Головна » Кохання
1. Він змінив ставлення до свого зовнішнього вигляду

Не завжди, звісно, зміни в зовнішності коханого свідчать про появу на твоєму шляху суперниці. Наприклад, у випадку, якщо твій обранець знайшов нову роботу та з обов’язку служби його одяг спортивного стилю поступився місцем діловим однобортним костюмам на трьох ґудзиках і ретельно підібраним елегантним краваткам, можеш бут ... Читати далі »


Категорія: Кохання | Детальніше
Це тільки дівчатам здається, що у парубків все просто – зустрів принцесу, закохався – значить, пора, хлопче, женитися. Насправді причин для одруження у хлопців набагато більше. Однак, шановні панянки, не поспішайте підстрибувати від захвату – далеко не всі ці причини вам сподобають ... Читати далі »

Категорія: Кохання | Детальніше


Як виявити диктатора, підкаблучника та самовпевненого чоловіка.

Хочеш дізнатися про свого обранця все? Тоді швидше веди його в магазин! Саме там уся натура твого коханого буде як на долоні.

Cаме в бойових умовах магазину ти зрозумієш, хто перед тобою: диктатор, скандаліст чи істеричка. Тільки не пускай у хід важку артилерію – не веди коханого в магазини жіночого одягу та косметики. ... Читати далі »


Категорія: Кохання | Детальніше


Хоча люди у всі часи висловлювали своє схвалення, і зацікавленість іншими, найбільш стійко традицію компліменту пов’язують саме з куртуазною рицарською культурою і творчістю середньовіччя. Навіть саме слово compliment (втішне зауваження, похвала) — французького походження. В більш пізній час вміння говорити компліменти високо цінувалося в суспільстві, і було неодмінним елементом світської бесіди. ... Читати далі »

Категорія: Кохання | Детальніше
Лікарі переконані, що поцілунок — це не тільки "райська насолода”, а й ефективний засіб проти хвороб. Зацілована людина живе в середньому на 12 років довше.

Нехай ваші поцілунки тривають хоча б годину, а ще краще — три. При цьому намагайтеся не заплющувати очі, а дивитися одне ... Читати далі »


Категорія: Кохання | Детальніше


Збіг смаків і інтересів. Інакше кажучи, якщо чоловіка і жінку об'єднують загальні звички, інтереси і погляди (клуб любителів пива, фанати футболу, прихильники зимової рибалки і т.д.), є велика вірогідність того, що чоловік западе на свого однодумця. Як мовиться: «Ми з тобою однієї крові!». Отже сміливо приступай ... Читати далі »

Категорія: Кохання | ДетальнішеПоведінка твого коханого останнім часом змінилася, і зовсім не на краще? А ти так мріяла про близьке весілля! Що робити? Спробувати врятувати ситуацію, чекати, поки тебе кинуть, або кинути його самою, не чекаючи ганьби? Все залежить від того, наскільки далеко все зайшло.

Ознак ... Читати далі »


Категорія: Кохання | ДетальнішеВи можете постарітись значно раніше, ніж це заплановано вами і природою. Винними в тому будуть шкідливі звички, які потихеньку псують вашу зовнішність. Але якщо їх позбутись, передчасних зморщок можна не побоюватися.
І не треба думати, що список обмежується палінням і довгими со ... Читати далі »


Категорія: Кохання | ДетальнішеЖодного кохання з першого погляду не існує. Його вигадали автори дамських романів з товстими херувимами на обкладинках... щоб підняти тиражі цих видань і заморочити голови не одному мільйону дівчат. І навіть не двом мільйонам.

Але, на жаль, у голові в дівчат є такий спеціальний фільтр, який вільно пропускає балакучих і ненатуральних героїв ро ... Читати далі »


Категорія: Кохання | Детальніше


Будь-яка жінка задається питанням: «Як завоювати чоловіка». Універсальної відповіді немає, тому що чоловіків багато і всі вони різні. Проте можна виробити «стратегію полону» незалежної і вільної чоловічої статі.
Отже, перш ніж почати наступальну кампанію, Вам, як хорошому генералу, необхідно визначитися з метою: що Ви хочете у результаті одержати?
... Читати далі »


Категорія: Кохання | Детальніше


« 1 2 3 4 ... 8 9 »

[ Вгору ]