Головна » Суспільство
Про найпопулярніших жіночих професіях ми з вами вже говорили, тому настала черга дізнатися, якою роботою краще займатися представникам сильної статі. Плин часу вніс свої корективи в престижність і чоловічих професій.

Наприклад, у далекому минулому дуже модно вважалося бути алхіміком, вивчати ... Читати далі »Правило будь-якого масового заходу: повинен бути ведучий, інакше свято перетворюється на балаган або похмурі і мовчазні посиденьки. Це правило, як ніяке інше, можна застосувати і до весілля.

Якщо тільки у вас весілля не обмежується найближчими родичами (наприклад, батьки), то вам дійсно кращ ... Читати далі »


Косметична хірургія може бути швидким способом повернення молодого і здорового вигляду, але це не єдиний шлях. Якщо ви зосередитеся на ... Читати далі »
Якщо вірити статистиці, 87% європейської молоді головним вибором в житті вважає саме визначення своєї майбутньої професії. Що ж, з ними – молодими і амбітними – можна в чомусь погодитися.

Деяким здається, що спеціальність – це на все життя, і ві ... Читати далі »

Біль, розчарування і постійні запитання «Чому?» – Це знайоме майже кожній дівчині. У відносинах настала криза, і ось прийшов той самий ... Читати далі »

9. Хлопець не знайомить із тими, кого ви зустріли дорогою

Найменше нас дратує в чоловіках їхня звичка не знайомити нас із тими, хто зустрічається дорогою. Так, ми готові примиритися з цим жахливим недоліком.

І час ... Читати далі »

І навіщо вам ці чоловіки? Краще залишатися наодинці із собою, не турбуючись про вечерю, сніданок та випадково залишену у ванній кімнаті нижню білизну. Єдине, про що не слід забувати, — наші поради. Якщо вони запам’яталися, у вас все вийде!

П’ять порад — на шкоду

Перш за все, щоранку, підходячи до дзеркала, робіть кисле, незадо ... Читати далі »
Одна зі схем жіночого дорослішання виглядає так:


зовсім юна дівчина вважає, що:
— Вона ніколи не буде цілуватися без кохання.
— А поцілунок в губи це, між іншим, уже Стосунки!
— Забиратися в кімнаті і мити посуд потрібно тільки для того, щоб відчепилися батьки.
— Найгарніша частина чолові ... Читати далі »
Наше ставлення до жіночих примх балансує між великою любов’ю і дикою ненавистю. Їхні дурні звички можуть доконати вас, але якщо жінка геть-чисто позбавлена всіх нижчеперелічених особливостей, ви навряд чи зможете так ніжно і трепетно любити цю ненормальну істоту...
Якщо ви думаєте, що чоловіків поєднують пиво, футбол і вміння смачно матюкатися, ви глибо ... Читати далі »1 2 3 ... 6 7 »

[ Вгору ]