Головна » Суспільство » Що означає твоє по-батькові
Що означає твоє по-батькові

Анатолійовичі


Вперті, принципові, запальні і ранимі. Важко сходяться з людьми, проте з тими, хто може зрозуміти їх, уважні, терпимі і навіть ніжні. Дуже працездатні . Люблять всього добиватися своєю працею. Непосидючі, не люблять довго залишатися на одному місці, обожнюють подорожувати. Дуже гостинні. Успіху на професійному терені зазвичай добиваються після 30 років. У сімейному житті декілька деспотичні, займають позицію лідера і вимагають, аби все відбувалося в рамках їх правил і принципів.


Андрійовичі

Чуттєві, з добре розвиненою уявою, ці люди часто володіють ораторськими і музичними здібностями . Добрі і поступливі, але дуже люблять себе. У стосунках з людьми обережні, проте своїм друзям і близьким довіряють повністю, інколи марно. З віком стають буркотливими.

Антоновичі

Трудолюбиві, вперті, наполегливі, дуже діяльні і рухливі. Володіють гнучким, живим розумом. Терпіти не можуть необов'язковість в людях. Самі прагнуть не давати порожніх обіцянок, завжди тримають слово.

Аркадійовичі

Терпеліви і наполегливі. Повільно і поступово йдуть до досягнення своєї мети. Дуже обов'язкові і надійні. Тактовні і уміють обходити гострі кути за допомогою дипломатичних маневрів.

Богдановичі

Вспильчиві, дратівливі, образливі і злопам'ятні. Не прислухаються до чужої думки, рішучі і завжди поступають по-своєму, навіть якщо усвідомлюють, що роблять помилку. Люблять йти напролом, натиск і силу віддають перевазі над дипломатією і розмовами. Можуть бути хитрими.

Борисовичі

Характер складний і суперечливий. Добрі і тактовні, обожнюють жартувати над своїми друзями і приятелями. Мають безліч ідей, але із-за ліні рідко реалізують їх. Не дуже люблять ризикувати. Люблять подорожувати.

Валентиновичі

Вперті, наполегливі, не люблять підкорятися іншим. Володіють практичним розумом і ретельно прораховують всі варіанти. Працелюбні, але не люблять складних завдань. Далекі подорожі не люблять, вважають за краще знаходитися на добре знайомій території.

Валерійовичі

Трудолюбиві, цілеспрямовані, але категоричні і не завжди знаходять контакт з людьми. Не люблять пристосовуватися до обставин, вважають за краще пристосовувати обставини до себе. Не виносять над собою диктату, зате самі обожнюють командувати, якщо не підлеглими, то хоч би домашніми. Запальні, але не злопам'ятні. Дуже обачні і не люблять робити ввисновки і приймати рішення, поки не побачать повної картини того, що відбувається.

Васильовичі

Трудолюбиві, безстрашні в екстремальних ситуаціях. У звичайному житті добрі, поступливі, але не виносять примусу. Часто бувають неорганізовані і не квапляться виконувати відповідальні доручення на службі. У нетверезому стані бувають агресивні.

Вікторовичі

Добрі, чуйні і дуже ніжні, ці чоловіки занадто довірливі і часто попадають під чужий вплив, як хороший, так і поганий. Ними легко маніпулювати. Їх дуже люблять діти, свої і чужі. Вікторовічи і самі обожнюють дітей, але інколи соромляться це показувати. Цим чоловікам категорично протипоказаний алкоголь.

Володимировичі

Любознатні, мають аналітичний склад розуму. Вперті і люблять посперечатися по дурницях. Неврівноважені і погано керовані, ці чоловіки погано сходяться з людьми, часто конфліктують на роботі і через це не реалізують свої можливості. Володіють здібностями в багатьох сферах діяльності, але особливо талановиті в математиці і електроніці.

