Головна » Різне » Цікаві факти про пиво
Цікаві факти про пиво
- Найстарішою пивоварною компанією вважається німецька «Вейхенштефан» у Фрейзінге поблизу Мюнхена. Вона заснована в 1040 р.

- Найбільший пивоварний завод - американський «Адольф Курс компанії» в Колорадо. Тут виробляється 2,5 мільярди літрів пива щорічно.

- Найменшим пивзаводом можна вважати експонат музею пивоваріння в Пльзене в Чехії. Діюча копія пивоварні була виготовлена чеським майстром до брюссельської міжнародної виставки 1958 року. Міні-завод варить за раз тридцять літрів пива.

- Найміцніший сорт пива в світі - «Роджер энд Аут», що випускається з липня 1985 року англійським заводом «Фрог энд Парротт». Це пиво міцніше за вино: в ньому 16,9 відсотків алкоголю.

- Найбільша плантація хмелю розташована біля американського міста Топпеніша, в штаті Вашингтон. Її площа - 753,9 га. Вона належить фірмі «Джон І. Хаас», найбільшому виробнику хмелю в світі. Загальна площа плантацій фірми - 2149 га. Вони знаходяться в американських штатах Айдахо, Орегон, Вашингтон, на Тасманії в Австралії і в графстві Кент у Великобританії.

- Найбільший пивний кухоль з кришкою виготовлений фірмою «Селангор Пьюта» в Малайзії у 1985 році. Його висота 198,7 сантиметри, місткість - 2796 літрів.

- Найбільший в світі пивний бар називається «Матхайзер» і знаходиться в Мюнхені на Байерштрассе, 5. Щодня в ньому продається в середньому 56 448 літрів пива. Бар був відкритий в 1829 році, але зруйнований під час другої світової війни і відновлений у 1955 році. Зараз бар вміщує 5,5 тисяч чоловік.

- Найдовший пивний бар в світі був відкритий у 1938 році в чоловічому робітничому клубі в Мілдьюре, штат Вікторія, в Австралії. Його довжина - 91 метр, і в ньому 27 пивних автоматів.

- Найменший в світі паб (англійська пивна) «Лейксайдінн» знаходиться в Саутпорте, Великобританія. Площа пивного залу - 6,7х4,878 м.

- Найдовшою стійкою в 103,6 метра володіє бар «Лулуз роудхауз» в канадському місті Китченер (Онтаріо). Бар відкритий 3 квітня 1984 року. 

- Найменша в світі пивна пляшка виготовляється у швейцарському селі Ваденсвіль поблизу Цюріха. Вона вміщує 40 мілілітрів пива і коштує 9 франків.


Продавай реферати, курсові, дипломні, лекції, шпаргалки, методички, книги на сайті
BestRef.at.ua
Категорія: Різне | Переглядів: 1878 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

[ Вгору ]