Вишивання – не просто один з безлічі способів провести вільний час, але і вельми корисне захоплення. Крім задоволення від своєї творчої діяльності, воно може принести масу інших не менш приємних речей. Отже, чим же корисно вишивання?

Процес вишивання і користь від нього можна розглянути з рі...null
1. Зранку вона йде в одних колготках, а приходить в інших.
2. У кутку шафи ви періодично знаходите залишки бутербродів, недокурки й газету "Спорт”.
3. Ваші тапочки стали на розмір більшими, а зубна щітка на 2 мм меншою.
4. Вона ласк...


Категорія: Гумор | Детальніше9. Хлопець не знайомить із тими, кого ви зустріли дорогою

Найменше нас дратує в чоловіках їхня звичка не знайомити нас із тими, хто зустрічається дорогою. Так, ми готові примиритися з цим жахливим недоліком.

І час...При виборі кольору, потрібно виходити з цілей, яким буде служити кімната, при цьому враховують планування, висоту стель. Орієнтацію на сторони світу. У сонячній кімнаті можна використовувати холодні тони, в кімнаті з вікнами на північ доречніше фарби теплих тонів. Ми пропонуємо Вам декілька корисних порад з вибору колірних рішень кімнат вашого будинку або квартири. Було б помилкою, наприклад, обіденне приміщення виділит...


1. Щоб пограбувати банк краще скористатися комп’ютером.
2. Вища освіта не потрібна, треба відсидіти десяток років у в’язниці за вбивство.
3. Відсидівши 10-15 років, треба відразу ж скористатися останніми розробками в області телекомунікацій та комп’ютерів.
4. Кращий програмний засіб для злому захисту - текстовий редактор, на ...


Категорія: Гумор | Детальніше

Десятки біологів беруть аналізи крові, міряють пульс і порівнюють поведінку людей в спробі пояснити любов з наукової точки зору. До Вашої уваги 10 головних відкриттів, зроблених в цій області.

1. Любов схожа на кокаїн


Якщо зробити томографію мозку закоханої людини, можна помітити одну цікаву деталь: у неї будуть дуже сильн...


Категорія: Кохання | ДетальнішеМати почуття власної гідності означає знати собі ціну. Низька самооцінка завдає шкоди вашому спілкуванню з іншими, бо люди сприймають вас саме такою, якою ви себе вважаєте. Сором'язливість і ревнощі, наприклад, майже завжди є наслідком низької самооцінки. Недостатнє почуття власної ...


1. Хмара Оорта. Чи існує хмара Оорта?Хмара Оорта – найбільша загадка Сонячної системи. Люди ніколи не бачили цієї гіпотетичної ділянки Всесвіту, котра...

Категорія: Наука | Детальніше

Яким би не був ваш сад по стилю, в ньому повинні бути влаштовані спеціальні місця для того, щоб сісти, відпочити і помилуватися своєю ділянкою. Місця відпочинку необхідні, тому що без них ваш сад буде виглядати незавершеним.

У свою чергу, місця відпочинку будуть виглядати неповноцінно без меблів – комфортних стільців, крісел, шезлонгів, столів, канапок, лавок, стійок, стелажів, гойдалок і т.д.

Крім тр...

Щоб правильно вибрати комп’ютерний стіл, необхідно враховувати кілька факторів:

Подорожі завжди були мрією багатьох сучасних людей. Дуже багато хто при зустрічі вихваляються тим, що побували там-то і там-то. Я думаю, що я один з цих людей. По суті у частих поїздок куди-небудь є 3 перепони: це гроші, час і лінь.

З лінню боротися я вам на жаль ні як не можу допомогти. Вид ... Читати далі »« 1 2 3 4 5 ... 373 374 »

[ Вгору ]