Що таке Любов?

Я прийшов до мудреця і запитав у нього: "Що таке любов?" Він сказав: "Нічого". - "Але я знаю, написано безліч книг: вічність, пишуть одні, а інші - що мить. То обпалить вогнем, то розплавить, як сніг.


Категорія: Кохання | Детальніше

- А зараз закрий рота і скажи, де ти був.

- Я вас не питаю, де ви були! Я питаю, звідки ...

Категорія: Гумор | Детальніше
Рецепт

Складники:
2 усмiхненi очка
2 зграбнi нiжки

Категорія: Гумор | Детальніше


Дизайнер Matthew Blythman, розробив оригінальний концепт - стіл для ді-джеїв. Як бачите на ньому немає стандартних вінілових платівок. Керування здійснюється за допомогою сенсорних панелей. 4 “площини” стола дозволяють гравцям змішувати пісні плавно і безперервно.

Програма внутрішнього програмного забезпечення та інтуїтивно зрозумілий сенсорний екран-контролер, зробить потік змішування легко. ...

Категорія: Техніка | Детальніше

Враховуючи той факт, що останнім часом результати нашої національної збірної пішли на спад, Міжнародна федерація футбольних асоціацій (ФІФА) прийняла спеціально для української команди нові правила. Тепер підопічним Олексія Михайличенка буде значно легше грати з грандами світового футболу. 

Категорія: Спорт | Детальніше


null
1. Зранку вона йде в одних колготках, а приходить в інших.
2. У кутку шафи ви періодично знаходите залишки бутербродів, недокурки й газету "Спорт”.
3. Ваші тапочки стали на розмір більшими, а зубна щітка на 2 мм меншою.
4. Вона ласк...


Категорія: Гумор | ДетальнішеЩо може змусити серце перекачувати щохвилини на один літр крові більше звичайного? Надати руху 28 м’язів тіла одночасно й миттєво підвищити артеріальний тиск? Спровокувати викид адреналіну, а також спалити дюжину калорій? Ранкова пробіжка, здача іспиту, побілка стель?

Категорія: Кохання | Детальніше


Правила пошани

Якщо ви не викликаєте одне в одного захоплення, життя зовсім не ладнається. Вам необхідно поважати один одного. Не дозволяйте обставинам перешкоджати цьому. Жити разом до самої старості — означає поважати одне одного. Тому спокійно приймайте зміни в зовнішності і любіть людину за її внутрішні якості.

...


Категорія: Кохання | Детальніше

Міняємо імідж

Щоб привернути до себе його увагу, потрібно час від часу змінюватися. Сьогодні ви романтична блондинка, завтра - пристрасна брюнетка, а післязавтра - руда кокетка. Ваш чоловік буде радий таким змінам і обов'язково захоче випробувати в ліжку всіх цих персонажів. Будьте винахідливими! Оновлюйте гардероб, купуйте секс...


Категорія: Кохання | Детальніше

Напевно, в деяких ситуація над людьми краще не жартувати. Але от чомусь з'являється все більше і більше відеороликів, головні герої яких - відвідувачі біо-туалетів. Вам вже смішно? Тоді дивіться відеоподборку про те, як розігрують таких людей у різних країнах і в різних ситуаціях.

Категорія: Гумор | Детальніше

У 1968 році під егідою Міністерства оборони США в компанії Bolt Beranek and Newman (BBN) проходила робота зі створення секретного проекту — мережі Arpanet (Advanced Research Projects Agency Network), що є попередником, — або зародком — Інтернету. Рей Томлінсон (Ray Tomlinson) був рядовим ко ... Читати далі »


« 1 2 ... 372 373 374

[ Вгору ]