Головна » Різне » Найпрекрасніші маяки світу
Найпрекрасніші маяки світу

null

У 2003-му році цей маяк, що стоїть на півострові Еношима (Enoshima), був відремонтований, та так, що зараз від нього не можуть відвести ока натовпу туристів. Гвинтові сходи, виконані із сталі, ведуть до самого верху, і обгороджена вона від зовнішнього світу тільки залізними опорами, які підсвічують протягом ночі різними вогнями. Вся конструкція заманює до для себе погляди, і мимо неї нереально пройти, щоб не направити увагу. А що ще необхідне маяку?


Torre de Hercules (Геркулесова Башта) – єдиний на нинішній день Римський маяк, що зберігся, який активно уживається і понині. Не рахуючи того, він носить звання найстарішого активного маяка в світі. Його збудували католики в 2-м столітті наший епохи, а крайній раз його капітально ченила в 1791-му році команда на чолі з архітектором Eustaquio Giannini. 185-футова башта приголомшливо виглядає і на даний момент і, судячи з усього, простоїть ще не одне сторіччя.

Цей маяк, побудований в 1959-му році в символ пам'яті про загиблих під час 2-ої світової війни моряків, діє і на даний момент. З одного боку воно пригадує факел, з іншою чотири перпендикулярні підпори внизу роблять цей маяк схожим на ракету. У будь-якому випадку маяк виглядає надзвичайно особливо. Що стосується світла, то лампа, що виконує функцію полум'я цього факела, видає світло силою в один мільйон кандел.
null

348-ми футова башта в Йокогамі була найвищою баштою, що виконує функцію маяка, до її «тимчасового закриття», і судна помічали світло від неї на відстані 20-ти миль. Збудували її в 1958-му році на честь святкування сторіччя відкриття порту в Йокогамі. Башта негайно стала визначною пам'яткою містечка. Примітно, що велика частина туристів рахувала цю башту, виконану у вигляді грат, черговою телеантеною.
null

Маяк «Pigeon Point» (Голубина крапка), знаходиться на одній з круч Каліфорнії і, маючи висоту в 115 футів, є одним з найбільших в Америці. Кожен листопад безліч фотографів відвідують живописний маяк, щоб сфотографувати світло, що випускається новенькими лінзами. Це сильне світло складене з 1008-ми вручну відполірованих лінз і призм, і його потужність складає 500 тис. кандел.
null

Цей маяк складає у висоту всього тільки дев'ять метрів. Це один з самих малеханьких маяків в світі. Найбільш того, води поряд ви не відшукайте, де б не знаходили. Його збудували в 1832-му році, і донині він уживається як навігаційна крапка в безкрайній пустелі. Кожні 7,5 секунд у вікні відбувається спалах світла. Білосніжного, червонуватого або блакитного кольору, залежно від того, з якого боку світла ви дивитеся.
null

Цьому маяку вже найбільш 2-ух з половиною тис. років. Він розміщений на невеликому острівці недалеко від побережжя Стамбулу. За цей час острівець уживався як кладовище, митниця, в'язниця і багато ще чого ж. Зараз це типова «мекка» для туристів, відвідуючих Туреччину, а всередині самого маяка влаштували кафе.
null

Для споруди найвищого маяка в Америці було застосовано приблизно 1,25 мільйонів цегли. Величезну будову прекрашали спалахи кожні 7 секунд, допомагаючи кораблям подолати «кладовище Атлантики». У непогану погоду його було видно за 50 миль. Але перед самим міленіумом маяк перемістили углиб країни на 2870 футів із-за загрози руйнування берега. Цей маяк є улюбленою темою для майже всіх фотографів Америки, і ви без зусиль відшукайте решту фото даного громила.
null

Побудований в 1885-му році, маяк в затоці Алабами є хорошим прикладом маяків, які знаходяться прямо у воді, розташовуючись на гвинтових палях. Палі угвинчуються в купи камінчиків на дні або в русло річки. Прекрасний шестикутний маяк був не так давно відреставрований і вдосконалений. А саме, додався новенький дах і світло червонуватого кольору, що працює від сонячної енергії.
null

Це один з самих незвичайних маяків новітнього покоління. Він був побудований з впровадженням незаплямленого золота в Таїланді в 1996-му році в славу короля Bhumibol Adulyadej. Поняття не маю, скільки коштувало будівництво, але підозрюю, що надзвичайно недешево. Маяк туристи можуть відшукати на південному побережжі Пхукета, що з насолодою вони і роблять, адже цей маяк - одна з основних визначних пам'яток Таїланду.
null

Цей маяк був побудований вже з впровадженням новітніх технологій. Спочатку планувалося, що лампа маяка випускатиме могутнє світло силою в 28 мільйонів кандел, але проект виявився надзвичайно небезпечним, тому лампу замінили на найменш могутню. Зараз маяк, що стоїть на півострові Салліван, випускає світло потужність «всього» в мільйон кандел. Ну і у всьому останньому, по зіставленню з іншими маяками, цей створений як неначе в космічній епосі – в середині, окрім інших дрібниць, можна навіть відшукати ліфт і кондюк.
null

Напевно це найохайніший маяк в нинішньому огляді, ну і взагалі у всьому світі. Повністю білосніжна будова була збудована на одному побережжі Ісландії в 1938-му році і стало найвищою будовою(висота – 86 футів) в даній країні. Білосніжна підстава маяка стоїть серед зеленуватої травички і робить прекрасний контраст, що додає містицизм у всю картину. Маяк донині активний і робить спалаху тривалістю в три секунди кожні півхвилини.
null

Маяк «Seltjarnarnes» не можна сказати, що він надзвичайно прекрасний на вигляд. Але подивившись, яку картину він здатний зробити своїм сяйвом! Маяк знаходиться в Ісландії, а зелене свічення - це, природно, північне сяйво.


Продавай реферати, курсові, дипломні, лекції, шпаргалки, методички, книги на сайті
BestRef.at.ua
Категорія: Різне | Переглядів: 1208 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

[ Вгору ]