Головна » Наука » Якого кольору твоє ім'я???
Якого кольору твоє ім'я???
У фізиці існує міцний зв'язок між частотою вагання звуку і кольором. Відомо, що кожному з основних кольорів відповідає певна довжина звукової хвилі - від найкоротшої, для фіолетового, до самої довгої; для червоного кольору. Серед цих кольорів можна виділити шість головних; три основних - синій, жовтий, червоний, і три складених - зелений, фіолетовий, помаранчевий. Ім'я - це не що інше, як серія високих і низьких, глухих і дзвінких звуків, які разом складають оригінальну "мелодію". 
   
  Ім'я Марія звучить твердо, значить, характер у власниць цього імені - упертий, наполегливий. Цьому імені відповідає небесно-блакитний колір, колір прохолоди і стійкості. Імені Михайло підійде блакитний колір, Петро - жовтий, і це не випадковість. Синій колір традиційно символізує душу, жовтий - розум, червоний - пристрасть, фіолетовий - тіло, зелений, - розум, розум, помаранчевий, - відчуття. З цього виходить, що основною рисою вдачі Марії є душевна чистота і порядність. Це ім'я з далеких часів несе в собі інформацію про духовність. А ось Віталій - земне ім'я, відповідає зеленому кольору. Але це не означає, що улюблений колір Марії - синій, а Віталія - зелений. 
   
  Імена можна поділити на простих і складних. Прості подібні до основних кольорів: синьому, жовтому, червоному. Наприклад, Леонід - синьому кольору, Дмитро - жовтому, Семен - червоному. В разі складання основних фарб виходять складені кольори. Так, ім'я Валерій по звукових коливаннях забарвлено у фіолетовий колір, складений з синього і червоний; Євгеній - в зелений (блакитний і жовтий), Павло - в помаранчевий (жовтий і червоний). 
   
  З давніх часів кожному кольору надавалося певне значення. Ймовірно, існує мова фарб, зрозуміла всім народам у всі часи. Тони, в які забарвлений світ, надають на нас не лише чистий психологічний або емоційний вплив - вони глибоко впливають на наш характер. Таку саму дію надають на нас і імена. 
   
  Червоний колір - колір життя. Він символізує активність, енергію, силу, рішучість, а також - кохання, пристрасність або похіть, неприборкана відчуттів, гнів. Він відповідає найскладнішій дорозі життя - дорозі кохання і гніву. Сам по собі збуджує статеві інстинкти. Діти, імена яких відповідають червоному кольору, - відкриті і активні. Батькам з ними дуже важко: вони живі, безпосередні, безжалісно ламають іграшки. Дорослі володіють високою працездатністю, за будь-яку ціну досягають успіху. Ласі до лестощів і жадають постійного захоплення ними, частенько абсолютно необгрунтованого. Червоному кольору відповідають імена Аркадій, Борис, Кирило, Семен, Станіслав, Юрій, Аліна, Александра, Єлизавета, Зоя, Валерія, Галина. 
Рожевий колір - колір оптимізму. Це - червоний, розбавлений білим. Його психологічна сила слабкіше червоного. Людина з ім'ям, адекватним рожевому кольору, часто не доводить справу до кінця. Це колір дівчаток і втілює витончене кохання, ніжність, слабкість, боязкість, сентиментальність. Він розслабляє як жоден інший. При нім підвищується настрій, настає заспокоєння, регулюється сон, підвищується розумова здатність. Цьому кольору відповідають імена Анастасія, Анатолія, Ія, Єва, Міхайліна. 
   
  Жовтий колір - цвіт науки, спостережень, аналізу. Він означає багатство, мрію, фантазії, сміливість, радість, юність, але ще і заздрість, і ревнощі. Гірчичний колір - це печаль, туга, розлука. При тривалому перебуванні в приміщенні, забарвленому в яскраво-жовтий колір, може початися головний біль. Але люди, схильні до депресії, прекрасно сприймають жовту гамму кольорів - це піднімає їх тонус. Діти, чиї імена співзвучні жовтому кольору, схильні до творчості, люблять грати поодинці, віддають перевагу абстрактним іграшкам. Вони зростають вільними, розкріпаченими, оригінальними людьми. Жовтому кольору відповідають імена Денис, Дмитро, Петро, Михайло, Віктор, Марина, Лариса, Віра, Ганна. 