Вячеславовичі

Наполегливі, імпульсивні, вперті, Вячеславовичі погано сходяться з людьми. У них майже немає справжніх друзів. приятельські стосунки вони підтримують з потрібними людьми і лише до певного часу.

Генадійовичі

Вперті, наполегливі, сміливі, особливо, якщо це обіцяє їм матеріальну вигоду. Кар'єристи, але важко просуваються по службових сходах. Тугодуми, люблять сперечатися по найнікчемнішому приводу, не відрізняються обов'язковістю. Ревниві.

Георгійовичі

Добрі, поступливі люди, завжди готові допомогти що попав в біду словом і справою. Бувають запальні і можуть наламати дрів в гніві. Під гарячу руку їм краще не попадатися. Проте гнів їх недовгий. Дуже цінують сім'ю і родинні зв'язки. Зазвичай зберігають теплі стосунки з матір'ю до сивого волосся.

Григоровичі

Трудолюбиві, наполегливі, спокійні і терплячі. Прагнуть не нав'язувати свою думку, хоча в сім'ї часто займають лідируюче положення. Обачливі, розсудливі, рідко здійснюють необдумані вчинки. Легко знаходять контакт з людьми. Великі хитруни і дипломати.

Даниловичі

Легкі в спілкуванні, доброзичливі, інколи бувають дуже довірливі. Цією якістю характеру часто користуються непорядні люди. Розсудливі, будь-яку справу прораховують до дрібниць і доводять до кінця. Неквапливі і працелюбні. Неагресивні і дуже поступливі.

Дмитровичі

Вперті, сміливі і недовірливі. Звикли надіятись лише на самих себе. Не прислухаються до чужих порад, можуть поводитися грубо з колегами і в сім'ї. Вони дбайливі господарі, люблять будинок, важкі на підйом. Родинне життя їх рідко складається вдало через відсутність гнучкості і дипломатичності в стосунках з людьми.

Євгеновичі

Вперті і цілеспрямовані, завжди добиваються свого. Володіють величезною працездатністю, вважають за краще працювати наодинці, без помічників. До поставленої мети йдуть повільно, але рішуче. У спілкуванні декілька суворі, сходяться з людьми важко, розлучаються болісно.

Івановичі

Флегматічні, неквапливі, спокійні і грунтовні. Працелюбні і вдумливі, але трохи повільні. Часто бувають господарськими і домовитими, у них золоті руки, але будь-яка робота займає багато часу. Підганяти їх безглуздо. Багато часу проводять на роботі, добрі і мають друзів. Не дивлячись на прихильність до сім'ї і любов до дітей, часто бувають нещасливі в шлюбі із-за свого мягкосердні. 

Ігоревичі

Творчі і талановиті люди, люблять завжди і у всьому бути першими. Володіють обачливим розумом, але часто діють, підкоряючись пориву. У спілкуванні з людьми інколи випробовують складнощі через відсутність гнучкості і деякої нетерпимості.

Кириловичі

Талановиті, багатогранні особи, з широким колом інтересів. Працелюбні і обов'язкові, люблять строгість і порядок. Не квапляться з оцінками і висновками. Більш всього цінують логіку і продуманість в рішеннях. Ніколи не діють навмання, хоча схильні надмірно захоплюватися якими-небудь ідеями.

Константиновичі

Вміють ладнати з людьми, хоча і не відрізняються великою товариськістю. Дуже чуйні і готові вислухати будь-якого, що попав в біду, допомогти радою, а інколи і справою, Горді і трохи пихаті, володіють багатьма талантами, але не завжди можуть їх проявити. Працездатні, люблять розраховувати свої дії, трохи строгі, але дуже добрі і ніжні.

Леонідовичі

Характер суперечливий. Дуже доброзичливі, але інколи бувають уперті і не уміють сприймати жарту в свою адресу. Зазвичай розсудливі, але інколи бувають схильні до необдуманих імпульсивних дій. Поступливі, проте, важко сходяться з людьми. Здатні на хитрості і дуже гордяться цим. З особливою увагою відносяться до своєї зовнішності і хворобливо реагують на критику. У сімейному житті рідко бувають щасливі, хоча на розлучення зазвичай не вирішуються.

