Головна » Кохання » 10 речей, які жінки ненавидять в ліжку
10 речей, які жінки ненавидять в ліжку
Думаєш, ти - суперкоханець? І є підстави. Ти знаєш всі фізично доступні тобі пози, вивчив жіночі ерогенні зони. У тебе завжди з собою великий запас звичайних і екзотичних презервативів. Часто даруєш квіти. Ну, жінки, що вам ще треба?

Навіть самі кращі в ліжку чоловіки допускають серйозні помилки, які примушують партнерку сумніватися в тому, що їй надано достатньо уваги. І ось вони, ті 10 найчастіших і неприємніших помилок, які можуть допустити чоловіки в ліжку, на думку відомого тепер уже і вам журналу Askmen.

1. Знімай шкарпетки, а тим більше черевики. 

Забудь все те, що ти бачив в порно. Навіть якщо ти такий швидкий, що між першим хвилюванням в крові і борсанням в ліжку з подружкою у тебе проходить п'ять секунд, поклопочися про те, щоб зняти шкарпетки. Жіночий ніс такий чутливий - бережи це ніжне створення. 

2. Не відповідай на телефонні дзвінки. 

Не хапайся за трубку телефону, якщо під час сексу почув дзвінок. Не варто нагадувати? Адже 15 % чоловіків вже переривали секс для того, щоб відповісти по телефону. Відключи його ще до того, як ви почали прелюдію.Твоя мама має властивість надзвонювати тобі кожні 10 хвилин? Тоді відключи і автовідповідач. Вам не потрібний в ліжку ніхто не третій. 

3. Не базікай.

Звичайно, жінки люблять красиві чоловічі голоси, але ліжко - не місце демонструвати свій рівень інтелектуальності. Ніякої тавтологічної демагогії про варіанти зародження всесвіту. Говори тільки про те, як вона тебе заводить, і як тобі добре в ній. 

4. Не дивися нікуди, окрім неї.

Окрім неї під час сексу ти не повинен бачити нічого, навіть свої кохані спортивні передачі. Щоб уникнути спокуси, вимкни TV відразу, навіть ще краще - прибери його зі своєї спальні. Італійці підрахували, що пари, у яких немає в спальні телевізора, займаються сексом в два рази частіше, ніж ті, у кого він є.Також ні до чого розглядати в дзеркалі свій пивний живіт або картинки в журналі. Дивися тільки на неї - це означає, що ти забув про все останнє. Сосредоточься на м'якості її шкіри, ароматі її волосся, пристрасті, звучній в її голосі.

5. Не пускай слюни. 

Ось це точно не треба. Безумовно, слина під час сексу може застосовуватися як мастило при певних складнощах, і це допустимо, але плювки і навіть слинні міхури - в якому б кіно для дорослих ти це не бачив - можуть надовго відохотити у твоєї пані від будь-якого зіткнення з тобою. 

6. Не засипай через дві секунди після оргазму. 

Не впадай в колапс відразу після сексу. Безумовно, є фізіологічні причини, чому чоловік відчуває сонливість після акту любові. Після оргазму в крові різко знижується запас глікогену - тваринного крохмалю, який живить м'язи. Коли глікогену не вистачає, людина відчуває себе абсолютно розбитою. Оскільки у чоловіків м'язова маса більша, ніж у жінок, то і втомлюються вони раніше. Жінка теж відчує бажання розслабитися, але трохи пізніше, ніж чоловік. Допоможи їй в цьому, просто не засипай пару хвилин - це цілком можливо, додай у ваші відносини романтики саме в цей, посторгазменный момент. Зміг же ти займатися сексом більше двох-п'яти хвилин, що нормально для фізіології чоловіка. Терпи. Ти - сильна підлога. 

7. Забудь про інших жінок.

Не надумайся навіть заїкатися в ліжку про сексуальні здібності інших жінок. Ти в ліжку саме з нею, а не з ким-небудь іншим. Виключення - коли ти пропонуєш уявити трійку з Анжеліною Джолі. Але пам'ятай - в той момент, коли вона знімає трусики, в той же момент вона залишається для тебе єдиною жінкою в світі. 

8. Не перетворюй секс на комедію.

Ти можеш перемогти в КВН - такий ти веселий і міткий. Але ні до чого жарти і капризи, коли ти зайнятий любов'ю. Жінки, безумовно, теж мають відчуття гумору, але не треба спрощувати сексуальні відносини суперіронією, втрачай її разом зі своїм одягом. 

9.Не називай "цікаві" частини тіла безглуздими іменами.

Називай речі своїми іменами, без вульгарності і інфантильності. Не треба ніякі "пі-пі". Її абсолютно не цікавить, як ти називаєш свою улюблену частину тіла, коли займаєшся самозадоволенням, або коли жартуєш зі своїм приятелем. Але вона не малятко, яке грає з тобою "в доктори". Секс - це ігри дорослих. Так подорослішай, перш, ніж почнеш займатися їм. 

10. Не забувай про ваші фізіологічні відмінності. 

Вона - не гумова лялька, яка легко витримує 90 кілограмів живої ваги. Вона не готова займатися сексом з відразу. Щоб організм жінки фізіологічно підготувався до акту любові, їй потрібно дійти до певної стадії збудження. Початок може бути стрімким емоційно, але фізіологічно, у будь-якому випадку, повинно бути ніжним, поступовим і приємним. Дозволь їй самій міняти пози під час сексу або запропонуй свої, щоб вона відчула свій внесок у вашу загальну справу. Жінці потрібно більше часу, чим чоловікові, щоб випробувати оргазм. Навчися бути ніжним і терплячим, навчися стримувати себе, поки вона не буде готова відлетіти з тобою на небеса.Продавай реферати, курсові, дипломні, лекції, шпаргалки, методички, книги на сайті
BestRef.at.ua
Категорія: Кохання | Переглядів: 1191 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

[ Вгору ]