Головна » Кохання » 5 жіночих хитрощів
5 жіночих хитрощів
Всім відомо, що у жінки є особливі чари, якими вона може зачарувати свого чоловіка. Її маленькі хитрощі здатні назавжди обплутати чоловіка невидимою мережею. У цій статті я розповім про деяких з них.

null

1. Підтримуйте мисливський інстинкт. Всі ми знаємо, що чоловіки за вдачею – мисливці, і більшість з нас вельми успішно користуються цим на етапі знайомства і на самому початку відносин. Проте з часом, коли молода людина стає рідною і близькою, ми чомусь забуваємо про мисливський інстинкт. Чоловік повинен завойовувати жінку, тому не давайте йому остаточно розслабитися. Періодично пускайте в хід свої жіночі прийоми, кокетуйте з ним, хай в нім прокидається інстинкт мисливця і з'являється бажання завоювати саме вас.


2. Залишайте останнє слово за ним. Це особливо важливо на людях, адже якщо жінка показує при всіх, що чоловік дурніше за неї або що вона в чомусь його перевершує, то чоловіка це може звірячо зачепити. Зрозуміло, дурку з себе будувати не треба, проте і прямо показувати свою перевагу – теж зайве. Конфлікти – взагалі украй нехороше явище, і не тільки з чоловіком, проте якщо це трапилося, то з'ясування відносин, по можливості, потрібно відкласти до повернення додому.

null

3. Трохи менше критики. Ось вже справжня жіноча хитрість – добитися того, щоб чоловік сам змінив свою поведінку, і при цьому уникнути критики? Тут можна піти від зворотного, і замість критики, наприклад, за те, що він знову їсть за комп'ютером, у відповідний момент порадіти, що ви спільно обідаєте або п'єте чай на кухні. Словом, хваліть і схвалюйте ті його дії, які вам приємні, і тоді замість чергового перекушування у монітора він сам запропонує разом попити чай на кухні.


4. Створіть затишок і комфорт. Всі ми родом з дитинства і великі сильні чоловіки – не виключення. Ним точно так, як і в дитинстві, хочеться приходити туди, де затишно, комфортно і спокійно. Зрозуміло, таке місце повинне бути поряд з вами, жінкою, до якої йому хочеться повертатися, яка завжди подарує ласку і тепло.

null

5. Живите своїм життям, а не його. Цікавитися життям свого партнера, безумовно, треба, проте не слід розчинятися цілком в його житті, геть забуваючи про свою. Особливо часто до такої поведінки схильні жінки. Якщо ви помічаєте, що з часом всі ваші інтереси (або їх більшість) пов'язані з вашим чоловіком, значить, настав час зупинитися і добре подумати. Цілком імовірно, що пора повернути собі своє життя, адже захоплювалися ж ви чимось до знайомства з ним. У жінки, крім загальних сімейних цілей і інтересів, повинні бути свої особисті захоплення і цілі, в цьому випадку у партнерів завжди будуть теми для розмов і взаємний інтерес.
Продавай реферати, курсові, дипломні, лекції, шпаргалки, методички, книги на сайті
BestRef.at.ua
Категорія: Кохання | Переглядів: 2750 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1

[ Вгору ]