Головна » Кохання » Як розстатися красиво
Як розстатися красиво


Існує багато способів розстатися з людиною, з яким були разом довгий час. Все залежить від того, чого ви хочете - повністю порвати з людиною або залишитися "друзями із привілеями”.
Пропонуємо вашій увазі 8 способів, як про це можна сказати людині, з яким ви збираєтеся розстатися:

1. "У наших відносинах пропала іскра”. Це найбільш прямий і чесний спосіб. Отут уже нічого не напишеш. Почувши подібну фразу, людина зрозуміє, що він вам більше не цікавий.

2. "Я не можу приділяти тобі уваги, якої ти заслуговуєш”. Така фраза означає, що людина вам більше не подобається й, можливо, ніколи не подобалася.

3. "Я не готовий (-а) женитися (вийти заміж)”. Така фраза звичайно спочатку ставить людину в глухий кут. Однак, трохи подумавши, він (вона) починає розуміти, що ваші відносини в підсумку ні до чого не приведуть, а, отже, їх нема чого продовжувати.

4. "У нас різні інтереси”. Якщо вам сказали таке, то під "різними інтересами” відразу можна мати на увазі "мені цікава інша людина”.

5. "Я шукаю роботу в іншому місті (тобі, напевно, прийдеться мене кинути)”. Не важливо, що людина відповість вам на це, але перший крок вами вже зроблений.

6. "Я як і раніше люблю свою колишню дівчину/хлопця”. Такий спосіб діє завжди вірно. Якщо ви говорите людині, що ви не просто не любите її, а любите когось іншого, то 99%, що він вам відповість тим же. А цього вам і треба.

7. "Ми чудово з тобою провели час, і в нас буде ще багато подібних моментів, але найближчі кілька тижнів я сильно зайнятий, так що нам доведеться якийсь час не бачиться”. Навряд чи комусь сподобається почути, що у вас є справи важливіші, ніж спілкування з ним або з нею.

8. Ви також можете просто не відповідати на дзвінки, повідомлення й електронні листи. Пройде якийсь час, і людина, від якої ви хочете відскіпатися, перестане шукати можливості зв’язатися з вами.

У кожному разі, не важливо, який спосіб ви оберете, пам’ятайте, що людині, яку ви хочете кинути, буде дуже важко чути від вас такі слова, тому постарайтеся вибрати найбільш підходящий момент і найбільш м’яку форму.Продавай реферати, курсові, дипломні, лекції, шпаргалки, методички, книги на сайті
BestRef.at.ua
Категорія: Кохання | Переглядів: 1225 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

[ Вгору ]