Нікотин є стимулюючим засобом, активним інгредієнтом тютюну — листяної рослини, що виростає в багатьох місцях світу. Куріння сигарети означає вдихання складного набору речовин — включаючи гази і смоли.

Що міститься в сигареті?

Багато хто стурбов...


Категорія: Наука | Детальніше

Зовсім трохи часу прошло з дня реліза операційної системи Windows 7, а корпорація Microsoft приймає перші поздоровлення. Дійсно, нова програмна платформа вже встановила рекорд популярності по попередніх замовленнях у Великобританії і виявилася досить успішною в плані продажів. Причому відбувається це, не дивлячись на помилки при інсталяції, що виникають ...
9. Хлопець не знайомить із тими, кого ви зустріли дорогою

Найменше нас дратує в чоловіках їхня звичка не знайомити нас із тими, хто зустрічається дорогою. Так, ми готові примиритися з цим жахливим недоліком.

І час...Вибираючи кондиціонер для квартири, необхідно визначитися з такими ключовими питаннями як бюджет, місце встановлення кондиціонера і площа приміщення, необхідні функції кондиціонера.

Бюджет

Основоположний чинник у виборі кондиціонера.

Якщо витрати на придбання кондиціонера повинні бути мінімальні, то ваш вибір – це віконний моноблок. Так як кондиціонер встановлюється або у віконний отвір ...Стрес буває. Незалежно від того, яким чином організована ви, наскільки хороші ваші системи, або як дружній вашої роботи і умов життя є, стрес може знайти спосіб, щоб пхати свою потворну голову час від часу. Що можна зробити? Зверніться до зручної стрес Buster - маленький, простий діяльності, яка очищає голову і заспокоює. Коли ви відчуваєте напругу на ...

Категорія: Різне | Детальніше

1. Журавлина

Особливої уваги ягоди журавлини заслуговують завдяки унікальній дезінфікуючій та протизапальній дії при лікуванні інфекцій сечостатевої системи й для профілактики їх виникнення. Останні дослідження підтверджують захисну дію журавлини проти респіраторних інфекцій та пухлин. Ягоди можна вживати цілими ...Несерйозні стосунки — немов слабо заварений чай: ні смаку, ні задоволення.
Кожна жінка час від часу починає прокручувати в голові варіанти весільного плаття, можливі імена дітей, плани облаштування будинку і багато інших моментів спільного життя зі своєю другою половинкою. І прокручує все це до тих пір, поки не задається питанням: а...Ви – жiнка, i пам’ятайте, що чоловiки – це iстоти iншого порядку. Іншi потреби, iншi смаки, iншi поняття речей. Ось кiлька простих рекомендацiй.

№1. Купiть йому дрельку. Не електричну, а без провода, на солiдних батарейках. Навiть якщо вiн вже має п’ять штук. Справжнiй мужчина нiколи не скаже, що в нього забагато дрельок. Бо’зна, чому.

№2. Якщо не можете дозволити купити солiдну безпр...


Категорія: Гумор | Детальніше

Чи задумувався хтось над таким питанням, як дівчина дає відповідь на запитання і що це означає! 

Чи завжди говорячи одне вона має на увазі теж саме? 

Я думаю, що ні!!! 

Так ось кілька варіантів відповідей і що вони насправді означають...

1. Так = Ні...


Категорія: Гумор | ДетальнішеБудь-яка жінка хоче виглядати красиво і стильно. Але далеко не завжди у нас є достатньо грошей, щоб постійно купувати собі нові і модні наряди. 

У першу чергу, потрібно раціонально підібрати гардероб. Вам ніколи не вдасться одягнутися стильно і недорого, якщо у вас бу...У 1968 році під егідою Міністерства оборони США в компанії Bolt Beranek and Newman (BBN) проходила робота зі створення секретного проекту — мережі Arpanet (Advanced Research Projects Agency Network), що є попередником, — або зародком — Інтернету. Рей Томлінсон (Ray Tomlinson) був рядовим ко ... Читати далі »


« 1 2 ... 372 373 374

[ Вгору ]