійна. Вона знає, чого хоче та як цього домогтися, вона шукає чоловіка слабше себе самої, щоб бути головною.

На відміну від бізнес-леді, вона не має зарозумілість. її "вимоги до кандидата" зовсім інші. Крім того, на погляд подальшого продовження відносин, вона - куди кращий варіант.
Чому він хоче її? Можливо їм рухає азарт, а можливо інше - чоловікові стає по-справжньому цікаво проникнути в її життя, яке здається йому незвичайним.


Продавай реферати, курсові, дипломні, лекції, шпаргалки, методички, книги на сайті
BestRef.at.ua
Категорія: Кохання | Переглядів: 1258 | Додав: Admin | Теги: жінки, кохання, чоловіки | Рейтинг: 0.0/0

[ Вгору ]