Головна » Кохання » Десять причин, по яких жінки дратують чоловіків
Десять причин, по яких жінки дратують чоловіків
Інколи так хочеться взнати, про що розмовляють чоловіки, поки поруч немає жінок. Без жодного сумніву, вони люблять нас. Проте чоловік і жінка - частенько не розуміють один одного. Чоловіки дратують нас своїми розкиданими шкарпетками, ми їх - безконечними походами по магазинах. Вивчивши результати багаточисельних опитів серед чоловіків, можна виділити 10 основних речей, дратівливих їх в нас.

Почнемо, мабуть, з кінця. 

10. Коли жінка прикидається цнотливою Невичерпна тема для розмов серед жінок. Ми прагнемо виставити себе в кращому світлі, ніколи не згадуючи про тих, що своїх були. Можна поаплодувати щирим і непорочним, ну а останнім потрібно просто припинити брехати про своє минуле. Жінки мають таке ж право на бурхливу молодість, як і чоловіки.

9. Коли жінка критикує інших жінок Чоловіка дивуються, чому багато жінок не можуть зробити комплімент іншій особині "слабкої" статі. Вони перемивають одна одній кісті, обговорюють "позаочі" все (від ваги до зачіски). Лише жінка відмітить "недопустимий", із її точки зору, факт, що у іншої дівчини туфлі не личать до сумочки.

8. Коли жінка ревнує Часто одну лише згадку жіночого імені у присутності "коханої" може привести до найстрашніших наслідків. Називати це можна як завгодно, але багато жінок підозрюють і сумніваються у всьому, особливо в чоловічій вірності. Ось чому побачивши будь-якої іншої проходящей мимо дівчини - незалежно від її зовнішності і фігури - жінка внутрішньо напружується. Така параноя може бути виправдана лише в тому випадку, якщо чоловік сам дає привід сумніватися в його вірності.

7. Коли жінка весь час потребує підтримки Деякі пані випробовують серйозні складнощі, пов'язані з недоліком відчуття надійності і захищеності. Вони хочуть, щоб чоловіки кожну хвилину їх підтримували, обіймали, цілували, говорили, що вони особливі, унікальні і неповторні. Такі дівчата відносяться до чоловіків як до емоційних милиць, чекаючи моральної, психологічної і емоційної підтримки.

6. Коли жінка говорить загадками Старий, як світ, питання "Про що ти думаєш" є вічним прикладом того, як жінки люблять перевіряти своїх чоловіків, прагнучи вивідати їх дійсні відчуття і думки. Жінки ставлять дивні, абстрактні питання, викликаючи у чоловіків лише подив і роздратування.

5. Коли жінка вторгається в особистий простір чоловіка Жінки на інстинктивному рівні постійно пригладжують, обсмикують і поправляють чоловіків. Те ж саме вони роблять і з чоловічими речами. Іншими словами, якщо жінка на дванадцятий раз не зможе зав'язати галстук (їй раптом захотілося зав'язати чоловікові галстук!), то вона переверне все в шафі у пошуках светра, щоб переодягнути нещасного.

4. Коли жінка поводиться дуже емоційно Жінка може заплакати з будь-якої причини: із-за фільму з сумним кінцем (або навіть з щасливим), із-за зламаного нігтя або із-за невдалої стрижки. А чоловікам в цей час доводиться брати на себе роль утішника, що вони терпіти не можуть. Це не означає, що всі чоловіки - бездушні тварини, просто єдине, що вони можуть зробити в такий момент - це сказати: "Ну, не плач, мила". Загалом, ридаючі жінки приводять чоловіків в глибоке сум'яття.

3. Коли жінка дуже довго ходить по магазинах На думку багатьох чоловіків, коли справа доходить до шоппінга, жінкам просто не вистачає 24 годин в добі, щоб поглянути і переміряти все, що вони хочуть. Жінки можуть провести декілька годин у взуттєвому магазині серед собі подібних осіб, навіть не думаючи про їду, воду або інші насущні справи. Найстрашніше - це те, що жінки беруть з собою чоловіків!І вони, бідно-нещасні, безцільно тиняються назад-вперед, поки кохана розглядає кожну кофтину, довго зупиняючи погляд на етикетках

2. Коли жінка постійно базікає Багато чоловіків відзначають, що на питання "Як твої справи?", жінки вибухають 45-хвилинною бравадою. Але це зовсім не означає, що чоловікам все одно, що говорить його друга половинка, просто вони не хочуть вникати в цих безконечних і деколи безглузді деталі.

1. Коли жінка використовує секс як засіб дії на чоловіка Частенько жінки, намагаючись показати свою перевагу, карають чоловіка, лишаю його сексу. У війні між ними це, мабуть, найсильніша зброя. І хоча з його допомогою можна добитися багато чого, позбутися можна ще більшого, наприклад, пошана з боку чоловіка. Адже всім зрозуміло, що цей крайній захід використовується від простого жіночого безсилля. Милі жінки, будьте сильними і прагніть не дратувати своїх чоловіків.Ось побачите, вони відповідять вам взаємністю.

Продавай реферати, курсові, дипломні, лекції, шпаргалки, методички, книги на сайті
BestRef.at.ua
Категорія: Кохання | Переглядів: 771 | Додав: Admin | Теги: жінки, кохання, чоловіки | Рейтинг: 0.0/0

[ Вгору ]