Головна » Кохання » Побачення всліпу: шість секретів успіху
Побачення всліпу: шість секретів успіху


Втім, побачення всліпу не завжди закінчуються щасливим шлюбом. Вони можуть перетворитися на справжнє випробування, поволі, але що неухильно переростає в катастрофу. Як уникнути цього нещастя і направити побачення в бажане для вас русло? Ми вирішили розкрити 6 секретів успішного побачення усліпу.


1. Контролюйте ситуацію.

 Не дозволяйте іншим примушувати вас робити щось проти вашого бажання. Не соромтеся відмовляти. Ви зовсім не зобов'язані зустрічатися з сином знайомої вашої матери тільки для того, щоб нікого не образити.

Беріть активну участь в плануванні зустрічі. Не дозволяйте іншим призначати час і місце побачення без вашої згоди. Постарайтеся виключити з побачення всі інші елементи невідомості, окрім загадкової «другої половини». Виберіть таке місце і час зустрічі і створіть таку атмосферу, в якій ви будете комфортно себе відчувати.

 

2. Вибирайте відповідне місце для зустрічі.

Кінотеатр - не найвдаліше місце для першого побачення, так само як і галасливий рок-концерт. Краще всього призначати зустріч в кафе або ресторані, де звучить приємна музика і смачно годують. Мета першого побачення - познайомитися, скласти думку один про одного і приємно провести час.

 

3. Не затягуйте.

Чим би ви не займалися на першому побаченні, не затягуйте його довше за два години. Побачення всліпу призначають в ресторанах ще і тому, що вечерю має початок, кульмінацію і закінчення, тобто припускає природний розвиток подій. Принесений офіціантом рахунок повинен стати для вас сигналом до закінчення побачення. Якщо перше побачення здалося вам дуже коротким, домовитеся про другий!

 

4. Не дозволяйте «третій стороні» бути присутнім на побаченні.

У присутності друга, що познайомив вас, ви обидва напевно відчуєте незручність і збентеження. Друг дуже старатиметься вас звести, і його зусилля тільки погіршать ситуацію. Якщо ви хочете, щоб приятель представив вас один одному, - відмінно. Але заздалегідь домовитеся з ним, що через десять-п'ятнадцять хвилин він непомітно віддалиться і залишить вас удвох.

 

5. Обговоріть приятеля, що познайомив вас.

Загальні знайомі - прекрасна тема для знайомства, яка дає вам можливість придивитися один до одного, не проявляючи зайвої нав'язливості. У жодному випадку не розпускайте плітки про загальних знайомих: плітки - як бумеранг - завжди повертаються до вас, та ще і в збоченому вигляді. Крім того, плітки справляють неприємне враження на співбесідника.

 

6. Приходите на побачення у хорошому настрої.

Пам'ятаєте, що багато людей помилково рахують побачення усліпу останнім порятунком тих, що зневірилися... Приходите на зустріч у хорошому настрої і відноситеся до співбесідника з цікавістю. Навіть якщо між вами не спалахне романтична іскорка, ви можете знайти приятеля або просто придбати корисне знайомство.


Продавай реферати, курсові, дипломні, лекції, шпаргалки, методички, книги на сайті
BestRef.at.ua
Категорія: Кохання | Переглядів: 1787 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

[ Вгору ]