Максимовичі

Тактичні і прості в спілкуванні, добре сходяться з людьми, доброзичливі і не люблять скаржитися на своє життя. Не дивлячись на працьовитість, кар'єрних висот досягають рідко. Ніжно відносяться до своїх старезних батьків.

Михайловичі

Обладают аналітичним розумом, здатні точно оцінити ситуацію і прийняти єдине вірне рішення. Дуже обережні і добре уміють пристосовуватися до обставин. Обачливі, але, не дивлячись на це, інколи здійснюють необдумані вчинки. У них завжди багато друзів і приятелів, вони відкриті і доброзичливі, готові надати безкорисливу допомогу, люблять дружні гуляння і веселі пиятики. Інколи із-за своєї добродушності попадають під вплив сильнішої натури. Хороші сім'янини, уважний чоловіки і батьки. Люблять подорожувати.

Миколайовичі

Імпульсивні, вперті, інколи дуже прямолінійні. Володіють сильно розвиненим відчуттям власної гідності. Честолюбні, але за вдачею - не кар'єристи. Часто займають високі пости, в екстремальних ситуаціях діють рішуче і швидко, є хорошими фахівцями в своїй справі. Бережливі і акуратні. З людьми сходяться не дуже швидко. Небайдужі до алкоголю, в стані сп'яніння часто бувають агресивні.

Олександровичі

Імпульсиві, дуже ранимі, запальні і недовірливі, але відхідливі і не злопам'ятні. Неспокійні, частини міняють свої пристрасті, кидають почате, не доводячи до кінця. Володіють багатою фантазією, часто мріють про далекі мандри. Люблять знаходитися в центрі уваги, декілька егоїстичні, але при цьому мають багато друзів. Трохи ледачі, але ради кар'єри і свого здоров'я готові скрутити гори. Люблять сперечатися і обстоюють свою думку із завзятістю.

Олексійовичі

Покладисті, працелюбні і спокійні. Трохи повільні, але виконують доручену ним роботу дуже ретельно. Раніми, прагнуть не виявляти свої переживання не люблять поширюватися з приводу своїх відчуттів, вважають за краще доводити їх справами. Дуже цінують сім'ю, люблять затишок і порядок, добре відносяться до дітей.

Олеговичі

Важко сходяться з людьми, легко і без жалю можуть розірвати дружбу і любовні стосунки. Уперті, наполегливі, принципові, гаряче відстоюють свою точку зору. Працьовитістю не відрізняються, проте, поставивши собі яку-небудь мету, можуть наполегливо працювати для її досягнення. Талановиті і неординарні, здатні на несподівані рішення, але мають дуже високу думку про себе і багато претензій до тих, що оточують.

Павловичі

Трудолюбіви, акуратні, але не люблять контролю над собою і вказівок. Можуть розлютитися і нагрубіянити, якщо робити їм зауваження. Самі обожнюють повчати, до старості стають занудами. Люблять з'ясовувати стосунки з начальством і добиватися справедливості, від чого часто страждають. У спілкуванні з людьми декілька замкнуті, а інколи і похмурі. Дуже прив'язані до своєї сім'ї і дітей.

Петровичі

Вперті і егоїстичні, хитрі і схильні давати порожні обіцянки. Часто думають одне, а говорять інше. При цьому добрі і незлопам'ятні. Товариські, компанійські, але дуже довірливі. Чутливі, ранимі і трохи романтичні. Обожнюють подорожувати, не люблять одноманітності. Проте розсудливі і можуть виконувати роботу, що вимагає копіткості. Часто бувають невмілими і нерозторопними, постійно спізнюються на роботу по "поважних причинах".

