Пройшли часи, коли ми мріяли про поїздку на відпочинок. Сьогодні нас тягнуть інші країни і більше того, ми вже намагаємося так побудувати свій відпочинок, щоб мати якомога більше свободи. І в цьому процесі тури на автомобілях є незамінними.

Але відразу виникає багато питань, і найголовніше, як взяти автомобіль в оренду.

І як завжди нам допоможе комп’ютер. Варто мати на увазі, що всі солідні компанії, щ...

Одруження – одне з найбільш хвилюючих заходів у житті кожної людини. Усіх нас цікавить, а що ж буде далі, як все складеться потім. Адже шлюб можна вважати своєрідною межею, що відокремлює наші колишні звичні дні від нового життя, що готує для нас масу п...

Категорія: Кохання | Детальніше
 
Для того, щоб зрозуміти, що вдає із себе потенційний кавалер, зовсім не обов'язково спілкуватися з ним тривалий час. Все найважливіше можна легко взнати за перших 10 хвилин вашого першого побачення. Відповіді на питання про хобі, звички і переваги допоможуть виявити приховані риси його вдачі.

Кожна відповідь ...


Категорія: Кохання | Детальніше

Неприємний запах тютюну в салоні автомобіля некуряща людина відчує відразу. Щоб усунути тютюновий запах в салоні, можна скористатися деякими рекомендаціями. Отже, як же позбутися від запаху тютюну в автомобілі?

Спочатку знадобиться проведення сухого чищення в салоні автомобіля. Можна відправ...
У вересні-жовтні, під час оксамитового сезону багато туристів спрямовуються в Італію, щоб відвідати Рим, Венецію, Флоренцію, Неаполь та інші знамениті італійські міста і курорти. Природно, що з такої поїздки не можна повернутися з порожніми руками, без подарунків і сувенірів. Що привезти з Італії?

Взаг...В офісних програмах для вставки символів, відсутніх на клавіатурі, передбачена спеціальна таблиця. Однак, користуватися нею незручно, тому що доводиться затрачати певний час на пошук потрібного символу (і так майже щоразу). Альтернативний варіант — це використання кодів символів. Виконайте Пуск->Виконати->сharmар. З’явиться таблиця символів. Тепер натисніть ...


Кожен з нас хоч раз у житті, напевно, відчував почуття провини. Зробивши вчинок, що суперечить нашим внутрішнім законам, тобто власним цінностям, заборонам і вимогам, ми переймаємося почуттям провини. Але чому ж почуття провини в психології зараховано до розряду негативних емоцій, а в релігії воно є соціально позитивним і потрібним? Хіба визна...

Категорія: Кохання | Детальніше

Можливо парадокс, але чоловіки тягнуться як до недоступних, так і до легкодоступних жінок. Але все ж таки, якщо проаналізувати, більшість чоловіків приваблюють жінки цілком певних типів. Яких?

Психологи та різні зацікавлені люди намагаються розібратися у цьому питанні.
Чому певні типи чоловіків та жінок виклик...


Категорія: Кохання | ДетальнішеПонеділок - день важкий?

Деякі астрологи стверджують, що дуже важливо, на який день тижня випадає ваш день народження того року, в якому відбудеться весілля.

Отже, якщо ваш день народження випадає на:

понеділок - це один з найбільш відповідних днів для укладенн......

Категорія: Гумор | Детальніше

У 1968 році під егідою Міністерства оборони США в компанії Bolt Beranek and Newman (BBN) проходила робота зі створення секретного проекту — мережі Arpanet (Advanced Research Projects Agency Network), що є попередником, — або зародком — Інтернету. Рей Томлінсон (Ray Tomlinson) був рядовим ко ... Читати далі »


« 1 2 ... 372 373 374

[ Вгору ]