  Помаранчевий колір означає святість і здоров'я. Він символізує спеку, енергію, зрілість, радість, теплоту. Якщо приймати їжу в "помаранчевому" приміщень, то можуть виникнути шлункові болі. "Помаранчеві" діти зустрічаються рідше, ніж "жовті". Вони так само легко збудливі, як "червоні" або "жовті", але у них збудження не має виходу. Такі діти можуть плакати і кричати без всякої на те причини. Помаранчевий колір небезпечний у великих дозах, він стає нав'язливим, неприємним, дратує і спустошує. Помаранчевому кольору співзвучні імена Юлія, Анжела, Камілла, Станіслава, Святослав, Павло. 
   
  Зелений колір символізує стан здоров'я. Психологічно це виражається в діяльній волі, завзятості, постійності, силі розуму. Така людина хоче, аби у всьому торжествували його власні погляди і переконання, хоче відчувати себе носієм основних і непохитних принципів. Він зводить себе на п'єдестал і починає намагатися учити інших. Йому необхідне визнання, лише його ідеї можуть бути непорушними, всупереч опору і протидії тих, що оточують. "Зелене" дитя відчуває себе покинутим, самотнім, вони більш за інших потребує материнського кохання. У нім потрібно виховувати відчуття відвертості, інтересу до того, що оточує. Блідо-зелений колір означає захопленість, тонкість відчуттів, неясність мети. Це дитячий, типово інфантильний тон. А якщо його віддають перевазі дорослі, значить, вони зберегли в собі дитячі риси вдачі. Зеленому кольору гармонійні імена Віталієві, Євгеній, Григорій, Валентина, Наталія, Серафима, Мірра. 
   
  Блакитний колір - це космічний дух, істина, натхненність, невинність, миролюбність, спокій, благополуччя. Блакитна дорога - дорога духовності. У цьому колориті виявляється свобода, безтурботність, необов'язковість, дружність, схильність до зміни обстановки. Блакить дає відчуття заспокоєння, хилить до сну і в той же час створює враження свіжості. Блакитний колір відповідає іменам Леонід, Василь, Веніамін, Кристина, Ірина, Любов, Марія, Тамара. 
   
  Синій колір означає мудрість, вірність, холодність, байдужість, спокій. "Сині" діти - спокійні, урівноважені, роблять неспішно все. Люблять почитати, поміркувати, обдумати. Вони задушевні друзі з безмовною самовіддачею, схильні до самопожертвування. Ним, на відміну від "червоних", приємно віддавати, я не отримувати. Якщо до "синього" додати ще і "зеленого", то з таких людей зростають філософи. Синьому кольору співзвучні імена Андрій, Геннадій, Георгій, Роман, Ніна, Ольга. 
   
  Синьо - зелений колір є індикатором нервової системи. Такі люди серйозні, принципові, педантичні, володіють силоміць вели, уважні. Вони бояться помилитися, скомпрометувати себе, викликати критику в свою адресу. На мові кольорів, це означає холодність, лід, глибину, тиск, напругу, престиж, пихатість. "Сине- зеленого" дитяти слід берегти від зайвої набряки, надавати йому більше свободи, заохочувати ініціативу. А ось виховувати в нім волю не потрібний: у нім її і так закладено в надлишку. Цьому відтінку належать імена Ігор, Олександр, Сергій, Людмила, Лідія, Любов, Світлана. 
   
  Фіолетовий колір означає ніч, таємницю, містику, навіюваність, скромність, стриманість, печаль, бездіяльність, старість, затьмарення. Фіолетова дорога - дорога таїнств і самопожертвування. Люда з "фіолетовими" іменами - чутливі, легко збудливі, прагнуть справити враження на тих, що оточують, дуже ранимі і більш за інших потребують підтримки і заохочення. Такі діти живуть багатим внутрішнім життям. 

  "Фіолетово-жовті" люди - артистичні. "Фіолетові", розбавлені білими, тобто "лілові", - слабкі, ніжні, у них розвинене відчуття самоті вони беззахисні, замкнуті в собі, володіють музичними здібностями. Фіолетовому кольору гармонують імена Олексій, Анатолії, Валерій, Майя, Раїса. 
   
  Чорний колір - пітьма, морок, траур, смерть, поглинання, тягар, безпросвітність. Чорна дорога - дорога роздумів про темні сторони життя. Цей колір свідчить про стрес, про складну психіку, депресію у людини. 

  Білий колір означає чистоту, невинність, свіжість, прохолоду, правдивість, ясність. Біла дорога - дорога чистоти і очищення. Біле хочеться носити лише у виняткових випадках, коли все добре складається, коли вас переповнює відчуття щастя.Продавай реферати, курсові, дипломні, лекції, шпаргалки, методички, книги на сайті
BestRef.at.ua
Категорія: Наука | Переглядів: 1956 | Додав: Admin | Теги: ім'я, колір | Рейтинг: 5.0/1

[ Вгору ]