Головна » Комп'ютери
Всі знають Windows 98, Vista, XP, але небагато пам’ятають про ті системи, які були, але так ніколи і не взнали, що таке остаточна версія, продажі, гнів і критика користувачів по всьому світу. Представляємо вашій увазі версії Windows, що не вийшли.

1. Windows Nashville — це версія home, тобто домашня операційна система. Планувалося її випуст ... Читати далі »
В офісних програмах для вставки символів, відсутніх на клавіатурі, передбачена спеціальна таблиця. Однак, користуватися нею незручно, тому що доводиться затрачати певний час на пошук потрібного символу (і так майже щоразу). Альтернативний варіант — це використання кодів символів. Виконайте Пуск->Виконати->сharmар. З’явиться таблиця символів. Тепер натисніть ... Читати далі »1. Якщо попередні версії Wіndows приховували, як довго вони здатні працювати без перезавантаження, то ХР в цьому плані є чим пишатися. Виберіть у меню "Пуск” пункт "Виконати” і наберіть cmd (відкриється вікно командного рядка), і наберіть systemіnfo. Комп’ютер видасть багато корисної інформації, у тому числі час безперебійної ро ... Читати далі »


null
Ви користуєтесь ним щодня. Але чи багато ви знаєте про Інтернет?
Цікавилися, коли, як і де почалося все це неподобство й чому? Наскільки він насправді великий? Скільки в нього зараз користувачів? Скільки часу в середньому людина проводить на середньостатистичному веб-сайті? Чи правда, що Інтернет винайдений колишнім віце-президентом США Аль ... Читати далі »
null
Багато хто з нас користується таким чудовим графічним редактором як Photoshop. Але, як часто ми користуємося гарячими клавішами? І чи користуємося ними взагалі? А за допомогою них ми можемо прискорити роботу у Photoshop. Тому я вирішив опублікувати найбільш популярні сполучення клавіш, які стануть Вам у нагоді.

Клавіші для меню Файл (Fіle)
Н ... Читати далі »
null
Ми звикли думати про Інтернет як про надійну платформу для вільних глобальних комунікацій, де інформація поширюється без перешкод, інноватори можуть запускати нові додатки за своїм бажанням, а в кожного є свобода слова. Але навряд чи через покоління Інтернет збереже свій нинішній вигляд.
Насправді Всесвітня мережа не така надійна, як багато хто вважає. Яким чином Інтернет, який ми знаємо, може загинути ... Читати далі »Перший комп’ютерний вірус, який поширився за межі машини автора, отримав назву Elk Cloner. Написаний він був в 1982 році Річем Скрента і орієнтувався на комп’ютери Apple.

Перше спамерське повідомлення було відправлено в 1978 році в мережі Arpanet 400 підключеним користувачам. Воно включало невеликий патч від Dіgі ... Читати далі »
У 1968 році під егідою Міністерства оборони США в компанії Bolt Beranek and Newman (BBN) проходила робота зі створення секретного проекту — мережі Arpanet (Advanced Research Projects Agency Network), що є попередником, — або зародком — Інтернету. Рей Томлінсон (Ray Tomlinson) був рядовим ко ... Читати далі »


« 1 2

[ Вгору ]