Головна » Будинок і сад
Як театр починається з вішалки, так і будинок починається з ганку.

Ганок може бути самим простим, аби, коли ми стоїмо на ньому, на нас не потрапляв сніг чи дощ. Ще краще буде, якщо під ганок зможе в’їхати легкова машина, тоді можна буде вийти з неї прямо на ганок, не потрапивши під дощ.

З ганку ми потрапляємо в будинок через тамбур – маленьке приміщення або просто подвійні двері. Тамбур потрібен, щоб п ... Читати далі »
При виборі кольору, потрібно виходити з цілей, яким буде служити кімната, при цьому враховують планування, висоту стель. Орієнтацію на сторони світу. У сонячній кімнаті можна використовувати холодні тони, в кімнаті з вікнами на північ доречніше фарби теплих тонів. Ми пропонуємо Вам декілька корисних порад з вибору колірних рішень кімнат вашого будинку або квартири. Було б помилкою, наприклад, обіденне приміщення виділит ... Читати далі »Яким би не був ваш сад по стилю, в ньому повинні бути влаштовані спеціальні місця для того, щоб сісти, відпочити і помилуватися своєю ділянкою. Місця відпочинку необхідні, тому що без них ваш сад буде виглядати незавершеним.

У свою чергу, місця відпочинку будуть виглядати неповноцінно без меблів – комфортних стільців, крісел, шезлонгів, столів, канапок, лавок, стійок, стелажів, гойдалок і т.д.

Крім тр ... Читати далі »
Не всі щасливі власники дачних ділянок поспішають звертатися до професійних дизайнерів: когось бентежать додаткові фінансові витрати на проектування, хтось вважає, що у нього не така вже й велика територія, щоб звертатися за порадою до майстрів, хтось упевнений, що сад своєї мрії він створить сам, без чиєї-небудь допомог ... Читати далі »


З тих самих пір, як годинник з’явився на світ, він приносив не тільки практичну користь, але й служив прикрасою інтер’єру. У наш час різноманітність форм, квітів і фактур дозволяє підібрати годинники до будь-якої обстановки і стилю. Але треба ще вміти скористатися наявним вибором і власними знаннями, щоб створити Ваш власний, неповторний будинок.
&nb ... Читати далі »


Вже багато разів повторювалося, що приміщення кухні в наш час відіграє чи не головну роль в облаштуванні житла. І це не дивно, адже на кухні кожна господиня будинку проводить більшу частину свого часу. Більш того, кухня – це місце посиденьок, своєрідна «переговорна& ... Читати далі »
 

Слово «жалюзі» прийшло до нас із французької мови і означає «ревнощі ». На перший погляд ревнощі нічого спільного зі шторами не мають, але якщо подумати, то дещо спільне таки є. Шторами ревниві чоловіки закривали вікна спалень своїх дружин, ... Читати далі »
При проведенні ще одного ремонту в квартирі часто постає проблема підміни старих ... Читати далі »
На Заході досить популярні квартири-студії – просторі приміщення, не розділені внутрішніми перегородками і які становлять єдиний простір. Вільне планування квартир дісталося і до нас. Чим воно так приваблює квартировласників?

У квартирі з вільним плануванням є тільки зовні ... Читати далі »


Якщо кухня має зовсім невеликі розміри (що особливо характерно для «хрущовок»), то виникає досить серйозна проблема вибору відповідних меблів для такої кухні. Як правильно вибрати меблі для маленької кухні? Як за допомогою меблів зробити маленьку кухню комфортною і красивою?  ... Читати далі »


1 2 »

[ Вгору ]