Головна » Кохання » 17 фактів про поцілунок
17 фактів про поцілунок

1.
Поцілунок приводить в рух 29 (у деяких джерелах — 34) м'язів лиця:
Поцілунок це таке тренування, що є відмінною профілактикою зморшок.

2. Цілуючись, закохані передають один одному комплекс речовин (жирів, солей, білків), що за останніми даними, підвищує імунітет.

3. 66 відсотків людей закривають очі під час поцілунку. Останнім приносить задоволення постежити за діями партнера.

4. Перш ніж вийти заміж, жінка цілується приблизно з 80 чоловіками.

5. Романтичний поцілунок спалює близько двох-трьох калорії, французький - від п'яти і більше.

6. Чутливість губ в 200 разів вище за чутливість пальців.

7. Чоловіки, які цілують своїх дружин перш, ніж піти на роботу, живуть на п'ять років довше.

8. Пристрасний поцілунок тривалістю 90 секунд підвищує тиск, пульс і рівень гормонів в крові, що, за останніми даними, скорочує життя на одну хвилину.

9. 28 січня 2002 року американці Луїза Альмодовар і Річ Ленглі виграли конкурс на найдовший поцілунок, який тривав 30 годин 59 хвилин і 27 секунд.

10. На своїй батьківщині знаменитий французький поцілунок називається "Злиттям душ” - в поцілунку задіяні не тільки губи, але і мова. Не бажаючи зупинятися на досягнутому, плотські французи винайшли другий варіант цього чарівного поцілунку, коли в нім беруть участь тільки мови.

11. Поцілунки жителів Крайньої Півночі - це щось більше, ніж просто потертися носами. Стикнувшись органами нюху, ескімоси розтискали губи і одночасно роблять вдих, потім видихають, стискаючи губи. Насолодившись ароматом один одного, закохані притискаються носом до щоки партнера і завмирають так на хвилину і довше.

12. У Японії, Тайвані, Китаї і Кореї не прийнято цілуватися у всіх на вигляді. Більш того, створюється враження, що церемонія японського поцілунку винайдена спеціально для науки європейцям: більше всього вона схожа на поцілунок двох піонерів кінця 70-х. Наприклад, двом японцям для того, щоб поцілуватися, потрібно встати лицем до партнера на "піонерській” відстані, нахилитися (руки по швах!) і на долю секунди доторкнутися до губ один одного. А що, на фоні дуже "дорослих” ласк це навіть може показатися таким, що інтригує!

13. Під час поцілунку в організмі виробляється речовина, по своїй наркотичній дії в 200 разів що перевищує морфій, - що цілуються наповнює відчуття радості, захоплення і щастя.

14. Жінкам поцілунок допомагає розслабитися і зменшити стрес.

15. В середньому чоловік витрачає 20160 хвилин (або два тижні) свого життя на поцілунки.

16. Спалюється 26 калорій за хвилину поцілунку.

17. 50 відсотків людей вперше цілуються, не досягнувши 14 роківПродавай реферати, курсові, дипломні, лекції, шпаргалки, методички, книги на сайті
BestRef.at.ua
Категорія: Кохання | Переглядів: 992 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

[ Вгору ]