Головна » Відпочинок » Найбільші у світі американські гірки
Найбільші у світі американські гірки

Ці пекельні машини долають закони гравітації. Ці залізні потвори змушують ваше серце вискакувати з грудей від жаху. В череві цих довготелесих драконів ви почуваєтесь, як у формулійному боліді без гальм. Всього два слова – американські гірки.

Атракціон американські гірки, це гарантоване джерело адреналіну і стисла модель життєвого шляху, є у кожному пристойному парку розваг. Але спеціально для шанувальників усього найбільш екстремального портал trifter.com уклав список найбільших у світі американських гірок.


1. Millennium Force («Каскад тисячоліття») у Cedar Point, США


Американські гірки Millennium Force мають 91,5 м у найвищій точці, а розігнатись на них можна до швидкості 150 км/год. Починаючи з 2001 журнал року журнал Amusement Today називає Millennium Force найкращою металевою гіркою у світі. 

2. The Steel Dragon («Сталевий дракон») у парку розваг Nagashima Spa Land, Японія

«Сталевого дракона» побудували у 2000 році, відразу ж після атракціону Millennium Force. Назву присвятили, звичайно ж, року Дракона. Тут найдовша у світі доріжка – 2479 м. 

3. Top Thrill Dragster («Запаморочливий драгстер») у Cedar Point, США


Висота цієї конструкції – від 100 до 152 м. Поїзд розвиває швидкість 193 км/год. Одна поїздка триває всього 17 секунд, чого не скажеш про чергу до атракціону. Проте чекання того варте. 

4. Xcelerator («Акселератор») у парку розваг Knott’s Berry Farm, США


«Акселератор» має потужний мотор із гідравлічною катапультою, що надає прискорення до більш ніж 132 км/год. лише за 1,8 секунди. На гірці можна досягнути швидкості 188 км/год., при цьому сили поштовху достатньо, щоб послати поїзд вгору-вниз по крутих доріжках атракціону. 

5. Kingda Ka у парку розваг Six Flags, США


Атракціон, відкритий у травні 2005 року, став найвищим і найшвидшим серед американських гірок, відібравши цей титул у Top Thrill Dragster. Під час спуску поїзд набирає швидкості 206 км/год., виїжджає на висоту 139 м і проходить падіння завдовжки 127 м. 

6. X-Six Flags («Шість прапорів»), США


X-Six Flags розташована у Валенсії, штат Каліфорнія, і є першою американською гіркою з обертальними сидіннями. Вони можуть крутитись на 360 градусів. Висота атракціону становить 58 м, а довжина треку – 1100 м. 

7. The Pipeline («Трубопровід»), парк розваг LaQua, Японія


Цю гірку побудували в 1985 році, і вона стала першою в своєму роді. Тут поїзд не лише летить вперед, а й обертається навколо своєї осі. Після успішного починання подібні гірки почали з’являтися в усьому світі. 

8. The Beast («Монстр») у парку розваг Kings Island, США


Тут є повороти на 180 градусів, стрімкі злети й падіння, а швидкість сягає 105 км/год. Порівняно із попередніми американськими гірками така швидкість може й не вразити, але очевидці говорять, що ваше серденько тут не раз зойкне. Довжина треку гірки – 2243 м, а весь спуск і підйом займає 2 хвилини. 

9. The Baby («Дитинка – син Монстра») у парку розваг Kings Island, США
Особливість гірки «Син Монстра» полягає в тому, що вона дерев’яна. Потяг тут розвиває швидкість до 126 км/год., висота конструкції на злеті становить 67 м, а падіння відбувається на 65 м.Продавай реферати, курсові, дипломні, лекції, шпаргалки, методички, книги на сайті
BestRef.at.ua
Категорія: Відпочинок | Переглядів: 1451 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

[ Вгору ]