1. Щоб пограбувати банк краще скористатися комп’ютером.
2. Вища освіта не потрібна, треба відсидіти десяток років у в’язниці за вбивство.
3. Відсидівши 10-15 років, треба відразу ж скористатися останніми розробками в області телекомунікацій та комп’ютерів.
4. Кращий програмний засіб для злому захисту - текстовий редактор, на ...


Категорія: Гумор | Детальніше


Жодного кохання з першого погляду не існує. Його вигадали автори дамських романів з товстими херувимами на обкладинках... щоб підняти тиражі цих видань і заморочити голови не одному мільйону дівчат. І навіть не двом мільйонам.

Але, на жаль, у голові в дівчат є такий спеціальний фільтр, який вільно пропускає балакучих і ненатуральних героїв ро...


Категорія: Кохання | Детальніше


Один лише факт приналежності до чоловічої статі автоматично збільшує ризик смерті практично від всіх причин, починаючи від захворювань серцево-судинної системи і закінчуючи випадками насильницької смерті.

В середньому у чоловіків температура тіла вища, ...Існує думка, що виховати чоловіка — те ж саме, що змусити дорослого дикого тигра носити за вами сумку по магазинах. Однак на практиці далеко не всі чоловіки за характером схожі на диких тигрів — вроджені сенбернари з любов’ю до транспортування вантажів серед них теж трапляються. Ба більше, інколи трапляються навіть розумні особи з тверезим глуздом, яких виховувати не треба — вони с...


Пройшли часи, коли ми мріяли про поїздку на відпочинок. Сьогодні нас тягнуть інші країни і більше того, ми вже намагаємося так побудувати свій відпочинок, щоб мати якомога більше свободи. І в цьому процесі тури на автомобілях є незамінними.

Але відразу виникає багато питань, і найголовніше, як взяти автомобіль в оренду.

І як завжди нам допоможе комп’ютер. Варто мати на увазі, що всі солідні компанії, щ...Видання Travel + Leisure вже починає підбивати підсумки 2011 року. На цей раз журналісти онлайн журналу про подорожі вирішили підрахувати, яку всевсітньо відоме визначне місце побачила більша людей.

Як їм це вдалося? - Журналісти вивчили звіти, надані пам'ятками, да...


При виборі кольору, потрібно виходити з цілей, яким буде служити кімната, при цьому враховують планування, висоту стель. Орієнтацію на сторони світу. У сонячній кімнаті можна використовувати холодні тони, в кімнаті з вікнами на північ доречніше фарби теплих тонів. Ми пропонуємо Вам декілька корисних порад з вибору колірних рішень кімнат вашого будинку або квартири. Було б помилкою, наприклад, обіденне приміщення виділит...1. Буряк: дуже корисний овоч, який містить багато вітамінів та мікроелементів.

Смакує найкраще: сирим, потертим на терку – варений овоч втрачає вітаміни.


2. Капуста: автор зазначає, що овоч містить мікроелементи, корисні для людей, хворих на рак, та й здоровим не завадять.

Смакує найкраще: свіжа нашаткована капуста в сал...


Категорія: Наука | Детальніше


Коти ніколи не нявкають один з одним. Цей звук призначений спеціально для людей.

Кішка за своє життя може мати більше 100 котенят.

Одна пара кішок і їх нащадки за 7 років можуть “виробити” 420 000 котенят.

“Товариські” коти ходять за Вами з кімнати в кімнату, щоб контролювати Ваші дії.

У котів п...


Категорія: Довкілля | Детальніше

Вишивання – не просто один з безлічі способів провести вільний час, але і вельми корисне захоплення. Крім задоволення від своєї творчої діяльності, воно може принести масу інших не менш приємних речей. Отже, чим же корисно вишивання?

Процес вишивання і користь від нього можна розглянути з рі...Перший комп’ютерний вірус, який поширився за межі машини автора, отримав назву Elk Cloner. Написаний він був в 1982 році Річем Скрента і орієнтувався на комп’ютери Apple.

Перше спамерське повідомлення було відправлено в 1978 році в мережі Arpanet 400 підключеним користувачам. Воно включало невеликий патч від Dіgі ... Читати далі »
« 1 2 ... 371 372 373 374 »

[ Вгору ]