Головна » Відпочинок
Подорожі завжди були мрією багатьох сучасних людей. Дуже багато хто при зустрічі вихваляються тим, що побували там-то і там-то. Я думаю, що я один з цих людей. По суті у частих поїздок куди-небудь є 3 перепони: це гроші, час і лінь.

З лінню боротися я вам на жаль ні як не можу допомогти. Вид ... Читати далі »



Комусь вистачає для відпочинку поїздки на дачу, хтось їде до океану, де «все включено», проводить дні за кордоном від екскурсії до екскурсії або гріється на сонечку, а хтось шукає пригод, ганяючись на велосипеді або автомобілі по всьому світу, сплавляючись по бурхливих гірських ріках в гонитві за новими враженнями. А який же буває екстремальний туризм – відпочинок, пов’язаний з ризиком?

Подорожуючи, ви опиняєте ... Читати далі »




Незабаром літо – пора відпусток. Проте сьогодні відпочинок доступний не кожному: на дорогий у багатьох просто не вистачає грошей, а дешевий не приваблює. Тому задовго до відпустки кожен з нас починає замислюватися: де можна добре і недорого відпочити?

Виявляється, існує маса варіантів, як заощадити на відпочинку. Кілька актуальних способів, які допоможуть вам уникнути матеріальних проблем, пов’язаних з літнім ... Читати далі »




Перебуваючи в передчутті відпочинку на березі теплого моря, стоїть на хвилину задуматися і проаналізувати, що необхідно взяти з собою, щоб відпочинок не був зіпсований, а пройшов безтурботно, весело, комфортно. Поради типу «бери в два рази менше речей і в два рази більше грошей» звичайно працюють, але кожен з нас звикає до своїх речей і дрібниць, які більш зручні і їх навряд чи зможуть замінити куплені. Та ще невідомо д ... Читати далі »


Перебуваючи в передчутті відпочинку на березі теплого моря, стоїть на хвилину задуматися і проаналізувати, що необхідно взяти з собою, щоб відпочинок не був зіпсований, а пройшов безтурботно, весело, комфортно. Поради типу «бери в два рази менше речей і в два рази більше грошей» звичайно працюють, ал ... Читати далі »


Багато любителів подорожувати вже неодноразово задавалися питанням: як дешево відпочити в країнах Європи? Існують декілька порад про організацію дешевого відпочинку.

Найперша порада про те як дешево відпо ... Читати далі »





1. Верхи на страусі; Найробі, Кенія
Слон – перше, що спадає на думку, коли йдеться про засоби пересування у Кенії, але страуса теж не виключають із цього списку. Тварина, що здатна замінити одноколісний ... Читати далі »




Видання Travel + Leisure вже починає підбивати підсумки 2011 року. На цей раз журналісти онлайн журналу про подорожі вирішили підрахувати, яку всевсітньо відоме визначне місце побачила більша людей.

Як їм це вдалося? - Журналісти вивчили звіти, надані пам'ятками, да ... Читати далі »




Як зробити кімнати в малогабаритній квартирі просторішими і комфортнішими

Вікна

Як правило, в малогабаритних ... Читати далі »


Альтанка – чудовий елемент ландшафтного дизайну, який прикрасить і різноманітить Ваш двір, а також зробить більш комфортним відпочинок в теплу пору року в саду. 


 Інструменти для будівництва 
... Читати далі »


1 2 »

[ Вгору ]