Головна » Суспільство » 7 дивовижних речей, які покращують життя...
7 дивовижних речей, які покращують життя...
Якщо придивитися, то насправді далеко не всі речі в світі небезпечні і шкідливі нашому здоров'ю. Думаєте не можна вживати білий хліб, тому що він небезпечний для нирок, або ласувати шоколадом, тому що він псує зуби? Пропоную список речей, які змусять Вас подивитися на світ по-іншому.Шоколад.
Чорний гіркий шоколад (виключаємо молочний і білий) попереджає розвиток багатьох хронічних захворювань - хвороб серця, різних видів запальних процесів і раки, захищає молекули ДНК від пошкоджень. Річ у тому, що в какао-бобах дуже високий вміст поліфенолів (могутніх антиоксидантів), які володіють цілими рядом корисних для людини властивостей: протиокислюючими, протираковим, антибактеріальним і протизапальним. По опитах було також визначено, що чоловіки у віці 65 років, які вживають шоколад в міру, живуть майже на рік довше, ніж ті, хто їсть дуже багато або відмовляється від шоколаду.


Червоне вино. Останнім часом не втомлюються розказувати про цілющі якості вина. Поліфеноли, які знижують тиск і рівень холестерину в крові, містяться також і в вині. Інший інгрідієнт - procyanidins, що міститься в вині, уповільнює процес старіння кліток, покращує роботу серця, укріплює кістки і м'язи. Вживайте найсмачніші і чарівніші вина з південного заходу Франції, островів Сардінії і Кріт.
Стрес. Дійсно, всі хвороби виникають із-за стресових ситуацій і нервів, але існує думка, що «короткі спалахи», наприклад, коли йде підготовка до весілля - укріплюють імунну систему. Учені прийшли до висновку, що в такій ситуації прискорюється процес формування кліток, що приводить до омолоджування організму, зокрема шкіри, дозволяючи уникнути появи зморшок і укріплюючи імунітет.


Морозиво. Лікувальні властивості морозива характеризують його не тільки як високоживильний продукт, але і смачний. Воно корисне для хворих, що перенесли важкі операції, зокрема, в порожнині живота, коли не можна вживати тверду їжу, при виразковій хворобі з кровотечами, туберкульозі, виснаженні, недокрів'ї. У морозиві міститься білок молока, особливо корисний для дітей.


Білий хліб. Багато хто з нас переходить з білого хліба на хліб з висівками, вважаючи, що це вдаліший вибір. Але білий хліб перевершує інші сорти за змістом мінералів. Пшенична мука багата кальцієм і залізом, а також вітамінами групи В - В1 і нікотиновою кислотою.


Вершкове масло. Ви відмовляєтеся від бутербродів з маслом і джемом на сніданок? Адже масло є одним з небагатьох продуктів, що містять вітамін D (риб'ячий жир теж його містить). Масло також містить антиоксидант бета-каротин, корисний для легенів і серця. Краще вже відмовитися від подвійної порції капуччино, але отримати такі важливі компоненти.


Продавай реферати, курсові, дипломні, лекції, шпаргалки, методички, книги на сайті
BestRef.at.ua
Категорія: Суспільство | Переглядів: 1346 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1

[ Вгору ]