Головна » Комп'ютери » 7 нових технологій, які приніс 2009 рік
7 нових технологій, які приніс 2009 рік

1. Голосовий пошук в смартфонахGoogle запустила сервіс через Google Mobile App. Тепер і такі застосування для GPS, як TeleNav GPS Navigator, підтримують функцію. Ідея в наступному: користувач озвучує пошуковий запит або точку місцевості, а програма повертає результат. ПЗ для iPhone цікавим чином використовує акселерометр: при запуску утиліти немає необхідності що-небудь натискати. Як тільки телефон піднесений до рота, можна відразу ж вимовляти запит.


2. Кишенькові HD-камкордери


Все почалося з камери Flip, що з'явилася ще в 2008 році, яку маркетингова кампанія позиціонувала для скейтбордистів, що дістали можливість записувати свої трюки і викладати на YouTube. Навіть при тому, що дешеві цифрові пристрої існують достатньо давно. Тепер же на ринок вийшла Samsung з продуктом U10, що підтримує дозвіл 1080р. Full HD в кишені – чи можна було представити таке в еру камер з VHS-кассетами?

 

3. Веб-орієнтовані ОС


Нетбуки придбали величезну популярність за два останні роки, потіснивши позиції ноутбуків. Серед останніх новинок цього сектора мобільних пристроїв – тісно інтегровані з мережею операційні системи, включаючи Moblin, JoliCloud і прийдешню Google Chrome OS. Ці програмні продукти містять пов'язану з веб-програмами функціональність, наприклад, дозволяють швидко додати повідомлення в Twitter, викласти в загальний доступ фото, скористатися тісно інтегрованим з ОС браузером.

 

4. Загальний доступ до інформації про місцеположення в iPhone


GPS-пристрої ніби Dash і сервіси, подібні Google Latitude, надають можливість відкрити доступ до місцеположення користувача вже більше року. Але недавно Navigon випустила додаток для мобільного телефону, за допомогою якого можна не тільки розкрити відомості про своє пересування, а і відіслати інформацію іншому користувачеві, який за бажання додасть її на карту і відстежить шлях до товариша.

 

5. "Спливаючі" вікна на HDTV


Samsung, LG Electronics і інші виробники випустили HDTV-телевизоры, що відображають розроблені Yahoo віджети, що надають інформацію про погоду, оновленнях сторінок соціальних мереж і доступ до веб-сервера-контенту. Це своєрідна комбінація між цифровими приставками, такими як Apple TV, і з'єднанням телевізора з інтернетом. Вперше продемонстрована на торішньому форумі IDF, концепція отримала зелене світло на виставці CES.

 

6. Wi-Fi покоряє повітря


Безпровідний зв'язок не тільки підкорила черговий ступінь з офіційним затвердженням стандарту 802.11n, але і активно проривається в повітряний простір великих висот. Авіакомпанії бажають надати клієнтам якомога повніший пакет послуг і тестують сервіс доступу до інтернету на своїх рейсах. Окремі авіалінії встановили відповідне устаткування на більш ніж 70% лайнерів. Правда, здебільшого Wi-Fi в літаках можна випробувати тільки в США, а швидкість мережі поки залишає бажати кращого.

 

7. Загальний доступ до відео – прямо з телефону


Взаємопроникнення інтернету в життя людини і приватного життя в інтернет набирає обороти. Новий сервіс під назвою Qik дозволяє в режимі реального часу проглядати відео з будь-якого смартфона, а також розміщувати фото, які миттєво з'являються на ресурсі, без очікування, поки вони завантажаться на такі сайти, як Flickr.


Продавай реферати, курсові, дипломні, лекції, шпаргалки, методички, книги на сайті
BestRef.at.ua
Категорія: Комп'ютери | Переглядів: 1517 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

[ Вгору ]