Головна » Суспільство


Існує думка, що виховати чоловіка — те ж саме, що змусити дорослого дикого тигра носити за вами сумку по магазинах. Однак на практиці далеко не всі чоловіки за характером схожі на диких тигрів — вроджені сенбернари з любов’ю до транспортування вантажів серед них теж трапляються. Ба більше, інколи трапляються навіть розумні особи з тверезим глуздом, яких виховувати не треба — вони с ... Читати далі »
1. Чи зручно тобі з ним?

Забудь відповіді ніби "у нього хороші батьки, прекрасні перспективи і окрема квартира в центрі". Подумай про чисто фізіологічну зручність — чи з потрібною силою його рука стискає твою долоню, коли ви ... Читати далі »

1. Правильно вибирайте час.

Не варто розпочинати важку розмову пізно ввечері, під час улюбленої передачі партнера, після того, як ви трохи випили, чи просто тоді, коли партнер менш за все очікує або мало здатний реагувати на ситуацію.

2. Говоріть про конкретну проблему.

Обмежтеся початковою проблемою. Не ... Читати далі »


Сімейні сварки бувають різними залежно від того етапу, на якому перебуває ваш шлюб.

Етап 1

Перші рік-півтора ви просто розмежовуєте територію, намагаєтеся побудувати гармонійний союз, ґрунтуючись на тому досвіді, який отримали в батьківському домі. В ... Читати далі »
Чоловіки завжди були годувальниками сім’ї.
Скільки ми живемо, стільки й знаємо: чоловік полював на мамонтів, жінка піклув ... Читати далі »


Внутрішній світ чоловіка, як і всяку людину, потрібно розглядувати комплексно, як єдине ціле.

Відкриття перше

Чоловіки ліпше погодяться відчувати себе некоханими, ніж недостойними пошани. (деякі навіть не бачать жодної різниці між словами "кохати ... Читати далі »


Люди багато думають над тим, що таке щастя, як стати щасливим і довше перебувати у цьому стані. Щастя – це поняття досить ефемерне: всі люди знають про нього, дехто відчуває себе щасливим, але проходить деякий час і ми вже не впевнені, чи були справді щасливими. Визначення щастя ... Читати далі »

Звільнитися від набридлого зв’язку нітрохи не легше, ніж домогтися взаємності: чоловіки страждають комплексом провини, а ще немає істоти небезпечнішої від кинутої жінки: помста її жахлива! Так що краще розійтися по-хорошому.

Спочатку запитайте себе, чи набридла вона вам наст ... Читати далі »

Похолодало... Хочеться зігрітися. І де, як не в лазні? З віником, холодним пивом і коханим... З коханим, кажеш? Значить, настав час розглянути всі «за» і «проти» сексу в сауні.

Для поча ... Читати далі »
Часто проблеми у спілкуванні виникають з двох полярних причин: сором’язливість і надмірна балакучість. Причому людям з другою проблемою простіше, ніж сором’язливим, оскільки вони рідше замислюються над тим, чому з ними не хочуть спілкуватися, ніж ті, у яких є час помовчати і все осмислити.

Позбуваємося балакучості

Якщ ... Читати далі »« 1 2 3 4 ... 6 7 »

[ Вгору ]