Головна » Техніка » Кухонні концепти майбутнього
Кухонні концепти майбутнього
nullСьогодні багато дизайнерів намагаються обігнати час і заглянути в майбутнє, пропонуючи фантастичні концепти з поки не придуманих матеріалів і розраховані на технології, які перебувають тільки в процесі розробки.

І ось, лепартамент дизайнерів компанії Electrolux розробив 2 концепти, які в майбутньому можуть використовуватись на кухні.

Один з них - інтерактивний стіл Rendez-vous, призначений для готування та прийому їжі, а також повсякденного використання всіма членами родини, дружніх зустрічей, ігор і розваг. Його стільниця являє собою універсальну поверхню, яка є джерелом живлення для побутових приладів без використання шнурів. Приміром, для того, щоб включити блендер або підзарядити мобільний телефон, досить буде просто розмістити прилад на стільниці Rendez-vous.

Індукційна кухонна система використовує сенсорну технологію: тут немає чітко позначеної зони готування їжі, а висока температура розподіляється в тих місцях, куди ви поставите каструлю або сковорідку. У нижній частині стола розташовуються модульні ящики з духовкою, холодильником і будь-яким іншим необхідним користувачеві приладом. Пристрій інтерактивного стола передбачає віртуального помічника господарки майбутнього, що допомагає їй своїми підказками. Так, ящики автоматично опускаються під стіл, як тільки пристроєм отримана команда про закінчення готування та настанні часу сніданку, обіду або вечері.

Принцип керування другого концепту за назвою Volare припускає тісний тактильний контакт людини і побутової техніки. Модульна система дозволяє створити зроблений прилад, що повністю відповідає всім потребам, чи то приготування кави чи розподіл льоду в келихах. При цьому, “розумна” техніка зрозуміє, потрібна вам чашка кип’ятку чи ранкова кава еспрессо, усього лише по кількості доторків до її поверхні.
Продавай реферати, курсові, дипломні, лекції, шпаргалки, методички, книги на сайті
BestRef.at.ua
Категорія: Техніка | Переглядів: 1640 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

[ Вгору ]