Головна » Кохання
І от закохана пара зважується на заручини. Заручини - це данина традиціям і деякій гарантії майбутнього весілля. Заручини - це вираження бажання закоханих узаконити свої відносини, це серйозний крок, знайомство батьків.

Парубок заздалегідь повинен переконатися в серйозності почуттів один до одного, і торкнути питання про весілля. Якщо реакція дівчини позитивна, то хлопець робить офіційну пропозицію дівчини. ... Читати далі »


Категорія: Кохання | Детальніше
Одруження – одне з найбільш хвилюючих заходів у житті кожної людини. Усіх нас цікавить, а що ж буде далі, як все складеться потім. Адже шлюб можна вважати своєрідною межею, що відокремлює наші колишні звичні дні від нового життя, що готує для нас масу п ... Читати далі »

Категорія: Кохання | Детальніше1. Дай коханому зрозуміти, що ти цікава іншим чоловікам. А спосіб вибирай будь-який: стань секс-бомбою в міні-спідниці на один вечір, піди з колишнім однокласником до ресторану, купи собі щось особливе й не зізнавайся, що купила сама. Коли ревнощі коханого досягнуть апогею, проси ... Читати далі »

Категорія: Кохання | ДетальнішеЯкщо в сильній жінці чоловіка відлякує її зарозумілість і надмірне випинання себе, зневага загальними, сімейними інтересами заради власних, егоїстичних задоволень, то в слабкій панночці хлопців відлякує залежність.

Адже яка дівчина — слабка? Залежна. Залежна емоційно, пси ... Читати далі »


Категорія: Кохання | ДетальнішеЯк і в східних традиціях, послідовність знаків Зодіаку у європейців не випадкова. Зодіак — це структура, і, як у всякій структурі, в ній виявляються ланцюжки внутрішніх зв'язків. Наприклад, парні і непарні знаки Зодіаку — як вони уживаються один з одним взагалі і зокрема — на пол ... Читати далі »

Категорія: Кохання | ДетальнішеБільшість чоловіків вважає, що будь-яка жінка мріє про хлопця, у якого рельєфно випинаються усі можливі частини тіла. Це – величезна нісенітниця. Певна річ, жінкам подобаються широкі плечі й плаский живіт, але... найголовніше для багатьох жінок у всьому світі — це гарно оформлена... попа супермена. ... Читати далі »

Категорія: Кохання | ДетальнішеПравила пошани

Якщо ви не викликаєте одне в одного захоплення, життя зовсім не ладнається. Вам необхідно поважати один одного. Не дозволяйте обставинам перешкоджати цьому. Жити разом до самої старості — означає поважати одне одного. Тому спокійно приймайте зміни в зовнішності і любіть людину за її внутрішні якості.

... Читати далі »


Категорія: Кохання | ДетальнішеЖодного кохання з першого погляду не існує. Його вигадали автори дамських романів з товстими херувимами на обкладинках... щоб підняти тиражі цих видань і заморочити голови не одному мільйону дівчат. І навіть не двом мільйонам.

Але, на жаль, у голові в дівчат є такий спеціальний фільтр, який вільно пропускає балакучих і ненатуральних героїв рожевих ром ... Читати далі »


Категорія: Кохання | ДетальнішеВ одній із пісень Булат Окуджава пропонує говорити один одному компліменти, називаючи їх щасливими моментами кохання. Погодимося з поетом і спробуємо пригадати де, коли, кому і як потрібно говорити компліменти. А може говорити компліменти не обов’язково і без цієї озн ... Читати далі »

Категорія: Кохання | Детальніше
Люблячі один одного чоловік і жінка часто допускають прикрі помилки, які йдуть на шкоду відносинам. Але особливо небезпечні промахи, які роблять пари в сексуальному житті. Яких же помилок потрібно уникати в першу чергу і як це зробити?

Помилка №1. Острах спробувати щось нове
У більшості пар сексуальне життя згодом стає усе нудн ... Читати далі »


Категорія: Кохання | Детальніше


1 2 3 ... 8 9 »

[ Вгору ]