Про найпопулярніших жіночих професіях ми з вами вже говорили, тому настала черга дізнатися, якою роботою краще займатися представникам сильної статі. Плин часу вніс свої корективи в престижність і чоловічих професій.

Наприклад, у далекому минулому дуже модно вважалося бути алхіміком, вивчати...1. Журавлина

Особливої уваги ягоди журавлини заслуговують завдяки унікальній дезінфікуючій та протизапальній дії при лікуванні інфекцій сечостатевої системи й для профілактики їх виникнення. Останні дослідження підтверджують захисну дію журавлини проти респіраторних інфекцій та пухлин. Ягоди можна вживати цілими ...

Люблячі один одного чоловік і жінка часто допускають прикрі помилки, які йдуть на шкоду відносинам. Але особливо небезпечні промахи, які роблять пари в сексуальному житті. Яких же помилок потрібно уникати в першу чергу і як це зробити?

Помилка №1. Острах спробувати щось нове
У більшості пар сексуальне життя згодом стає усе нудн...


Категорія: Кохання | Детальніше

Краса врятує світ - а пофігізм нерви!
Якщо тобі вистачає грошей, значить тобі не вистачає уяви. 
Раніше дорогий автомобіль показував, скільки людина заробила, зараз - скільки винен. 
М'я...


Категорія: Гумор | Детальніше

Нікотин є стимулюючим засобом, активним інгредієнтом тютюну — листяної рослини, що виростає в багатьох місцях світу. Куріння сигарети означає вдихання складного набору речовин — включаючи гази і смоли.

Що міститься в сигареті?

Багато хто стурбов...


Категорія: Наука | Детальніше

Психологи безпристрасно препарували почуття любові, розклали його по поличках і зруйнували наші з вами стереотипи й надії. Отже, Любов, велика, неземна, непояснена й надихаюча - триває не рік, не три й не десять, як наївно думали дилетанти. Її тривалість… 20-30 секунд.
Існує чотири стадії розвитк...

Категорія: Кохання | Детальніше


Джулієн Шаторд, який позбавив себе від тюремного ув'язнення на цілих три дні, сам з'явився в поліційний відділок у понеділок 30 березня. Тепер же співробітники пенітенціарного закладу зізнаються, що н...

Категорія: Гумор | Детальніше


Коли дні короткі й сірі, а ночі довгі та холодні, це в кого завгодно може викликати пригнічення. Зимовий смуток перш за все характеризується тихою депресією, втратою мотивації та життєвих сил.


Дуже захопливе відео на якому відбувається очищення яйця за 10 секунд


Категорія: Гумор | ДетальнішеКомпанія Thanko розробила цікаву знахідку для шпигуна - годинник із вмонтованою відеокамерою. Відео записується з розширенням 352×288, а фото - 640×480. ...

Категорія: Техніка | Детальніше

Подорожі завжди були мрією багатьох сучасних людей. Дуже багато хто при зустрічі вихваляються тим, що побували там-то і там-то. Я думаю, що я один з цих людей. По суті у частих поїздок куди-небудь є 3 перепони: це гроші, час і лінь.

З лінню боротися я вам на жаль ні як не можу допомогти. Вид ... Читати далі »« 1 2 3 4 5 ... 373 374 »

[ Вгору ]