Головна » Кохання » 10 невеликих порад для самотніх людей, які шукають собі пару
10 невеликих порад для самотніх людей, які шукають собі пару


Тут весна вже закінчилась, а вулицями ходить безліч самотніх людей, які з тієї або іншої причини не змогли знайти собі пару. Хто його знає, чому так трапилося? Можливо, людина просто сором'язлива, а може бути, просто не везе із знайомствами - буває і таке. Проте найчастіше невдачі є у тих людей, хто просто не вміє знайомитися. Давайте подивимося, що радять психологи і люди, яким везе із знайомствами (не пікапери) всім іншим. 

Власне, перш ніж підійти до когось з пропозицією познайомитися, необхідно з'ясувати декілька речей, які є основними в процесі знайомства. Дана стаття побудована у вигляді діалогу, правда, тут я сам ставлю питання, і сам на них відповідаю. 

1. Як знайомитися? 

Дійсно, знайомитися не так просто, якщо Ви давно цього не робили. Знаєте що? Моя Вам порада - спробуйте при знайомстві поводитися так, як Вам найзручніше. Не потрібно щось придумувати, якось показуватися, поводьтеся так, щоб комфортно було Вам - так, будуть невдачі, звичайно будуть. Але будуть і дуже вдалі знайомства - адже кожній людині подобається щось своє, комусь - постійна розмова, а комусь - інтимне мовчання.

2. Що я повинен робити?

Власне, краще сказати, чого робити не потрібно: краще всього на першому-другому побаченні не розповідати про себе все, залиште щось і на потім. Краще самі ставте питання, постарайтеся з'ясувати, ким є Ваш співбесідник.
Питайте про все - про сім'ю, інтереси, День Народження, улюблені фільми, все це - прекрасна тема для розмови.

3. Що я не повинен робити у жодному випадку? 

Правильне питання. У жодному випадку не можна "розпускати пір'я" і розповідати про себе весь час. Співбесідник або співбесідниця, які погодилися зустрітися з Вами, просто занудьгують врешті-решт. Крім того, краще не прагнути затягнути людину в ліжко на першому ж побаченні.
Що б там не говорили пікапери або герої молодіжних серіалів, до цього готові далеко не всі. Причому мова в рівній мірі йде як про чоловіків, так і про жінок.

4. Де можна знайти ровесників?

Спробуйте ходити в клуби, виставки, події, де можна зустріти якомога більше народу. Крім того, варто також спробувати онлайн-знайомства, тренажерний зал, сумісні походи з собакою в парк. Головне - постарайтеся бути активним/активною.

5. Як показати себе з кращого боку? 

Тут складно не відповісти побитою фразою "будьте собою". Посміхайтеся, прагніть поводитися м'яко, дружньо - і все буде добре.

6. Що робити на побаченні?

По-перше, приведіть себе в порядок, прагніть подати "товар", який називається, обличчям. По-друге, варто бути пунктуальним, по-третє, не сильно напружуватися. Це не прийом на роботу, це всього лише побачення.

7. З якого побачення слід швидше втекти?

Тут досить складно радити, проте не варто затримуватися на зустрічі, де відразу ж починає обговорюватися шлюб, діти або хтось відразу пропонує секс. Звичайно, на секс можна і погодитися, але нічого серйозного далі не буде.

8. Скільки потрібно чекати, перш ніж зробити дзвінок?

Особливих правил немає, але якщо протилежна сторона подзвонила перша, варто відповісти дзвінком приблизно за добу. Якщо ніхто не дзвонить, то варто поцікавитися, як справи, не раніше, ніж через пару днів.

9. Скільки потрібно чекати, перш ніж запропонувати секс, або погодитися на нього? 

Поза всяким сумнівом, якщо Ви збираєтеся підтримувати відношення протягом довгого періоду, то не варто займатися сексом на першому-другому побаченні. Це може бути приємно, але партнер/партнерка можуть подумати, що Ви поводитеся так з кожним новим партнером, або навіть що у Вас їх відразу декілька.

10. Що ще можете порадити?

Посміхайтеся, жартуйте, і не будьте дуже серйозні. Якщо Ви виглядатимете дуже серйозно, то це може відштовхнути від вас людину, з якою ви сподіваєтеся завести довгострокові відносини. Упевненість в собі і дружелюбність - ось запорука успіху. 

Успіхів!Продавай реферати, курсові, дипломні, лекції, шпаргалки, методички, книги на сайті
BestRef.at.ua
Категорія: Кохання | Переглядів: 1372 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

[ Вгору ]