Головна » Кохання » Жіночі "чоловічі" міфи
Жіночі "чоловічі" міфи
МІФ ПЕРШИЙ. Чоловіки шукають в своїх дружинах подібність власної матері

Це міф. Про дружину – копії своєї матері – мріють всього не так багато чоловіків. Більшість опитаних чоловіків (86%) сказали, що не шукають подібної схожості, тому що це "дурно”, "нереально”, "нелогічно”. При цьому більше половини з них любить і поважає своїх матерей.

МІФ ДРУГИЙ. Чоловіки не хочуть нічого знати про минулі інтимні зв'язки своїх коханих

Це правда. 64% чоловіків, опитуваних по цій темі, сказали, що бояться запитати свою кохану, скільки чоловіків у неї було до нього, побоюючись дізнатися, що їх багато, більше трьох. Втім, іноді чоловік навіть просить жінку розповісти сексуальну історію зі свого минулого. Це може діяти збудливо.

МІФ ТРЕТІЙ. Чоловіки мріють одружуватися на моделях

Це абсолютний міф. Чоловіки не проти сексуальних відносин з кимось з них, але одружуватися на дівчині-моделі погодилися тільки 2% опитаних. 28% сказали, що відносяться до них лояльно, 54% – готові до спілкування з ними за умови, що дівчата не зациклені на своїй красі, і лише 5% чоловіків відзначили, що таких дівчат не поважають.

МІФ ЧЕТВЕРТИЙ. Чоловіки терпіти не можуть дивитися на те, як ми наводимо красу

Частково це міф. Збираючись абикуди разом з дружиною, чоловіки люблять, коли їх подруги швидко збираються, і, природно, гарячаться, якщо пані копаються. Але якщо поспіху немає, чоловік не проти, наприклад, лежачи в ліжку, постежити за нашими зборами. За наслідками опитів 40% чоловіків люблять дивитися, як жінка причісується; 31% із задоволенням спостерігає, як жінка одягається; 29% із захопленням спостерігають, як жінка фарбує губи.

МІФ П'ЯТИЙ. Чоловіки переконані, що оберігання – обов'язок жінки

Це міф. 72% чоловіків переконано, що відповідають за можливі наслідки сексуального контакту, і готові обговорювати спосіб оберігання. Лише 4% опитаних чоловіків відповіли, що питання контрацепції – це чисто жіноча турбота. Правда, більше половини чоловіків, стурбованих оберіганням подруги, соромиться говорити про це, чим і підтримують міф про чоловічу байдужість. Насправді це не так.

МІФ ШОСТИЙ. "Джентльмени віддають перевагу блондинкам”

Це правда. Стародавній і малопоясненний інстинкт примушує їх переслідувати саме світловолосу жінку. 77% опитаних чоловіків призналися, що блондинка здається їм привабливішою, ніж дівчина з темним волоссям. На це не впливає навіть знання того, що "блондинка” тільки що вийшла з перукарні.

МІФ СЬОМОИЙ.
Чоловіки не люблять, коли жінка командує в ліжку

Це правда. У еротичних фантазіях чоловік мріє, щоб партнерка до чогось його прив'язала і згвалтувала. Але якщо в житті жінка розпоряджається його інтимною поведінкою, то у більшості чоловіків (89%) це викликає різке неприйняття, аж до розриву відносин.

МІФ ВОСЬМИЙ. Чоловіки не помічають жінок з маленькими грудьми

Це міф. Чоловік сприймає жіночий образ в цілому і миттєво визначає: подобається – не подобається. Окремо в груди (або в іншу частину тіла), "закохується” нікчемно малий відсоток чоловіків. Да і то мова тут йде лише про інстинкт сексуальної переваги, тобто про бажання володіти жінкою з таким-то фізичним параметром. Але це не означає, що від особистого і інтимного спілкування з жінкою, чиї параметри відмінні, він відмовиться. За даними опиту, 95% чоловіків заявили, що маленькі груди жінки нітрохи не заважають їм приємно провести з такою партнеркою час в спальні, і вже тим більше не зупинить їх, якщо вони захочуть одружуватися.

МІФ ДЕВ'ЯТИЙ. Чоловіки вважають, що не відповідають за жіночий оргазм

Це міф рівно наполовину. 56% чоловіків вважають, що причина аноргазмії партнерки криється саме в їх невмінні довести її до екстазу. Решта чоловіків винить в цьому жінку або вважає, що оргазм – взагалі "не жіноча справа”.

МІФ ДЕСЯТИЙ. Чоловіки не люблять, коли їм ставлять питання: "Ти мене любиш?”
Це правда. Навіть якщо чоловік любить, він не готовий говорити про це, особливо якщо його до цього примушують. Якщо ж чоловік не любить жінку, то таке питання його дратує, оскільки у відповідь доводиться брехати. У одному з досліджень чоловіків просили назвати два найнеприємніші жіночі питання. Лідирували наступні: "Ти мене любиш?” і відразу після сексу: "Про що ти думаєш?”.

МІФ ОДИНАДЦЯТИЙ. Чоловіки не люблять жінок, що читають жіночі журнали

Це міф. Якщо не брати в розрахунок незначну категорію невпевнених і жадноватих чоловіків, то в основному вони спокійно відносяться до такої пристрасті коханої: 39% учасників опиту відповіли: "Мені все одно, що вона читає”, 17% сказали: "Якщо читає періодику, значить, товариська”, 13% нарекли: "Краще б за книжку читала”, 20% висловилися так: "Легінь, буде в курсі жіночих справ, не обабиться, не стане нудною”.

МІФ ДВАНАДЦЯТИЙ. Чоловікам подобається яскравий манікюр і педикюр

Більшість випробовує генетичний жах побачивши дуже довгих і яскравих нігтів. Чоловіки швидше віддадуть перевагу звичайному природному манікюру. Головне, свіжий і акуратний.

МІФ ТРИНАДЦЯТИЙ.
Чоловіки все життя прагнуть до свободи

У більшості все ж таки наступає такий момент, коли їм хочеться завести сім'ю. У когось це трапляється раніше, у когось пізніше. Інакше стали б ми вони міняти свободу на їжу? Інше питання, що як правило, у цей момент вони представляють якусь ідилічну картинку, на якій він – гордий отець сімейства, дружина, – красуня, а діти – завжди слухняні.

МІФ ЧОТИРНАДЦЯТИЙ. Чоловікам подобається стерво

Якщо розуміти під словом "стерво” – егоїстичну самозакохану жінки, то такі нікому не подобаються. Проте упевнена, така, що знає собі ціну жінка, незмінно викликає бажання бути поряд. Красиве стерво – привертають увагу, викликають бажання, але не більше. Хто ж захоче пов'язувати своє життя з капризною, істеричною персоною? Чоловіки, що вибирають таких супутниць, швидше за все, страждають комплексом жертви.

Продавай реферати, курсові, дипломні, лекції, шпаргалки, методички, книги на сайті
BestRef.at.ua
Категорія: Кохання | Переглядів: 1188 | Додав: Admin | Теги: жінки, міфи, кохання, чоловіки | Рейтинг: 0.0/0

[ Вгору ]