Головна » Кохання » Чому чоловіки так не люблять помилятися?
Чому чоловіки так не люблять помилятися?
Чи замислювалися ви, чому чоловіки так не люблять помилятися? Їм складно визнавати свої помилки навіть тоді, коли вони очевидні. Наприклад, ви поїхали на пікнік за місто у затишний куточок. Відповідно до ваших розрахунків, ви повинні пити вино на галявинці вже півгодини, насолоджуючись природою. Але дорога вперто не закінчується. Очевидно, ваш чоловік збився з дороги. Обличчя в нього таке серйозне, наче він керує не автомобілем на рівній трасі, а танком під час воєнних дій.І тут вам спадає на думку, що він просто соромиться зізнатися, що заблукав і чекає, поки ви запропонуєте запитати дорогу в перехожих. Несміливо ніжним голосом ви кажете: «Коханий, може, пригальмуй, і я запитаю у перехожого, де нам потрібно повернути?». Відповідь просто вражає – замість згоди й радості, що рішення проблеми знайдено, ваш чоловік сердиться ще більше й люто відповідає: «Хто за кермом – ти чи я? Я прекрасно знаю, куди їду!» 
   
Ця ситуація знайома майже всім жінкам, адже чоловік ненавидить навіть саму думку про те, що може бути неправим. Чоловік терпіти не може, коли жінка розуміє його помилки раніше, ніж він сам. Справа в тому, що представники сильної статі часто неправильно розуміють жіночі поради, пропозиції, зауваження, сприймаючи їх як критику або докори. 
   
Барбара де Анджеліс у книзі про секрети чоловіків пропонує розмовник, який може допомогти чарівним жінкам розуміти своїх чоловіків.
   
Жінки говорять: «Коханий, чому б тобі не зупинитися й не запитати дорогу?» - Чоловіки чують:«Ти дурень. Ти заблукав. Тобі не можна довіряти».
   
Жінки говорять: «Може, якщо ти поговориш із шефом і поясниш йому ситуацію, він перенесе термін твого проекту» - Чоловіки чують: «Ти невдаха. Ти не можеш нічого зробити вчасно».
   
Жінки говорять: «Чому б тобі не зробити це по-іншому?» - Чоловіки чують: «Ти все робиш неправильно. Ти нічого не можеш вирішити самостійно».
   
Переконаність чоловіків у своїй правоті й безпомилковості закладається з дитинства. Вся справа в тому, що самооцінка чоловіків залежить від їхніх досягнень. Всі свої дії вони спрямовують на конкретний результат. У дитинстві це правильно складений конструктор, у старшому віці – виконаний проект. У цьому весь секрет – коли жінка пропонує зробити чоловіку щось добре, він автоматично розцінює, що зробив це погано, і як висновок думає, що ви вважаєте його невдахою. Теоретично, чоловік може визнати свою помилку, але без вибачень. Причина такої чоловічої особливості у тому, що вибачення в їхньому розумінні – це публічне визнання помилки, тобто неправоти.
   
Жінки переживають свої помилки набагато простіше, а з будь-якої критики або порад намагаються отримати користь для вдосконалення. 
Для чоловіка дуже важливо знати, що жінка довіряє йому. Коли ви радите або намагаєтеся допомогти, чоловік сприймає це як свідчення вашої недовіри й невпевненості в ньому. Він не відчуває себе «кам'яною стіною», за якою повинна у повній цілості перебувати жінка. Таким чином, уражається чоловіча гордість, і замість подяки ви натрапляєте на негатив й опір. 
   
Частіше хваліть свого чоловіка й визнавайте його перемоги й досягнення. Це дуже важливо, адже ще з дитинства йому пояснювали, що хлопчик повинен все знати й усе вміти. Йому дуже потрібне ваше визнання, підтримка, навіть якщо він і заперечує це.


Продавай реферати, курсові, дипломні, лекції, шпаргалки, методички, книги на сайті
BestRef.at.ua
Категорія: Кохання | Переглядів: 901 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

[ Вгору ]