З настанням холодів як ніколи стає актуальним питання утеплення балкона або лоджії. Як утеплити балкон? Які матеріали підходять для утеплення балкона? 


Дослідники виявили, чому жінки бурчать на чоловіків. Виявилося, причиною більшості сімейних сварок стають розкидані по квартирі одяг і мокрі рушники.
Американські дослідники прийшли до висновку, що більшість сімейних сварок відбувається через розкиданий по квартирі одяг і мокрі рушники, а також підрахували скільки дружини витрачають часу на бурчання....


null
Ви хочете кинути курити, а у Вас це ніяк не виходить.
1. Допустимо до цього часу Ви ніколи не курили, тоді Вам доведеться потрудитися. Купіть пачку сигарет і спробуйте закурити.
2. Допустимо, Ви все курите й курите, а смак і запах не ...


Категорія: Гумор | Детальніше

Ах, хто ж з нас (таких красивих і розумних!) Не любить робити покупки? Особливу радість шопінг доставляє тоді, коли ми не тільки знаємо, чого хочемо, а й маємо достатньо коштів для покупки і можемо вибирати. Однак, радість шопінгу іноді буває отруєна недостатніми знаннями про предмет покупки. Зокрема така неприємність можлива щодо побутової техніки. Ось, наприклад, як вибрати пилосос?

Чим ми керуємося, відправл...Це дивно, Ви можете не вірити - але за допомогою простої картоплі можна добути вогонь.
Категорія: Гумор | Детальніше

Інколи так хочеться взнати, про що розмовляють чоловіки, поки поруч немає жінок. Без жодного сумніву, вони люблять нас. Проте чоловік і жінка - частенько не розуміють один одного. Чоловіки дратують нас своїми розкиданими шкарпетками, ми їх - безконечними походами по магазинах. Вивчивши результати багаточисельних опитів серед чоловіків, можна виділити 10 основних речей, дратівливих...

Категорія: Кохання | Детальніше

Усі фахівці одностайні в одному: настільки масовий характер хронічна втома набула через кардинальне збільшення швидкості життя. Після науково-технічної революції ми з усіх боків оточені електронними пристроями: комп'ютери, телевізори, мобільні телефони заповнюють наше життя. Ми намагаємося бігти попереду паровоза, обганяючи одне одного. І в цій гонитві ...
Мужчинам


Марить про принців, білих коней та ліжко, всипане пелюстками чого-небудь гіпоаллергенного. Впевнена, що будь-який секс, а особливо найперший, може бути тільки за великім коханням. Літає серед хмар у страшенному відриві від реальності. Вихована н...


Категорія: Гумор | Детальніше

null
10. Сліпі "бачать” сни 
Люди, що осліпли вже після народження, можуть бачити сни у вигляді картинок. Сліпі з народження не бачать картинок, однак їхні сни наповнені звуками, запахами і тактильними відчуттями. 
...Як театр починається з вішалки, так і будинок починається з ганку.

Ганок може бути самим простим, аби, коли ми стоїмо на ньому, на нас не потрапляв сніг чи дощ. Ще краще буде, якщо під ганок зможе в’їхати легкова машина, тоді можна буде вийти з неї прямо на ганок, не потрапивши під дощ.

З ганку ми потрапляємо в будинок через тамбур – маленьке приміщення або просто подвійні двері. Тамбур потрібен, щоб п...Звідки береться пилюка в наших квартирах? Начебто і вікна, і двері закриті … А вона знову збирається! Нещодавно почищений килим знову повний пилу, лежить вона і на щойно протертих меблях.

Вчені стверджують, що щороку на нашу планету падає майже триста тонн космічного пилу. І мільйони тонн її створюють населяючи землю організми. А так старанно прибираючи її господині, просто перекладають її з місця на місце. Так ... Читати далі »
« 1 2 3 4 ... 373 374 »

[ Вгору ]