Романовичі

В душі фантазери і романтики, люблять помріяти про нездійсненний. Володіють дуже складним характером. Люблять сперечатися по дурницях і відстоювати свою точку зору, не дивлячись ні на що. Позбавлені почуття гумору, особливо коли справа стосується їх персони. Не прагнуть вникати в чужі проблеми, рідко бувають уважні до своїх друзів. Віддають перевагу легким приятельським стосункам над глибокою серйозною дружбою. Працелюбні.

Семеновичі

Розсудливі і обачні, обдумують кожен свій крок. Дуже хитрі інколи лицемірні. Своїх близьких оточують турботою і увагою, прагнуть забезпечити їм комфорт і затишок. Готові ради вигоди піти на багато прийомів, але уникають непорядності. Мають дуже гнучкий і виверткий розум, завжди бувають в прекрасних стосунках з начальством і колегами. Не люблять поспіху і метушні, працелюбні і послужливі.

Сергійовичі

Талантливі, мають практичний склад розуму, не люблять підкорятися і пристосовуватися, що не заважає їх кар'єрі. Працелюбні і наполегливі, дуже серйозно відносяться до своєї роботи. Зазвичай урівноважені, інколи бувають надмірно емоційні, якщо у них щось не виходить. У гніві здатні на необдумані слова і вчинки. Свої невдачі взяли близько до серця і довго переживають. Не дуже товариські, але мають декілька відданих і вірних друзів. Гостинні, люблять свій будинок.

Станіславовичі

Дуже незалежні і принципові. Роботу виконують із завзяттям, часто досягають керівних постів. Ніколи не діють по чужій указці, проте терпимо відносяться до чужої думки. Доброзичливі до людей, прив'язані до своєї сім'ї, дуже люблять своїх дітей.

Степановичі

Дуже працелюбні, беруться за будь-яку справу. Акуратні. Доброзичливо відносяться до людей, добрі і не люблять конфліктів. У сім'ї займають лідируюче положення і люблять бурчати і читати нотації дружині і дітям, що незрідка провокує незадоволеність і роздратування домашніх.

Федоровичі

Дуже старанні і обов'язкові. Неквапливі, не люблять, коли їх підганяють. Спокійні, дуже прив'язуються до будинку і місця своєї роботи. Не люблять змін. У спілкуванні з людьми прості і доброзичливі, легко сходяться і легко розлучаються з людьми. Урівноважені і люблять виховувати дітей.

Едуардовичі

Незалежна, яскрава і пристрасна натура. Терпіти не можуть жодного диктату, тому насилу працюють під чиїмсь керівництвом. Відрізняються прозорливістю, прораховують можливі ситуації і рідко помиляються. Вперті, рішучі і інколи дуже прямолінійні. З людьми сходяться легко, проте із-за свого характеру часто конфліктують з начальством, коллега ми і домашніми.

Юрійовичі

Егоїстичні і декілька ледачі. Їм необхідний строгий контроль, інакше вони можуть не виконати доручену ним роботу або виконати погано. З людьми сходяться легко, бувають душею компанії, володіють почуттям гумору і уміють бути центром уваги. У сім'ї часто напускають на себе строгий вигляд, проте по суті лідерами не є. Допитлива натура, що легко захоплюється, не терплять одноманітності, люблять подорожувати.

Яковичі

Трудолюбіви і старанні, вважають за краще скромно умовчувати про свої достоїнства, прагнуть бути непомітними. Нетовариські, цікаві, прагнуть бути в курсі всіх інтриг і подій. Скупуваті. У родинному житті буває різання і навіть грубі, їм не вистачає м'якості і уміння виражати свої почуття. З готовністю виконують домашню роботу, але на ніжність і ласку рідко бувають здатні.

Продавай реферати, курсові, дипломні, лекції, шпаргалки, методички, книги на сайті
BestRef.at.ua
Категорія: Суспільство | Переглядів: 1962 | Додав: Admin | Теги: по-батькові, ім'я | Рейтинг: 0.0/0

[ Вгору ]