Головна » Комп'ютери » Windows, яких не стало ще до народження
Windows, яких не стало ще до народження
Всі знають Windows 98, Vista, XP, але небагато пам’ятають про ті системи, які були, але так ніколи і не взнали, що таке остаточна версія, продажі, гнів і критика користувачів по всьому світу. Представляємо вашій увазі версії Windows, що не вийшли.

1. Windows Nashville — це версія home, тобто домашня операційна система. Планувалося її випустити під ім’ям Windows 96. Її родзинкою повинна була стати web- інтеграція. Всі web — технології початку 90-х планували, але так остаточно і не впровадили в готову систему і перенесли їх у Windows 98. Частково їх також впровадили в патч для Windows 95. Користувачам також пудрили мізки пірати, випускаючи диски і називаючи, то Windows 96, то й зовсім екзотичним — Windows 97. Не заплуталися ще в цифрах?

2. Windows Cairo — тут навіть сама Microsoft постійно плуталася в поняттях. Вона то називала Cairo набором технологій, то окремою операційною системою. Врешті-решт всі технології плавно розтеклися по різних системах і програмах. Деякі технології так і не були реалізовані, наприклад, особлива файлова система, інші, як не дивно, ще лише належить реалізувати в Windows 7. Cairo примітна тим, що над нею працювала найбільша кількість розробників в історії операційних систем.

3. Windows Odyssey — розроблялася в 1999 році, як наступна після Windows 2000 операційна система для бізнес-користувачів. Так само ще відома під ім’ям Windows NT 6.0. Згодом розробникам сказали заокруглюватися і кинули їх сили на інший проект. Так народилася Windows XP.

4. Windows Neptune

— ця система повинна була стати домашньою версією Windows Odyssey або хоч би Windows 2000. 27 грудня 1999 року одну з складок навіть показали бета-тестерам. Так більше систему ніхто і не побачив. Ходять до цих пір спори, чи то Neptune нова версія NT, чи то попередниця Вісти, яку робили паралельно з XP. Цікаво, що вбудований брандмауер (Firewall) з’явився саме в Neptune.

5. Longhorn Reloaded — по суті це рання версія Windows Vista. Це як би Віста, але без Аеро. Попередня версія навіть побачила світло, але в 2005 році Microsoft офіційно заявила, що проект Longhorn віднині закритий і наступна версія Windows носитиме ім’я Vista.


Продавай реферати, курсові, дипломні, лекції, шпаргалки, методички, книги на сайті
BestRef.at.ua
Категорія: Комп'ютери | Переглядів: 1622 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

[ Вгору ]