Головна » Техніка


Сьогодні знімати якісне відео можна не лише за допомогою відеокамери, але і за допомогою цифрового фотоапарата з можливістю запису відео HD (High Definition - відео високої роздільної здатності або відео високої чіткості). Причому в багатьох випадках якість відео, записаного з фотоапарата, не буде ні в чому поступатися картинці, відображеної відеокамерою напівпрофесійного класу.
... Читати далі »


Категорія: Техніка | Детальніше

Онлайн видання TheRichest підготувало рейтинг найдорожчих годинників у світі. Виявилося, що до топ-10 найбільш дорогих кишенькових і наручних годинників потрапили виключно витвори швейцарської компанії-виробника годинників Patek Philippe S. A. Компанія була заснована в 1839 році емігрантом-поляком Антонієм Патеком і талановитим французьким годинникарем Адріеном Філіппом. Годинники цієї марки - одні з найдорожчих серійних годинників у світі, над створенням яких працюють 220 чоловік. Обсяг виробництва залишається невеликим - випуск годинників P ... Читати далі »

Категорія: Техніка | ДетальнішеКожен з нас часто стикається з проблемою перетворення документів з паперового виду в електронний. Ще недавно це було просто неможливо. Вводити вручну було дуже довго і важко. А зображення ввести було взагалі справжньою проблемою. Оптимальним виходом стали сканери. Вони дозволяють вводити як текст, так і зображення всього за пару хвилин не дуже важкої роботи. ... Читати далі »

Категорія: Техніка | Детальніше


Перед покупкою мобільного телефону багато з нас замислюється над придбанням саме смартфона, а не звичайного телефону. На таку думку можуть наштовхнути знайомі, які користуються таким мобільним апаратом, або консультант, який також може відзначити його позитивні якості. Але для того, щоб зробити т ... Читати далі »

Категорія: Техніка | Детальніше


 

Проте одна справа — прості обговорення, а інше — практичні завдання, які треба вирішувати повсякденно. Наприклад, що робити, якщо дві частини вашої країни їздять по різних сторонах дороги? Відповідь на це питання знайшли в нідерландській компанії NL Architects, розробивши унікальний міст під назвою «Намисто перлової річки». Завдяки кільком петлям водій, котрий прибув на міст, завжди виявиться на ... Читати далі »

Категорія: Техніка | Детальніше

1. Вантажівка у пастці  


День не обіцяв несподіванок Майклові Коллінзу. Він, як звичайно, їхав дорогою повз лондонський Белсайз-парк. Аж раптом його вантажівка передніми колесами провалилася під асфальт. Сталася прикрість через несправні труби – вода розмила ділянку дороги, і водій втрапив у пастку. Його здивуванню не було меж, коли замість допомогти йому на лобове скло причепили папір із вимогою ... Читати далі »


Категорія: Техніка | Детальніше


PAV1 Badger був створений компанією «Howe ... Читати далі »

Категорія: Техніка | Детальніше


"Яблуко-знавці", ті що фанати Apple, і подібні до них, тіштеся - оновилася вся серія iPod-ів. У Classic додалося пам'ять до 160 гігабайт, у iPod Touch тепер пам'яті - 64 гігабайти, а у Nano додалася камера, разом з радіо і крокоміром. ... Читати далі »

Категорія: Техніка | Детальніше


Компанія Samsung, провідний постачальник мобільних телефонів, оголосила про запуск так званого «годинникофона» (watchphone) S9110 з сенсорним екраном.

Товщина S9110 всього лише 11.98 мм, а діагональ сенсорного екрана дорівнює 1.76 дюймів, причому він захищений від подряпин. Корпус розроблений з нержавіючої сталі, а ремінець з натуральної шкіри. S9110 націлений на залучення користувачів мобільних телефоні ... Читати далі »


Категорія: Техніка | Детальніше

nullВам подобаються яхти? Так, швидше за все, це так - адже кому можуть не подобатися розкішні човни, які купують шейхи, нафтові і IT-магнати. Недавно Power & Motoryacht, досить відоме видання, яке виписують всі шанувальники морських подорожей, опублікувало список ста найбільш шикарних яхт, причому основним критерієм є розмір човна, а не обробка або ще якийсь інший показник. Пропоную Вашій увазі топ-10 яхт з ... Читати далі »

Категорія: Техніка | Детальніше

« 1 2 3 »

[ Вгору ]