Головна » Кохання » Що чоловіки вважають романтичним (для жінок)
Що чоловіки вважають романтичним (для жінок)

Правило 1. Не чекайте і не вимагайте нічого взамін

Наприклад, ви приготували смачну вечерю для улюбленого чоловіка, красиво сервірували стіл, створили відповідне романтичне освітлення, наділи спокусливе плаття.

Ось прийшов ваш обранець, приніс шоколад і букет квітів. Ви сіли вечеряти, насолоджуєтеся їжею, дарили один одному поцілунків, обнімаєтеся. Все добре, вечір проходить як не можна романтичніше, але раптом жінка підходить і ласкаво так говорить: «Дорогою, допоможи мені помити посуд». Все на цьому романтика для чоловіка закінчилася.

Якщо ви дійсно хочете подарувати своєму коханому романтичний вечір, позбавте його від цих банальних повсякденних речей.

 

Правило 2. Візьміть на себе організацію якого-небудь заходу

Організацією поїздок, пікніків і подорожей зазвичай займаються чоловіки. Якщо ви раптом візьмете на себе всі організаторські обов'язки і зробите своєму коханому сюрприз на зразок вечірки з нагоди дня народження, поїздки підкотитися на лижах і тому подібне, це буде дуже романтично.

Ви поклопоталися про нього, узяли всі складнощі на себе, і він може розділити з вами радість від даної події. Ось це справжня романтика.

 

Правило 3. Додайте гумору

Чоловіки не приходять в захват від сентиментальних проявів любові, але якщо ви додасте до них трохи гумору, буде вже зовсім інша справа. Спосіб може бути будь-якій, від цукерок із смішними записочками, до подарунків, які десь заховані, і перш ніж їх узяти, потрібно вирішити головоломку.


Правило 4. Секс і романтика завжди поряд

Така вже чоловіча натура, що секс і романтика в їх голові тісно зв'язані. Таким чином, будь-яка ваша ініціатива в ліжку, автоматично ставати романтичною. Не просто розвагою, а романтичною пригодою. В результаті ви стаєте ближчими один одному.

Якщо ви не знаєте, що в даному напрям зробити, то найпростіше, що можна зробити – це надіти еротичну білизну (так, наприклад, класикою вважається чорно-червона білизна). Можете вважати, що перший крок вже зроблений.

 

Правило 5. Знайдіть його слабке місце

Це означає знайдіть те, що йому подобатися, чим він захоплюється, і дайте йому це. Чоловіки всі різні: одному подобатися футбол, іншій терпіти його не може і вважає за краще почитати хорошу книгу, третьому подобаються екстремальні захоплення: гірські лижі, стрибки з парашута.

Те, що повинна зробити жінка, так це показати, що вона розуміє чоловіка і цінує його, тоді останній буде цілком у її ніг.


Продавай реферати, курсові, дипломні, лекції, шпаргалки, методички, книги на сайті
BestRef.at.ua
Категорія: Кохання | Переглядів: 1075 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

[ Вгору ]